Cena: 519,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

To, co znasz, w jeszcze lepszym wydaniu

Widok pulpitu, który tak dobrze znasz — wraz z paskiem zadań, folderami i ikonami — jest nadal dostępny. Nie tylko jest, ale dzięki nowemu menedżerowi zadań i sprawniejszemu systemowi zarządzania plikami jest jeszcze lepszy. No i zawsze możesz przejść na pulpit — i z powrotem na ekran startowy — naciskając albo klikając.

Programy

Używaj ich tak jak zawsze. Z programami Word, Excel, PowerPoint i innymi możesz pracować w dotychczasowy sposób. Używaj myszy i klawiatury, i porządkuj swoje rzeczy w folderach na pulpicie.
Zabezpieczenia

Używaj usługi Windows Defender i filtru Windows SmartScreen do skanowania komputera i zabezpieczania go przed wirusami, programami szpiegującymi oraz innym złośliwym oprogramowaniem. Program Bezpieczeństwo rodzinne pozwala dzieciom na trochę niezależności, ale Ty nadal je kontrolujesz.
Mysz i klawiatura

Możesz pracować za pomocą myszy i klawiatury na pulpicie systemu Windows w dotychczasowy sposób. A to, co robisz dotykowo, na przykład obsługiwanie aplikacji ze Sklepu Windows i poruszanie się na ekranie startowym, można także zrobić za pomocą myszy i klawiatury.
Nadaj mu swój osobisty styl
Ekran startowy

Zdjęcia, wiadomości od znajomych, ulubione aplikacje i strony — umieść to, co dla Ciebie najważniejsze, na ekranie startowym. Wybierz kolory i przestawiaj wszystko tak długo, aż uzyskasz to, o co Ci chodzi.
Kafelki

Twoje ulubione aplikacje, witryny i Twoi znajomi: przypisz im kafelki, których rozmiar można zmieniać, które można przenosić i porządkować według własnego uznania. Niektóre kafelki są animowane, gdy docierają najnowsze informacje, dzięki czemu na pierwszy rzut oka można dostrzegać aktualizacje danych. Odbieraj aktualizacje statusu, prognozy pogody i tweety natychmiast po zarejestrowaniu się.
Osobisty ekran blokady

Na ekranie blokady jest wyświetlany pokaz slajdów z ulubionych zdjęć. Możesz odbierać połączenia z programu Skype oraz robić zdjęcia przed odblokowaniem komputera.
Hasło obrazkowe

Zamiast wpisywać hasło, możesz odblokować komputer, rysując palcem lub myszą kształty na zdjęciu. Trzy prztyczki w nosek psa? Obrysowanie uśmiechu dziecka? Wybór należy do Ciebie.
Wyszukuj od razu wszędzie
Inteligentna wyszukiwarka Bing zwraca wyniki wyszukiwania na komputerze, w Twoich aplikacjach i w Internecie. Wyniki są przedstawiane graficznie w przejrzysty sposób, więc możesz szybko znaleźć to, co Ci potrzebne. (Niektóre funkcje są niedostępne w niektórych regionach).
Więcej widzisz, więcej robisz
Windows 8.1 umożliwia pracę w dowolny sposób i płynne przechodzenie od jednej czynności do innej. Wydobądź artykuł z Wikipedii podczas rozmowy ze znajomym, aby zacząć dyskusję. Odtwarzaj muzyczne wideo podczas wygładzania swojego CV. W zależności od rozmiaru ekranu możesz wyświetlać na nim do czterech aplikacji jednocześnie.
Twój Windows, gdziekolwiek jesteś  
Zawsze tam, gdzie Ty.

Zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft na dowolnym ze swoich urządzeń z systemem Windows 8.1, a zobaczysz ten sam układ, aplikacje i ustawienia. Logowanie się za pomocą konta Microsoft (które jest po prostu adresem e-mail i wybranym przez Ciebie hasłem) umożliwia Ci dostęp do tysięcy aplikacji w Sklepie Windows i pozwala zapisywać, wyświetlać i edytować Twoje dokumenty i zdjęcia w trybie online za pomocą SkyDrive.
SkyDrive

Twoje pliki są zawsze przy Tobie


SkyDrive to bezpłatna przestrzeń dyskowa wbudowana w system Windows 8.1. Zapisuj automatycznie dokumenty, zdjęcia i inne pliki w SkyDrive, aby mieć do nich dostęp zawsze i z każdego urządzenia. Możesz używać SkyDrive do ochrony plików na wypadek, gdyby coś stało się z komputerem.

Możesz także używać SkyDrive do współpracy z innymi osobami oraz udostępniania i oglądania swoich plików na telefonach komórkowych i urządzeniach z systemem operacyjnym innym niż Windows.
Internet Explorer 11

Szybka, płynna i dotykowa

Internet Explorer 11 to przeglądarka przystosowana do obsługi dotykowej, teraz wyposażona w większe karty, prostsze elementy sterujące i płynnie reagująca na gesty. Internet Explorer wykorzystuje możliwości przyspieszania sprzętowego, więc strony ładują się szybciej, a przeglądanie jest płynniejsze.
Skype

Wideo, głos i wiadomości błyskawiczne

Stale działająca aplikacja, dzięki której będziesz zawsze w kontakcie z innymi. Korzystaj codziennie z bezpłatnych połączeń wideo, głosowych i wiadomości błyskawicznych — w jednej aplikacji. Łącz się z każdym telefonem szybko i łatwo. Wszystkie rozmowy głosowe i wideo Skype-do-Skype są bezpłatne, a wiadomości trafiają do Ciebie niezależnie od tego, co aktualnie robisz. Przyciągnij Skype'a do prawego lub lewego brzegu ekranu podczas czatu czy rozmowy wideo, nie tracąc z oczu ekranu startowego.
Sklep Windows

Olbrzymi wybór aplikacji

Możesz wejść do Sklepu Windows bezpośrednio z ekranu startowego i przeglądać oraz pobierać aplikacje o gotowaniu, fotografii, sporcie itd. — wiele z nich za darmo. Aplikacje można sortować według cen, ocen i kategorii. Znajdź zarówno stare, ulubione aplikacje, jak i najświeższe nowości.

 


Specyfikacja

Wersja Windows 8.1
Architektura 32-bitowa
64-bitowa
Licencja BOX
Liczba użytkowników 1
Liczba stanowisk 1
Wersja językowa Polska
Nośnik DVD
Wymagania sprzętowe Procesor 1 GHz lub szybszy, 64-bitowy (x64)
2 GB pamięci RAM
20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym

Opinie

Średnia ocena 5,57 (7 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
71,43%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
14,29%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
14,29%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Używam dopiero tydzień i M$ oczywiście trochę namieszał na pewno nie polecam tradycjonalistom dla nich pozostaje win7 warto sprawdzić rodzaj licencji i do czego ona upoważnia, box 8.1 vs. oem parę złotych więcej za box-a i ma się spokój z przenoszeniem

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Pomimo tego, że nie jest to produkt dla wszystkich i ciężko się do niego przyzwyczaić to zmiany w wersji 8.1 idą w dobrym kierunku. Mnie osobiści podoba się szybkość i stabilność tego systemu. Dodatkowo cena wersji BOX jest już prawie akceptowalna, szczególnie jeśli się ją porówna z Windows 7 HP BOX. Gdyby interfejs był taki jak w Windows 7 to byłby to najlepszy System Operacyjny MS dla użytkowników domowych.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Windows 8.1 Komputer, na którym ma zostać zainstalowany system Windows 8.1 musi spełniać następujące wymagania: Procesor: 1 gigaherc (GHz) z obsługą PAE, NX i SSE2 (więcej informacji) Pamięć RAM: 1 gigabajt (GB) (architektura 32-bitowa) lub 2 GB (architektura 64-bitowa) Miejsce na d

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny system , w pudełku dwie wersje 32bit/64bit polecam niezdecydowanym

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Windows jak Windows, dużo nowości. Część funkcji uproszczona a cześć zagmatwana. W porównaniu do Win7 bardzo szybki, wyciąga siódme poty z sprzętu.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Grzegorz! Zainstaluj nakładkę Start8 firmy Stardock i masz interface win7 - koszt kilka dolarów.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Przed zakupem systemu bardzo długo się zastanawiałem nad wyborem. Szczerze mówiąc początkowo nie byłem przekonany do tego windowsa. Po instalacji trochę się nim pobawiłem i jestem wbrew swojemu zdziwieniu pozytywnie zaskoczony. System jest bardzo prosty w obsłudze. Myślę też, że jego klarowność pozwoli przekonać do siebie osoby z początkowo neutralnym nastawieniem.