Cena: 599,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

dysk SSD

Innowacyjna technologia 3D V-NAND
Czym jest V-NAND i co go wyróżnia?

Pamięci flash 3D V-NAND firmy Samsung produkowane są przy użyciu innowacyjnej architektury wertykalnej – 32 warstwy komórek ułożone są jedna na drugiej, dzięki czemu nie jest konieczne zmniejszanie ich wymiarów. W rezultacie są one gęściej rozmieszczone i zapewniają wyższą wydajność. W ten sposób udało się też przełamać dotychczasowe ograniczenia gęstości konwencjonalnego rozmieszczenia komórek NAND.

Dysk SSD Seria 850 Pro V-NAND

wydajność

Wiodące dyski 3D V-NAND SSD
Zwiększ wydajność

Wykorzystując zaawansowaną technologię 3D V-NAND firma Samsung stworzyła pamięci o najwyższych prędkościach odczytu i zapisu – zarówno sekwencyjnego, jak i losowego. Przewagę tą najłatwiej dostrzec w przypadku modelu 128 GB*, który wyprzedza konkurencję w swojej kategorii o ponad 100Mb/s prędkości zapisu. 

*Prędkość zapisu sekwencyjnego w 850 PRO 128 GB: 470 MB/s

Samsung SSD Seria 850 Pro - wydajność

aktywność

Tryb RAPID
Wrzuć wyższy bieg

Zwiększ prędkość odczytu/zapisu na żądanie dzięki trybowi RAPID. Niczym zmiana biegów w samochodzie, oprogramowanie Magician daje Ci możliwość przyspieszenia pracy dysku. Wykorzystanie dostępnej pamięci wewnętrznej komputera (DRAM) jako pamięci tymczasowej pozwala na aż 1,8-krotne zwiększenie wydajności*. 

*Wynik w programie PCMark Vantage (512 GB): 97 tys. w trybie RAPID (53 tys. w normalnym)

Samsung SSD Seria 850 Pro - tryb RAPID

wytrzymałość

Dysk, który nigdy Cię nie zawiedzie
Wytrzymałość i niezawodność

Z wytrzymałością i niezawodnością dwukrotnie wyższą niż swój poprzednik*, dysk 850 PRO będzie pracował tak długo, jak tylko tego zapragniesz. Technologię Samsung V-NAND zaprojektowano tak, by mogła udźwignąć 40 GB dziennego obciążenia, co równa się żywotności 150 TB zapisanych danych (TBW). Oznacza to możliwość pracy pod obciążeniem przez długi czas. Przekonaj się o tym bez obaw – otrzymujesz 10-letnią gwarancję producenta. 

*840 PRO: 73 TB; 850 PRO: 150 TBW

Samsung SSD Seria 850 Pro -10 lat gwarancji

oszczędność energii

Innowacyjne rozwiązania
Dłuższa praca

Niezwykle wydajne komponenty zarządzania energią pozwolą Ci pracować znacznie dłużej i wydajniej. Dysk SSD 850 PRO może pochwalić się najniższym zużyciem energii pod pełnym obciążeniem, nie poświęcając przy tym nic ze swojej najwyższej na rynku wydajności. Seria 850 PRO w pełni wspiera tryb uśpienia dostępny w komputerach typu Ultrabook™, podczas którego zużycie energii przez dysk wynosi jedynie 2 mW. Co więcej, pamięć podręczna LPDDR2 gwarantuje wyższą wydajność przy jednoczesnej redukcji poboru energii od 30% (pod obciążeniem) do nawet 93% (w stanie spoczynku) niż standardowe pamięci DDR2 i DDR3.

Samsung SSD Seria 850 Pro - oszczędność

bezpieczeństwo ochrona

Cenne dane pod należytą ochroną
Technologia SED i sprzętowe szyfrowanie AES

Technologia SED zabezpiecza Twoje dane za pomocą 256-bitowego sprzętowego szyfrowania AES, nie wpływając przy tym negatywnie na wydajność jak w przypadku rozwiązań programowych. Wszystkie zabezpieczenia są zgodne ze standardami TCG™ Opal v 2.0, ochraniają PSID i są komaptybilne z protokołem Microsoft™ IEEE® 1667.

Samsung SSD Seria 850 Pro - zabezpieczenia

odporność na temperatury

Dynamic Thermal Guard
Ochrona przed przegrzaniem

Dyski 850 PRO wyposażono w system Dynamic Thermal Guard, który chroni komputer przed przegrzewaniem. Monitoruje i zarządza dyskiem tak, by temperatura jego pracy nie przekraczała optymalnych zakresów, zapewniając tym samym najwyższe zabezpieczenie Twoich danych i niezawodność, której oczekujesz.

Samsung SSD Seria 850 Pro - zarządzanie temperatury

software

Nowa jakość bez przeszkód
Oprogramowanie Samsung Magician

Z łatwością przenieś wszystkie swoje dane z dotychczasowego dysku na 850 PRO. Przewodnik instalacji przeprowadzi Cię przez trzy proste kroki całego procesu. Z kolei oprogramowanie Samsung Magician pozwoli Ci dokonać testów wydajności, zoptymalizować pracę systemu operacyjnego, sprawdzić kondycję dysku i zarządzać rezerwowymi blokami pamięci.

Samsung SSD Seria 850 Pro - oprogramowanie

mechanizm

Idealnie dopasowane komponenty
Wszystkie elementy zaprojektowane przez firmę Samsung

Firma Samsung jest jednym z nielicznych producentów, który samodzielnie projektuje wszystkie komponenty dysków SSD. Znamy je od podszewki i wyciskamy z nich jak najwięcej już od wczesnych etapów produkcji. Otrzymujesz większą wydajność, pamięć podręczną LPDDR2 DRAM do aż 1 GB i większą energooszczędność dzięki trójrdzeniowemu kontrolerowi MEX.

Samsung SSD Seria 850 Pro - komponenty


Specyfikacja

Rodzaj dysku SSD wewnętrzny
Pojemność 256 GB
Format 2.5"
Interfejs SATA III (6.0 Gb/s) - 1 szt.
Prędkość odczytu (maksymalna) 550 MB/s
Prędkość zapisu (maksymalna) 520 MB/s
Wysokość 6,8 mm
Szerokość 70 mm
Głębokość 100,5 mm
Gwarancja 120 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 5,95 (21 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
95,24%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
4,76%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Świetny dysk, mam w sumie z 10 różnych SSD więc mam porównanie. Bardzo szybki zapis/odczyt to 560/530MB/s 97600/88700IOPS

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Świetny dysk. W połączeniu z niskonapięciowym procesorem Haswell (15W TDP) czasy pracy na baterii od 4-8H (8h w trybie oszczędności ale z wifi). Cały dysk po zaszyfrowaniu - dzięki wsparciu sprzętowemu zarówno dysku jak i procesora - różnica w wydajności nie odczuwalna. Rewelacyjnie spisuje się jako dysk systemowy jak i dysk do pracy przy wirtualizacji (VMWare, Virtualbox). Wart swojej ceny. Komfort pracy ogromny, w szczególności jeśli komuś zależy na oszczędności czasu w trakcie korzystania z komputera.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacyjny dysk – kolejny z serii 8xx, którego używam. Doskonale działa z Macbookiem Pro. Odczyty i zapisy mniej więcej na deklarowanym przez producenta poziomie. Krótko mówiąc – piekielnie szybki!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Dysk rewelacyjny, niezawodny, szybki i do tego 10 lat gwarancji.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Mam od ponad roku czasu. Dysk rakieta, dałem za niego wtedy 650zł ale wart każdej złotówki. 10 lat gwarancji tez robi swoje

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Mam dwa dyski PRO i jeden EVO i w zasadzie w codziennej pracy nie widać różnic jeżeli ktoś nie sprawdza stoperem czasów. Największym plusem serii PRO jest 10 lat gwarancji.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Prosta instalacja w systemie, łatwe klonowanie dysku systemowego, najlepszy wybór jesli chodzi o osiagi na SATA 3. Polecam ten dysk szybki dostep do danych, cichy nie grzeje sie. Nie nalezy do najtanszych ale za taka jakosc warto.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Zakupiłem dysk 14-09-2015, dziś tzn 02-09-2016 dysk nagle przestał działać. W tym czasie działał bez zarzutu, jednak pozostaje niesmak po takiej akcji.
x-kom

Toones, zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem - serwis@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 30. Postaramy się pomóc rozwiązać problem z Twoim dyskiem

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Plusy: SSD, pojemność 256GB, oferowane prędkości, solidny wygląd, długość gwarancji. Minusy : brak. Jak dla mnie bezkonkurencyjny.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Mega szybki i wydajny dysk SATA III. Spełnia moje oczekiwania w 100%. Wartości odczyty i zapisu podane przez producenta są zgodne z prawdą, a nawet testy pokazują, że wydajność jest nawet o kilka procent większa.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
dysk znacznie przyspiesza działanie komputera, jest bardzo szybki.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo szybki i jedyny z 10-letnią gwarancją.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepszy, tym bardziej, że 10 letnią gwarancje nie wszędzie można znaleźć. Obudowa prosta, z mocnego tworzywa, sztywna, także wykonanie 10/10. Samsung Seria 850 ma fajne oprogramowanie, daje sporo możliwości i bezproblemowo aktualizacje firmware. Wyniki mało się różnią od podanych wartości w opisie, u mnie 519 Mb/s i 490 Mb/s, także pięknie, polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Bdb. Szybki, łatwa instalacja, najlepsza wydajność z jaką się spotkałem.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
To już mój trzeci dysk SSD Firmy Samsung - dwa dyski 840,850 EVO i obecny 850 Pro, pod względem szybkości ich działania nie odczuwam zasadniczej różnicy, są bardzo szybkie ,dodatkowym plusem jest 10 lat gwarancji producenta.Polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Na początku mega przeżywałem, oczywiście o cenie mowa, bo dysk znałem już wcześniej i wiedziałem, że to ten. Jednak prędkości transferu SSD i gwarancja, są warte nawet drugie raz tyle.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Dysk godny polecenia, używam go już 3 rok i w tym czasie nie miałem z nim żadnych problemów. Na plus zaliczyć 10 lat gwarancji

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Posiadam ten nośnik już prawie dwa lata. Mega szybki oczywiście jak na zwykłego 2.5 calaka, zero problemow. Samsung zasłużenie może się szczycić mianem najlepszych nośników SSD. Jeżeli będę kupował kolejny to też padnie na ich produkty. Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepszy, najszybszy, najwydajniejszy, najbezpieczniejszy dysk. Polecam, dysk warty tych pieniędzy.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Super dysk łatwy montaż mój stary komputer pracuje szybciej niż jak był nowy

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
O jego zakupie zdecydowała rekomendowana prędkość i 10 lat gwarancji. Póki co spisuje się bez uwag. Jest błyskawiczny. Po raz kolejny sprawdza się maksyma, ze cena=jakość. Polecam zdecydowanie.