Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
19 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie
Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 1
Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 2Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 2
Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 3Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 3
Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 4Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 4
Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 1Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 1
Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 2Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 2
Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 3Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 3
Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 4Sony Xperia Z1 czarny - 156919 - zdjęcie 4

Sony Xperia Z1 czarny

od: Sony|kod producenta: C6903 black|kod x-kom: 156919
  • Ekran:5"
  • Pamięć RAM:2 GB
  • Pamięć wbudowana:16 GB
specyfikacja Sony Xperia Z1 czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 449,00 zł

Promocje

antywirus gratis
usługa x-care

kup wybrany smartfon z pakietem Microsoft 365 Personal

i zgarnij antywirusa w prezencie

kup wybrany smartfon z pakietem Microsoft 365 Personal
kup wybrany smartfon z pakietem Microsoft 365 Personal

skorzystaj z usługi x-care

i nie płać za naprawę swojego smartfona

skorzystaj z usługi x-care
skorzystaj z usługi x-care
Wyświetlacz
Wyświetlacz Full HD TRILUMINOS™ z technologią X-Reality for mobile

Wyposażony w najnowsze technologie Sony BRAVIA® zoptymalizowane dla urządzeń przenośnych, smartfon Xperia Z1 zapewnia doskonałej jakości obraz. Duży wyświetlacz Full HD TRILUMINOS™ o przekątnej 5″ z technologią X-Reality for mobile, wyposażony w funkcję skanowania progresywnego w rozdzielczości 1920 x 1080, zapewnia doskonałą jakość obrazu bez poszarpanych krawędzi. Ponadto gęstość pikseli wynosząca 441 piksele na cal sprawia, że obraz widoczny na tym telefonie z aparatem jest niezwykle ostry i niewiarygodnie jasny. Ponieważ ten kompaktowy aparat cyfrowy wyposażono w wyświetlacz Full HD, zoptymalizowano go w taki sposób, aby zapewnić Ci najwyższej jakości obraz podczas oglądania każdego ujęcia.

Wyświetlacz TRILUMINOS™ do urządzeń przenośnych
Zdumiewająco naturalne kolory

Odkryj najszersze spektrum kolorów, jakie kiedykolwiek oferował wyświetlacz smartfona. Wyjątkowa technologia wyświetlacza TRILUMINOS pozwala uzyskać niewiarygodnie rzeczywiste i naturalne odcienie kolorów — zgodnie z Twoim preferencjami. Pięknie wyświetlane, trudne do odwzorowania czerwienie, błękity wody i szmaragdowe zielenie sprawiają, że krajobrazy i morskie pejzaże wyglądają dużo żywiej. Dzięki naturalnym odcieniom skóry także twarze wyglądają lepiej. Opracowane przez firmę Sony innowacje w zakresie wyświetlania pozwalają na znaczne rozszerzenie palety wyświetlanych barw oraz zaprezentowanie bardziej naturalnego i żywego obrazu o zwiększonej głębi.
X-Reality™ do urządzeń przenośnych
Wyraźniejsze, ostrzejsze zdjęcia

Począwszy od nagrań wideo o niskiej rozdzielczości po filmy o wysokiej rozdzielczości — najnowszy mechanizm przetwarzania obrazów firmy Sony, X-Reality do urządzeń przenośnych, sprawia, że wszystkie treści wyświetlane na ekranie są analizowane i selektywnie przetwarzane w celu zapewnienia czystych, wyrazistych i jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistych obrazów. Trzy wyjątkowe funkcje redukcji szumów czynią cuda przed skalowaniem obrazu, natomiast inteligentna technologia wyświetlania opracowana przez firmę Sony pozwala zoptymalizować kontrast, tekstury, zarysy, kolory i szumy.
1. Reprodukcja pikseli:

Wyjątkowa technologia Super Resolution firmy Sony umożliwia analizę każdego piksela obrazu i reprodukcję brakujących pikseli, zapewniając najostrzejszy obraz. 
2. Usprawnienia w zakresie tekstur i konturów:

Usprawnienia wybranych elementów umożliwiających renderowanie tekstur i wyostrzanie konturów powodują, że obrazy są ostrzejsze i bardziej wyraziste.


 
3. Usprawnienia w zakresie kolorów i kontrastu:

Technologia Intelligent Image Enhancer pozwala wyświetlić żywy obraz w jego pierwotnych kolorach. Poszczególne obrazy są selektywnie optymalizowane przez zwiększenie kontrastu, dzięki czemu wyglądają na bardziej szczegółowe i bliskie rzeczywistości.
4. Redukcja szumu:

Technologia inteligentnej redukcji szumów zmniejsza poziom szumu, jaki może się czasem pojawić w dynamicznych scenach lub materiałach nagrywanych przy słabym oświetleniu. W wyniku tego obraz staje się bardziej wyrazisty i gładszy.

 
Mniej refleksyjny, lepiej reagujący – OptiContrast oraz Direct Touch

Pozbyliśmy się warstwy powietrza, dzięki czemu panel dotykowy jest bliżej wyświetlacza. Panel OptiContrast zapewnia mniejszą odblaskowość i wyraźniejszy obraz — nawet w pełnym świetle, a kiedy telefon jest wyłączony, jego powierzchnia jest jednolicie czarna.
Usuwając warstwę z czujnikami oraz integrując czujniki na obiektywie, uzyskaliśmy zwiększenie czułości ekranu. Twój dotyk jest teraz bardziej efektywny, a korzystanie ze smartfona z systemem Android bardziej intuicyjne.
1. Obiektyw 2. Bez warstwy powietrza
3. Warstwa z czujnikami 4. Wyświetlacz
Aparat
Aparat jest równie inteligentny jak ludzkie oko

Ostrzejsze, wyraźniejsze, jaśniejsze zdjęcia. Oto, co zapewniają Ci kompaktowe aparaty cyfrowe firmy Sony. A dzięki obiektywowi Xperia Z1 uzyskaliśmy najlepszy telefon z aparatem, który składa się z dokładnie takich samych podzespołów co aparaty kompaktowe, umieszczonych przy tym w smartfonie o grubości zaledwie 8,5 mm. Aparat jest wyposażony w przetwornik obrazu Exmor RS™ do urządzeń przenośnych o przekątnej 1/2,3 cala i rozdzielczości 20,7 mln pikseli, nagrodzony obiektyw G firmy Sony oraz inteligentny mechanizm przetwarzania obrazów BIONZ™ do urządzeń przenośnych. To wyjątkowe połączenie różnych technologii zapewnia uzyskanie zdjęć o doskonałej ostrości, wyrazistości i jasności — zawsze i w każdych warunkach.
Duży przetwornik obrazu o przekątnej 1/2,3 cala i rozdzielczości 20,7 mln pikseli

Duży przetwornik obrazu o przekątnej 1/2,3 cala i rozdzielczości 20,7 mln pikseli Exmor RS™ do urządzeń przenośnych pozwala uchwycić więcej światła ze sceny i uzyskiwać zdjęcia o niezwykle wysokiej rozdzielczości przy wykorzystaniu pełni zalet obiektywu. Przetwornik zapewnia większą czułość i ograniczenie szumów, co pozwala uzyskać żywe i wyraźne zdjęcia, które wierniej odzwierciedlają każdy szczegół.
Nagrodzony obiektyw G firmy Sony

Obiektyw G firmy Sony pozwala kadrować ujęcia o doskonałej jakości. Obiektyw ten, oprócz wyjątkowej ostrości, cechuje się również wysoką jasnością. Aparat Xperia Z1 wyposażono w 27-milimetrowy szerokokątny i jasny (F2.0) obiektyw, dzięki czemu jest on w stanie przechwytywać więcej światła w ciemnych miejscach.
Inteligentny mechanizm przetwarzania obrazów BIONZ™ do urządzeń przenośnych

W mechanizmie przetwarzania obrazów BIONZ™ do urządzeń przenośnych opracowanym przez firmę Sony zastosowano wydajne algorytmy pozwalające uzyskać zdumiewający realizm w każdym ujęciu. Technologia By-pixel Super Resolution, automatyczna ekspozycja i automatyczny balans bieli pozwalają precyzyjnie odwzorować kolory za pośrednictwem obiektywu G firmy Sony, uzyskując balans jasności, a jednocześnie podkreślając kolory wraz z bogactwem warstw tekstur i głębi. W połączeniu z przetwornikiem obrazu Exmor RS™ do urządzeń przenośnych 1/2,3 cala i rozdzielczości 20,7 mln pikseli mechanizm przetwarzania obrazów BIONZ™ do urządzeń przenośnych jest wyposażony w funkcję eliminacji szumów, a czułość ISO 6400 pozwala uzyskać wyraźne zdjęcia nawet w słabym świetle.
Funkcja Superior Auto zapewnia perfekcyjnej jakości zdjęcia

Korzystając z domyślnie włączonej funkcji aparatu Superior Auto, każdy użytkownik smartfona Xperia Z1 może zostać profesjonalnym fotografem. Funkcja Superior Auto pozwala zapewnić, że dzięki technologii inteligentnego rozpoznawania sceny za każdym razem będziesz robić zdjęcia przy optymalnych ustawieniach, uzyskasz najwyższej jakości ujęcia, a najczęstsze i najbardziej złożone problemy rozwiążą się same. Zatem zacznij fotografować i ciesz się zapierającymi dech w piesiach ujęciami wykonanymi w słabo oświetlonych miejscach, zdjęciami szybko poruszających się obiektów, na których nie widać rozmyć, oraz zbliżeniami o doskonałej wyrazistości.
Słabe światło, ostre zdjęcia
Oszałamiające ujęcia przy dowolnym oświetleniu

Czy trudno jest zrobić zdjęcie śpiącego dziecka, które odda błogi nastrój i piękno dostrzegalne w rzeczywistości? Kombinacja technologii zastosowanych w naszym aparacie pozwala uzyskać szczegółowe, wyraźne ujęcia — nawet w wymagających warunkach przy słabym świetle. Przetwornik obrazu Exmor RS™ do urządzeń przenośnych powstał w toku ewolucji technologii przetworników obrazu Sony i jest wyposażony w czujnik oświetlenia BSI nowej generacji. Pozwala on ograniczyć szumy na zdjęciach i zachować wysoką rozdzielczość zapewnianą przez obiektyw G firmy Sony o jasności F2.0, wysokiej czułości przetwornik Exmor RS™ do urządzeń przenośnych, a także mechanizm redukcji szumu BIONZ™ do urządzeń przenośnych, technologię łączenia pikseli i technologię By Pixel Super Resolution. A dzięki funkcji Superior Auto wszystkie operacje realizowane są automatycznie, bez potrzeby manipulowania przy skomplikowanych ustawieniach.
Przybliż scenę. Zachowaj ostrość.
Funkcja Clear Image Zoom z 3-krotnym powiększeniem

Robisz zdjęcia z odległości? Funkcja Clear Image Zoom z 3-krotnym powiększeniem wspomagana przez przetwornik wysokiej rozdzielczości oraz technologię By Pixel Super Resolution zastosowaną w mechanizmie BIONZ™ do urządzeń przenośnych sprawia, że masz do dyspozycji taki zoom optyczny, jaki zapewnia aparat z teleobiektywem o ogniskowej 81 mm. Połączenie wyższej rozdzielczości zapewnianej przez przetwornik obrazu Exmor RS™ do urządzeń przenośnych z technologią By Pixel Super Resolution zastosowaną w mechanizmie BIONZ™ daje niezwykłe efekty. Przybliż scenę i ciesz się ostrością i szczegółowością zdjęć.
Nagrywaj doskonałej jakości nagrania wideo, korzystając z funkcji SteadyShot™
Płynne przesuwanie i stabilne obrazy

Nagranie stabilnego filmu wideo za pomocą zwyczajnego smartfona nie jest proste. W przypadku smartfona Xperia Z1 wygląda to zupełnie inaczej. Funkcja SteadyShot™ pozwala zniwelować ruchy ręki, zapewniając płynniejsze przesuwanie i większą stabilność obrazu nawet podczas nagrywania filmu wideo w rozdzielczości Full HD 1080. W efekcie otrzymujesz niezwykle stabilne i pozbawione zakłóceń nagrania wideo.
Zoptymalizowana jakość zdjęć i filmów dzięki technologii HDR

Technologia HDR dla zdjęć i nagrań wideo pozwala uchwycić naturalne kolory przy dowolnym oświetleniu. HDR (High Dynamic Range) to technologia wykorzystywana w fotografii, pozwalająca zrobić wyraźne zdjęcie nawet przy silnym oświetleniu z tyłu obiektu. Dzięki technologii HDR aparat robi kilka zdjęć przy różnym poziomie naświetlenia, po czym nakłada je na siebie, tworząc jedno optymalne zdjęcie. Technologia HDR firmy Sony używana w nagraniach wideo umożliwia nagrywanie filmów nawet w bardzo kontrastowym oświetleniu, na przykład stojąc przodem do okna lub filmując obiekt pod słońce.
Wzornictwo i wytrzymałość
Dzieło sztuki z metalu i szkła

Bazując na bogatych doświadczeniach i kunszcie specjalistów firmy Sony, smartfon Xperia Z1 wykonano wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, dbając o szczegóły. Przód i tył zbudowano z wytrzymałego, hartowanego szkła odbijającego otaczający Cię świat. Innowacyjną obudowę z aluminium wykonano z jednego kawałka metalu, dzięki czemu obudowa jest jednolita. Zgodnie zaś z wyjątkowymi zasadami firmy Sony w zakresie wzornictwa ten smartfon cechuje się idealną równowagą i symetrią we wszystkich wymiarach — bez względu na to, jak go trzymasz, wrażenia pozostaną niezmienne.
Rób zdjęcia pod wodą

Podwodne fryzury. Spektakularne ujęcia skoków do wody wykonane pod małym kątem. Dzięki wodoodpornemu smartfonowi Xperia Z1 możesz robić zdjęcia podczas pływania w słodkiej wodzie aż przez 30 minut. Możesz z nim nawet zanurkować na głębokość do półtora metra. Pamiętaj tylko, że wszystkie gniazda i porty micro USB, micro SIM oraz kart pamięci muszą być dokładnie zamknięte.
Stopień ochrony IP

Stopień ochrony IP55/58 — co on tak naprawdę oznacza? Stopień ochrony IP to potwierdzenie, że urządzenie przeszło pomyślnie test certyfikacyjny polegający na pomiarze poziomu odporności na pył i wodę. Pierwsza cyfra dwucyfrowego oznaczenia stopnia IP wskazuje poziom ochrony przed ciałami stałymi, w tym przed pyłem. Druga cyfra wskazuje odporność urządzenia na wodę.
Łączność
Nieskończony ekosystem połączonych urządzeń

Dzięki bogatemu doświadczeniu pracowników firmy Sony w zakresie projektowania elektroniki użytkowej możemy zaoferować Ci najpełniejszą gamę urządzeń z obsługą technologii NFC. Masz do wyboru ponad 100 najwyższej klasy innowacyjnych akcesoriów firmy Sony — od bezprzewodowych zestawów słuchawkowych po telewizory BRAVIA®. Wszystkie one bezproblemowo współpracują ze sobą, zapewniając najlepszy sposób połączenia smartfona ze wszystkimi dostępnymi urządzeniami za zaledwie jednym dotknięciem.

Bezproblemowa obsługa

Ile godzin zajęła Ci konfiguracja połączeń między różnymi urządzeniami w domu? Na szczęście to już się nie powtórzy. Nasze urządzenia z obsługą technologii NFC bezproblemowo współpracują ze sobą, zapewniając szybki i prosty sposób łączenia wszystkich dostępnych urządzeń za zaledwie jednym dotknięciem. Oglądaj na telewizorze zdjęcia lub nagrania wideo pochodzące ze smartfona. Odtwarzaj muzykę za pośrednictwem bezprzewodowego głośnika lub bezprzewodowych słuchawek. Nie musisz przejmować się kablami, przyciskami ani ustawieniami. Pozostaje czysta przyjemność odbioru multimediów — to takie proste.

Udostępnianie z funkcją One-touch

Udostępniaj zdjęcia, muzykę i inne pliki między dwoma telefonami lub między telefonem a laptopem z włączoną funkcją NFC za jednym dotknięciem drugiego urządzenia.


Słuchanie z funkcją One-touch

Odtwarzaj muzykę w swoim smartfonie z systemem Android przez obsługujące technologię NFC urządzenia — bezprzewodowy głośnik lub bezprzewodowe słuchawki firmy Sony.


Funkcja One-touch mirroring

Oglądaj zdjęcia z telefonu na ekranie telewizora. Po prostu przyłóż telefon bluetooth do pilota telewizora BRAVIA®, aby aktywować tworzenie kopii lustrzanej ekranu.
 


Kopia zapasowa One-touch

Nieważne, czy robisz zdjęcia smartfonem Xperia, tabletem czy aparatem, teraz możesz je przechowywać w jednym miejscu. Personal Content Station™ firmy Sony to bezprzewodowe centrum dla Twoich zdjęć i filmów.
Więcej sposobów na uzyskanie łączności
Wprost z Twojego smartfona na duży ekran

Kto twierdzi, że musisz mieć telewizor obsługujący technologię NFC, aby wyświetlić na dużym ekranie obrazy pochodzące ze smartfona? Albo żeby zamienić słuchawki na głośniki? Zamiast tego „przerzuć” zawartość ze smartfona z modułem Bluetooth na telewizor obsługujący komunikację Wi-Fi przy użyciu funkcji tworzenia kopii lustrzanej ekranu bądź za pomocą DLNA lub prześlij muzykę do głośnika przez połączenie Bluetooth. Za pomocą inteligentnej aplikacji do „przerzucania” zintegrowanej w aplikacjach urządzenia Xperia smartfon znajdzie najlepszy sposób, aby połączyć się z innymi urządzeniami. Za pomocą kabla MHL możesz wyświetlić interfejs użytkownika z telefonu na telewizorze i cieszyć się filmami, grami i innymi zasobami podczas ładowania baterii. Możesz też skorzystać z wyświetlacza bezprzewodowego Miracast™ i za pośrednictwem komunikacji Wi-Fi przesłać strumieniowo obrazy ze smartfona do telewizora.
Procesor i bateria
Najszybszy na świecie procesor w smartfonie

Dopasowaliśmy najnowsze oprogramowanie Sony do całkowicie nowego, superwydajnego procesora Qualcomm® Snapdragon™ 800. Ten zaawansowany, czterordzeniowy procesor jest o 75% szybszy niż procesor S4 Pro, dzięki czemu zapewnia maksymalną wydajność i szybkość przy zachowaniu niezwykle długiego czasu pracy baterii. Możesz uruchamiać wiele aplikacji jednocześnie, surfować po błyskawicznie ładujących się stronach internetowych oraz strumieniowo przesyłać filmy wideo bez jakichkolwiek zakłóceń. Procesor Snapdragon 800 ma architekturę asynchroniczną, co oznacza, że każdy rdzeń jest zasilany niezależnie. Dzięki temu korzystasz z takiej mocy, jakiej w danej chwili potrzebujesz, bez jej marnotrawienia.
Grafika, która zapiera dech w piersi

Dzięki zwiększonej nawet o 50% wydajności graficznej zaktualizowany procesor GPU (graphics processing unit) Adreno 330 obsługuje najbardziej zaawansowane i atrakcyjne wizualnie gry 3D, a także umożliwia błyskawiczne przeglądanie Internetu — wszystko to przy minimalnym zużyciu energii.
Zawsze czysto i wyraźnie — funkcja HD Voice

Funkcja HD voice eliminuje szumy tła, co poprawia wyrazistość głosu. Oznacza to, że możesz mówić normalnie, a i tak będzie Cię słychać wyraźnie — nie musisz już podnosić głosu nawet przebywając w hałaśliwym miejscu. Teraz nie musisz krzyczeć, by Cię usłyszano, ani szukać ustronnego miejsca do rozmowy.

Ultra szybka technologia LTE/4G

Twój smartfon Xperia ma wbudowany modem LTE/4G. Zapewnia on połączenie internetowe pozwalające na osiągnięcie prędkości pobierania do 100 Mbit/s, a prędkości wysyłania — do 50 Mbit/s

Znaczne zwiększenie żywotności baterii dzięki trybowi STAMINA baterii

Smartfony potrzebują sporo energii, nawet wtedy, kiedy ich aktywnie nie używasz. Wszystkie aplikacje dostępne w telefonie mogą być nadal włączone w tle, czerpiąc energię z baterii. Tryb STAMINA zapobiega wyczerpaniu się baterii. Rozpoznaje, gdy nie korzystasz z wyświetlacza, i automatycznie wyłącza niepotrzebne funkcje, jednocześnie pozostawiając potrzebne powiadomienia. Po naciśnięciu przycisku włączenia w celu obudzenia ekranu wszystkie funkcje zostają włączone.

Otrzymuj tylko ważne powiadomienia

Dzięki trybowi STAMINA baterii łączność Wi-Fi oraz ruch danych w trybie gotowości są wyłączone, ale nadal możesz odbierać przychodzące rozmowy, wiadomości tekstowe i alarmy. Ponieważ każdy ma inne potrzeby, w łatwy sposób możesz dostosować, które aplikacje będą otrzymywać powiadomienia nawet będąc w trybie gotowości. Powiadomienia z Facebooka mają być włączone czy wyłączone? Wybór należy do Ciebie.
System operacyjny Android w wersji 4.2 (Jelly Bean) zapewnia wygodną i przyjemną pracę z urządzeniem oraz dostęp za pomocą zainstalowanej usługi Google Play do tysięcy darmowych aplikacji dzięki którym tablet staje się wygodnym narzędziem do pracy i zabawy. Urządzenie w momencie zakupu posiada szereg zainstalowanych aplikacji takich jak facebook do komunikacji społecznościowej, youtube do odtwarzania filmów, aplikacja do odtwarzania filmów w jakości HD, aplikacja do odtwarzania muzyki w popularnych formatach typu mp3, wav itp., aplikację Mapy Google do bardzo wygodnej nawigacji po mapach niemalże wszystkich dostępnych miejsc na kuli ziemskiej, aplikację do przeglądania internetu, obsługi poczty mail oraz szereg innych aplikacji, które z tabletu tworzą wygodne urządzenie do pracy i zabawy. Tablet umożliwia dokonywanie aktualizacji do przyszłych wersji systemu Android za pomocą wbudowanego oprogramowania oraz czytnika kart.

 

Oszczędź czas i pieniądze z x-care

Nie płać za naprawę urządzenia, jeśli je przypadkiem uszkodzisz. Naprawimy Twój smartfon niezależnie od tego, gdzie powstanie uszkodzenie. Korzystaj z dowolnej liczby bezpłatnych napraw do łącznej kwoty 1000 zł lub 3000 zł. Wybierz swój plan ochrony i nie przejmuj się kosztami naprawy nawet przez 2 lata.

wariant rozszerzony na 12 miesięcy
wariant rozszerzony na 24 miesiące
wariant premium na 12 miesięcy
wariant premium na 24 miesiące

Specyfikacja

Pamięć RAM
2 GB
Pamięć wbudowana
16 GB
Typ ekranu
Dotykowy, TFT LCD
Przekątna ekranu
5"
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080
Dodatkowe cechy aparatu
Wbudowana lampa błyskowa
Rozdzielczość nagrywania wideo
FullHD 1080p
Łączność
2G
3G
4G (LTE)
Bluetooth
NFC
Wi-Fi
System nawigacji satelitarnej
A-GPS
Złącza
Micro USB - 1 szt.
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt.
Czujniki
Akcelerometr
Odporności
Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68)
Dual SIM
Nie
Wysokość
144 mm
Szerokość
74 mm
Grubość
8,6 mm
Waga
168 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
C6903 black
Kod x-kom
156919

Opinie

6,0/6
★★★★★★
★★★★★★
(1 opinia)
6
1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (1)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
EbolaEbola
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
8 lat temu

Brak jakichkolwiek lagów, zacięć i innych. Telefon jest bardzo szybki, ma bardzo dobry ekran oraz jest idealnych rozmiarów. Nie żałuje ani grosza. Telefon spełnia moje wszystkie wymagania.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?10
Koniec opinii.