Cena: 239,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Opis produktu

Wściekle agresywny projekt z dopasowaną płytką drukowaną!

Pamięć Kingston HyperX Beast jest wyposażona w dynamiczny radiator, który maksymalizuje rozpraszanie ciepła w celu zwiększenia niezawodności systemu. Dodano dopasowaną czarną płytkę drukowaną w odpowiedzi na sugestie fanów HyperX. HyperX Beast agresywnie dopasowuje się do komputerów maniaków wydajności dzięki maksymalnej wydajności sprzętu i dodatkowemu chłodzeniu. Pamięć HyperX Beast z certyfikatem XMP, dostępną w dwu- i czterokanałowych zestawach, zaprojektowano do działania z trzecią generacją procesorów Intel Core i5 i i7 oraz najnowszymi procesorami firmy AMD przeznaczonymi do komputerów dla graczy i wysoko wydajnych komputerów roboczych. Pamięć jest dostępna w wersjach o pojemności od 8GB do 64GB i z częstotliwością taktowania do 2400MHz oraz jest objęta gwarancją na cały okres eksploatacji.


Firma Kingston Technology zna się na pamięciach lepiej niż ktokolwiek inny. Jest niezależnym światowym liderem w produkcji pamięci. Wiedza fachowa firmy obejmuje projektowanie i produkcję modułów pamięci: wytwarzają wyłącznie pamięci komputerowe. Co roku inwestują miliony dolarów w działania badawczo-rozwojowe, testowanie i produkcję. Firma Kingston Technology jest największym na świecie niezależnym producentem kontraktowym dla firm zajmujących się produkcją komputerów i półprzewodników.

 


Specyfikacja

Rodzaj pamięci DDR3
Pojemność całkowita 8 GB (2x4 GB)
Taktowanie 2400 MHz (PC3-19200)
Opóźnienia (cycle latency) CL 11
Napięcie 1,5 V
Dodatkowe informacje Chłodzenie Heatspreader
Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 0,00 (0 opinii)
Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%