Cena: 1 029,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

TWIN FROZR V
Zimniejszy i cichszy

Z każdą kolejną generacją kart graficznych wiąże się wzrost wydajności. Z każdą nową generacją systemu MSI Twin Frozr, otrzymujesz mniejszy hałas i niższą temperaturę. Inżynierzy MSI wysłuchali wszystkich sugesti użytkowników i nowy system Twin Frozr V jest mniejszy, został wyposażony w mocniejsze wentylatory, generuje mniej hałasu, utrzymuje procesor graficzny i pozostałe komponenty karty graficznej w niższej temperaturze oraz pasuje idealnie do płyt głównych MSI Gaming włączając w to podświetlanie LED. Nad stworzeniem systemu Twin Frozr V zespół MSI spędził 18 miesięcy, włączając w to okres rygorystycznych testów, by uzyskać pewność że karty z tym systemem posiadają jakość i stabilność, która da Ci tyle klatek na sekunde ile potrzebujesz.


Wentylatory TORX
Wydajniejsze chłodzenie dzięki innowacyjnemu kształtowi łopatek

Tradycyjny kształt łopatek

Maksymalizuje przepływ powietrza ku dołowi oraz rozpraszanie ciepła przez radiator umieszczony pod wentylatorami.

Łopatki z kształtem usprawniającym rozpraszanie ciepła

Zwiększa przepływ powietrza do radiatora co usprawnia odprowadzanie ciepła.


Kontrola przepływu powietrza
Zwiększona efektywność rozpraszania ciepła

MSI wyposażyła system Twin Frozr we wszystkie najnowsze technologie kontroli przepływu powietrza, które pozwala zwiększyć przepływ powietrza bezpośrednio do przewodów cieplnych, dzięki wykorzystaniu deflektorów. Dodatkowo dzięki tak zaprojektowanemu układowi zwiększona zostałą powierzchnia rozpraszająca ciepło.


Zero FROZR
Inteligentne chłodzenie, najniższy poziom hałasu

System Twin Frozr V został wypsoażony w technologię ZeroFrozr, która po raz pierwszy została przedstawiona przez MSI w 2008 roku. Technologia ZeroFrozr eliminiuje hałas generowany przez wentylatory podczas niższego obiążenia karty graficznej zatrzymując je w sytuacji gdy nie są potrzebne. W porównaniu do innych kart graficznych, karty z systemem Zero Frozr nie generują ciągłego szumu by zakomunikować że posiadasz potężną kartę graficzną w swoim komputerze. To wszytsko sprawia że możesz się skupić na grze bez rozpraszania się pozostałymi dźwiękami pochodzącymi z komputera.


Podświetlanie LED
Dodatkowe efekty wizualne

Dzięki podświetlanemu w technologi LED logu MSI Gaming przedstawiającemu smoka, możesz pokazać swój nastrój. Ten zestaw nowych funkcji pozwala ci wybrać z 5 unikalnych trybów by stworzyć odpowiednią atmosfere dla Twojej gry.


Gaming APP
Zwiększenie wydajności jednym kliknięciem

Oprogramowanie Gaming APP pozwala zwiększyć wydajność karty graficznej lub uzyskać jak najniższy poziom hałasu za pomocą jednego kliknięcia. Oprogramowanie posiada także zakładkę EyeRest, dajacą łatwy dostęp do technologi zwiększającej jakośc obrau. Zakładka LED Control daje CI dostęp do ustawień podświetlania.

OC Mode

Maksymalna wydajność dzięki zwiększonemu taktowaniu procesora oraz zwiekszoną wydajnością wentylatora.

Gaming Mode (domyślny)

Najlepszy kompromis pomiedzy wydajnością w grach a temperaturą układu

Silent Mode

Najlepsze środowisko dla wymagających najniższego poziomu hałasu


Monitoruj prace karty
Najważniejsze informacje na ekranie

Aplikacja Gaming App daje Ci możliwość wyświetlania informacji na temat taktowań, temperatury i innych wartościach bezpośrednio na ekranie np. podczas gry czy pracy.


Więcej wydajności
Ciesz się najlepszą jakością zaraz po wyjęciu z opakowania

Karty graficzne MSI dają Ci więcej wydajności zaraz po wyjęciu z pudełka. NIe ważne czy korzystasz z overclockingu zaoferowanego przez producenta czy korzystasz z zaplikacji Gamig App by wydobyć cały jej potencjał, możesz od razu wkroczyć do gry i cieszyć się najwyższą wydajnością. Overclocing w aplikacji MSI Gaming App jest objęty gwarancją. 


Komponenty klasy militarnej
Najwyższa jakośc podzespołów zapewnia niezrównaną stabilność

Jednym z decydujących czynników mających wpływ na wydajność jest jakość komponentów użytych do budowy karty. To dlatego MSI korzysta tylko z komponentów posiadających certyfikat MIL-STD-810G przy tworzeniu swoich kart, ponieważ tylko te komponenty mogą sprostać wymaganiom stawianym przez overclocking i ekstremalny gaming.

Stały kondensator

Stałe kondensatory są wykorzystywane w układach scalonych nowej generacji. Wprowadzają niższy Equivalent Series Resistance (ESR) tak samo jak ponad 10-letnią żywotność.  

Hi-C CAP - kondensator polimerowy

Hi-C Cap to bardzo mały ale bardzo efektywny kondensator. Oprócz zapewnienia wystarczającej ilości miejsca wokół procesora do zainstalowania większych elementów chłodniczych, także pozwala na zwiększenie efektywności energetycznej do 93%. Dzięki kondensatorom polimerowym płyty główne MSI są najbardziej efektywnymi energetycznie na rynku. 

SOLID STATE CHOKE

To nowej generacji lite dławiki ,które nie generują denerwujących pisków podczas dużego obciążenia i pozwalają na 37,5% wzrost prądu wyjściowego niż tradycyjne dławiki. Jest to bardzo ważne kiedy GPU jest podkręcony albo gdy jest pod dużym obciążeniem, ponieważ potrzebuje jeszcze większej ilości energii, która jest zapewniana przez ten element.


Afterburner
Narzędzie do overclockingu

MSI Afternurner to ulubione na świecie narzędzie do overclockingu. Prosty interfejs daję dostęp do szczegółowych informacji o karcie i pozwala wpływać na praktycznie wszystkie aspekty pracy karty.

Kompatybilne z 64-bitowymi aplikacjami, dostępne w wielu językach oraz całkowicie konfiguralny z wieloma skórkami stworzonymi przez uzytkowników pozwoli Ci poczuć sie jak w domu.

Mozesz także uruchomić aplikacje Afterburner na Twoim urządzeniu z iOS lub Android i z wbudowanym benchmarkiem Kombustor uzyskać pełne informacje o wydajności Twojej karty.

 


Predator
Nagrywaj swoją grę

Wbudowane narzędzie do rejestrowania ekranu o nazwie Predator pozwala na nagrywanie pracy na komputerze lub robienie zrzutów ekranu za pomocą jednego przycisku oraz pozwala na zachowowanie Twoich najlepszych momentów w garch.


XSplit Gamecaster
Udostępniaj swoją gre światu

XSplit Gamecaster i Broadcaster V2 umożliwiają Ci w łatwy sposób nagrywać i udostępniać Twoją gre w serwisach takich jak Twitch, YouTube, UStream i innych.
To rozwiązanie to idealny sposób na dzielenie się swoim gameplayem ze znajomymi i rodziną na całym świecie - oraz dla nagrywania doskonałych momentów w grze tylko dla siebie.

Więc na co czekasz? Weź udział w rewolucji i zacznij nadawać swoją grę z XSplit Gamecaster już dziś.


technologia

GeForce GTX VR Ready
Zanurz się w rzeczywistości wirtualnej.

Karty graficzne GeForce® GTX to potężna platforma kolejnej generacji, która pozwoli Ci się zanurzyć bez reszty w rzeczywistości wirtualnej. Zestawy i karty ze znakiem "GeForce GTX VR Ready" zagwarantują, że Twoje gry wykorzystujące rzeczywistość wirtualną będą zoptymalizowane z wykorzystaniem najlepszych w swojej klasie jednostek GPU. 

Rzeczywistość wirtualna wymaga siedmiokrotnie wyższej mocy przetwarzania grafiki niż tradycyjne aplikacje i gry 3D. Zestaw unikalnych rozwiązań NVIDIA - takich jak technika multi-res shading - zapewni Ci niezbędną moc obliczeniową oraz wysoką jakość obrazu i niskie opóźnienie, które będą gwarancją niesamowitych wrażeń w rzeczywistości wirtualnej.

GeForce GTX VR Ready


Specyfikacja

Układ graficzny GeForce GTX 970
Rodzaj złącza PCI-E x16
Pamięć 4 GB
Rodzaj pamięci GDDR5
Szyna pamięci 256-bit
Taktowanie pamięci 7010 MHz
Taktowanie rdzenia 1114 MHz
Typ chłodzenia Aktywne
Rodzaje wyjść HDMI - 1 szt.
DVI - 2 szt.
DisplayPort - 1 szt.
Obsługiwane biblioteki DirectX 12
OpenGL 4.4
Wysokość 35 mm
Szerokość 270 mm
Głębokość 140 mm
Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 5,39 (71 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
80,28%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
7,04%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
1,41%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
1,41%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
2,82%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
7,04%

Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Pierwsza oferta 1430 zł - i nie dało się kupić, teraz dalej nie da się kupić a cena już 1500.... co to ma być.. a już chciałem zostawiću was swoje pieniądze... podwyższanie cen nieistniejącego w ofercie produktu...
x-kom

Wcześniejsza cena i dostępność produktu na stronie zależała od danych w systemie naszego dostawcy. Niestety zapasy magazynowe tego produktu skończyły się, a obecnie spodziewamy się kolejnej dostawy, w związku z czym cena została zaktualizowana. Niestety ceny rynkowe zmieniają się bardzo szybko. Prosimy o zrozumienie.

Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Zgadzam się. Karty nie można dostać, brak jakichkolwiek konkretów, a cena rośnie. Mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie.
x-kom

Obecnie niestety nie ma możliwości zakupu produktu, ze względu na wyczerpanie zapasów magazynowych. Dostępność powinna jednak pojawić się na przełomie września i października bieżącego roku - wówczas zamówienia będzie można składać bez przeszkód. :-)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Kart dopiero co miała premierą nic dziwnego, że zapłacisz więcej. Za niedługo święta więc karta też szybko nie stanieje. za 1500 zł masz wydajność 780GTX z mniejszym TDP. Sugerowana cena 1429zl , ale w naszych realiach nie ma co liczyć na szybki spadek cen. To nie Ameryka 329 zielonych.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
jakoś szybko rozszedł się ten nakład biorąc pod uwagę, że karta ani przez moment nie była dostępna. Opcja powiadamiania też nie zadziałała najwyraźniej. Wzrostu ceny nie skomentuje.
x-kom

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, produkt był dostępny u naszego dostawcy - na zamówienie. Obecnie dostępność w hurtowni skończyła się, ale spodziewamy się dostawy produktu do naszego magazynu. W związku z tym cena uległa zmianie. Bezpośrednio po otrzymaniu dostawy zadziała powiadomienie, które poinformuje oczekujących Klientów o dostępności produktu. Prosimy o zrozumienie.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
To jest nowość i niestety trzeba zapłacić podatek od nowości ,karty pewnie stanieją po świętach ,choć wydajność jest niezła i niekoniecznie muszą stanieć tak szybko na magazynach zalegają jeszcze 760,770 i też trzeba je sprzedać ;) Nowe GTXy pewnie przychodzą po kilka sztuk i szybko się rozchodzą.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Kartę odebrałem 27 września 2014. Zamówiłem 2 dni wcześniej. X-Kom jak zwykle spisał się na medal. Karta bez wad. Idealny produkt. Polecam 100%.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
tzn. 26 września xD

Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Wystawiacie kartę na sprzedaż na allegro, nie mając ich w magazynach, to jest trochę nie poważne z Waszej strony. Kupiłem ją na allegro 24 września, dziś jest 1 października, a karty jak nie mam w domu tak nie mam, to jest kpina i tyle.
x-kom

Przepraszamy za opóźnienie i prosimy o kontakt z naszym Sklepem Internetowym w tej sprawie.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko było by na ,,szóstkę" jednak trafiłem na sztukę z niemiłosiernie brzęczącymi cewkami. Karta poszła na zwrot, a w sklepie pustka, więc udałem się do konkurencji :P

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Niestety karta wadliwa, piszczy brzęczy nic sie z tym nie da zrobić :/

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Pamietajcie dobre rzeczy kosztuja :) a to jest bardzo dobra karta! Polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta działa rewelacyjnie. Cicha i wydajna. Jeśli chodzi o brzęczenie to radze jeszcze sprawdzić chłodzenie procesora lub zasilacz zanim ktoś zareklamuje grafikę. Pozdrawiam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta działa znakomicie. Mam tylko problem ponieważ nie uzyskałem kodu na zakup gry, a Nvidia już wprowadziała tą promocję.
x-kom

Prosimy o kontakt w tej sprawie z naszym Sklepem Internetowym lub najbliższym salonem stacjonarnym.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Zakupiłem dzisiaj kartę, i również nie otrzymałem żadnego kodu. Panom w sklepie nic na ten temat nie było wiadomo.
x-kom

Prosimy o kontakt w ten sprawie pod adresem kontakt[at]x-kom.pl. Chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta działa jak ją opisują na wszystkich forach związanych z tą dziedziną , testy także potwierdzają to (jak na razie bez problemów technicznych typu piszczące cewki) , polecam! Po kontakcie z firmą w sprawie promocji Nvidii dotyczącej kodu jednej z trzech gier otrzymałem go . Podejście do klienta przed i po sprzedaży i związaną z tym sytuacją dotyczącą kodu do gier na wysokim poziomie.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Wydajność karty rewelacyjna. Niestety trafiłem chyba na odkurzacz. Hałas karty przy obciążeniu bardzo denerwujący mając szczególnie na uwadze jej cenę - opinie o piszczących cewkach to nie bajki. Nie jestem wyjątkowo wyczulony na dźwięki dochodzące z komputera, ale to piszczenie jest faktycznie uciążliwe. Wraz z kartą nie otrzymałem kodu do gry, jednak po kontakcie z firmą w sprawie promocji Nvidii otrzymałem go błyskawicznie kurierem bez żadnych dodatkowych kosztów - plus dla firmy za reakcję problemu zgłoszonego przez klienta. Niestety w związku z uciążliwym piszczeniem zastanawiam się nad zwrotem produktu, ewentualnie wymianie na Asusa lub Gigabyte. Jeszcze jeden dzień spróbuję się zmierzyć z elektroniką :(

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Czuję się zobowiązany uderzyć w pierś i napisać sprostowanie do mojej poniższej opinii. Sam często kieruję się opiniami użytkowników, więc przyzwoitość tego wymaga. Co do piszczenia karty to już miałem ją demontować, ale przy otwartej obudowie i komputerze na biurku jeszcze raz wsłuchałem się w te dźwięki. Nieznośne piski to mój zasilacz Tagan. Przy karcie Asusa 560 Ti nie miałem żadnych problemów, natomiast z MSI 970 jest do wymiany. Wsłuchiwałem się w kartę katując ją maksymalnie różnymi grami i dźwięku z siebie nie wydała. Wiatraki nie młócą bez potrzeby powietrza gdy karta nie jest obciążona. Błoga cisza. Polecam. Proszę moderatora strony o usunięcie zdublowanych poniżej postów.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Brak Vouchera w pudełku, otrzymałem go jednak błyskawicznie po kontakcie z infolinią. Piszczenie nie stanowi większego problemu podczas normalnej eksploatacji jednak pisk wyraźnie się pojawia podczas testowania wydajności sprzętu - odgłos wydobywający się jest przeraźliwy jak na grafikę w cenie budżetowego komputera.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Zakupiłem w X-KOM w sumie 5 sztuk tej karty. Każda miała poważny problem z cewkami nieakceptowalny jak dla mnie. Nie wiem jak ludzie mogą się godzić by płacić za kartę 0db a otrzymywać prawie 30db z samych cewek.... Poza tym złączenie tych kart w SLI to strzał w stopę. Brak backplate powoduje potworne nagrzewanie dolnej karty i w konsekwencji spadek wydajności... Sklep jak najbardziej super, produkt nie tak bardzo.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
dziś zakupiłem ta oto karte graficzna i bez problemu chodzi zero piszczenia cewek grafika chodzi znakomicie obsluga Genialna jestem szczesliwym klientem ktory bez zastanawiania zostawil u nich juz ponad 5000-tysiecy

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Działa, nic nie piszczy, poza grami wentylatory odpoczywają, w grach cicha nie jest, jednak głośniki/słuchawki załatwiają sprawę, dobrze się kręci, z temperaturami dochodzi do 72 stopni.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Dzisiaj właśnie dostałem kartę powiem tylko że sklep X-KOM spisał się na medal bardzo szybka wysyłka :) co do karty graficznej jest rewelacyjna wszystkie gry na ULTRA do tego jest bardzo cicha wogle jej nie słychać nawet żadne cewki mi nie piszczą jest bardzo wydajna jestem zadowolony z niej :) POLECAM GORĄCO TEN PRODUKT DLA WYMAGAJĄCYCH GRACZY POZDRAWIAM

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
A teraz pytanie, jakie jest stanowisko sklepu x-kom.pl w związku ze skandalem związanym z 970 gtx yj. 3,5gb + 0,5 dużo wolniejszej pamięci, mniejsza ilość ROP oraz L2 niż podane w oficjalnej specyfikacji. Przyjmujecie zwroty/wymiany z tego tytułu?
x-kom

Prosimy o kontakt w tej sprawie z naszym Działem Wsparcia Technicznego pod adresem serwis[at]x-kom.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 34 377 00 30.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Działa nic nie piszczy, jedynie wentylatory głośno chodzą przy wymagających grach. Niestety również nie otrzymałem kodu na grę Assassin's Creed Unity, czy mógłbym skontaktować się z infolinią w tej sprawie.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Niestety Wasz support milczy więc zrzucam to pytanie na oficjalną stronę. Ostatnimi czasy zrobiło się sporo zamieszania związanego ze specyfikacją kart NIVIDIA GTX 970. Z tego co mi wiadomo większość producentów wyraziła zgodę na przyjmowanie zwrotów tychże kart. Jakie jest Państwa stanowisko w tej sprawie?
x-kom

Prosimy o kontakt w tej sprawie z naszym Działem Wsparcia Technicznego pod adresem serwis[at]x-kom.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 34 377 00 30. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Super karta, wydajna , cicha , praktycznie bezszelestna.Pozdrawiam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Problematyczna karta z serii 970 została zwrócona bez większych problemów. Pomijając wady pochodzące od Nvidii, działała prawidłowo. 5 daję za obowiązek pisania ręcznego podania reklamacji i jednego, mało sympatycznego sprzedawcę.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Karta tragedia! po kilku dniach od zakupu oddana na serwis na wymianę. Cewki chodziły jak gwizdek podczas gotującej się wody. Oddałem w sklepie gdzie została zakupiona sklep zapewniał że karta bez problemu zostanie wymieniona po czym serwis odpisuje następująco: "Zgodnie z informacjami przekazanymi od serwisu producenta, piszczące cewki nie mają wpływu na działanie układu graficznego i są cechą tego produktu." są cechą tego produktu, więc czemu nie ma tego w opisie produktu? do serwisu mam kila zastrzeżeń ale odzyskałem pieniądze za kartę. Natomiast obsługa w sklepie jak najbardziej ok sami się śmiali po przeczytaniu opinii. Wymieniłem na asusa i nie ma jęków jak w msi.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Super grafika , zero piszczenia cewek , cicha i chłodna. Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta, półpasywne chłodzenie czyni tę kartę bezgłośną w codziennym użytkowaniu. Ogromna moc i spore możliwości OC dają gwarancję na co najmniej 2-3 lat grania na ultra. Jak do tej pory moja przygoda z MSI wygląda bezproblemowo, więc jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Supcio grafika , bardzo wydajna , polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Super karta, po wymianie komputer dostał ogromnego kopa. Chłodzenie świetne i ciche.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko smiga nic nie piszczy calkiem cicha nawet pod obciazeniem 10/10

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Za dobre rzeczy się płaci ;) Karta rewelacyjna polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
GTX 970 od MSI który kupiłem u państwa w sklepie zaskakuje mnie bardziej niż Trevor w GTA V :) Gorąco polecam i pozdrawiam zarówno sklep jak i towar !!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Zakupiona u Was karta chodzi jak marzenie, a grafika w Wiedźminie wywołała u mnie ogromne zdziwienie. Praktycznie w ogóle jej nie słyszę, słychać tylko klawiaturę - jak piszę. :) Wydajnościowo do ceny jestem bardzo zadowolony, GTX 970 GAMING 4G jest wprost dla mnie stworzony!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
GTX 970 - tylko MSI ! Dlaczego ? Karta dzięki półpasywnemu chłodzeniu jest całkowicie bezgłośna ! W stresie kultura pracy stoi na najwyższym poziomie, a osiągane temperatury to bajka ;-) Dodajmy do tego spore możliwości OC i mamy kartę idealną ! W tej klasie cenowej to zdecydowanie najlepszy wybór.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta genialna, na prawde ma kopa choc troche dziwi mnie to "pol pasywne" chlodzenie. Planuje zakup drugiej takiej karty ;jestem z Krakowa i przyznaje,ze nie jest to najnizsza cena w miescie, konkurencja (jedna z) ma ja w cenie 1560 PLN, czy moze daloby sie lekko cene przyciac bym kupil ja u was?
x-kom

Zachęcamy do kontaktu w tej sprawie z naszym Sklepem Internetowym lub najbliższym salonem stacjonarnym. Zobaczymy co da się zrobić. :-)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta w moich rękach od początku maja, kupiona za 1529PLN. Mocy sporo, jedynie mocno zmodowany Skyrim jest w stanie ją zarżnąć (ENB), do tego jest niesłyszalna gdy przeglądamy internet, oglądamy film czy nawet jak gramy w GTA5 czy Wiedźmina 3. Jak najbardziej polecam ;)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Plusy w moim egzemplarzu: - Super cena w bardzo wysokiej wydajności. - Klatki na sekundę... Rewelacja - Bardzo cicha - Dobra możliwość podkręcenia nawet +230MHz na rdzeniu Minusy: - Przy podkręceniu piszczą cewki więc zrezygnowałem z kręcenia...

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
W opisie raz jest napisane ze obsluguje directx 11 raz ze 12. Wyszukiwarka sugeruje ze obsluguje 12
x-kom

Dziękujemy za informację. Zweryfikujemy nasz opis i poprawimy wskazane niezgodności.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Kartę kupiłem w maju za 1529zł. Do karty dostałem Wiedźmina 3 i Batmana AK, a także myszkę MSI DS200. Karta działa bardzo dobrze, w każdym najnowszym tytule (nie licząc Batmana ;)) jestem w stanie wyciągnąć 60 klatek na najwyższych detalach w 900p. Czasami piszczą cewki przy dużych fps (np. w menu).

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Kartę kupiłem kilka dni temu, wraz z procesorem intel core i5 4690k, powiem jedno fantazja śmiga aż miło co wg. mnie równoważy wysoką cenę. Polecam kartę, cicha, chłodna i bardzo wydajna. Plusik za Extra obsługę w sklepie X-kom we Wrocławiu galeria Grunwaldzka. Pozdrawiam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
jaką grę można dostać do tej karty ?
x-kom

Przy zakupie karty otrzymasz jedną z dwóch gier do wyboru: Assasins Creed Syndicate albo Rainbow Six Siege. Będą one dostępne do pobrania tuż po premierze. :-) Serdecznie zachęcamy do złożenia zamówienia.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Jestem stałym klientem w x-kom, i po raz kolejny w 100% zadowolony z zakupu. Nie mam żadnych problemów z tą kartą. Karta jest mega wydajna i cicha. Pobór prądu w stresie też jest mały a pasywne chodzenie jak najbardziej na plus. Maksymalna temperatura przy obciążeniu 70 c.po podkreceniu podkreceniu. Karta wręcz stworzona żeby ją podkręcić. :-) polecam gorąco

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Gorąco polecam!

Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Nie polecam. Laguje na niej Fifa 15.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta rewelacyjna. Maksymalna zanotowana temperatura przy bechmarkach to 63 stopnie. Ultra cicha. Przy obsłudze windowsa pasywna - bezgłośna. Przy grach lekki szumek jak się wsłuchać (a komputer mam na prawdę cichy). Gry, w które gram chodzą wszystkie na ultra. Karta warta każdej złotówki.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Witam ;) Polecam kartę wszystkim wymagającym graczom. Sprawuje się świetnie (cewki nie piszczą). Wydajność na bardzo wysokim poziomie i jest bardzo cicha (prawie jej nie słyszę) Nie polecam do niej zasilacza mniejszego niż 530W :D

Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Karta bardzo dobra ale jak za tą cenę to nie warto.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Świetna karta graficzna do gierek typu Wiedźmin oraz Tomb Raider. W grach radzi sobie świetnie, jest płynnie i cicho. Polecam zakupowiczom

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najpierw szukam w stronę serii ASUS Strix, ale czytałem o relatywnie wysoki odsetek małżeństw z nich, wziął wszystkie te same MSI. Nigdy nie żałowałem w końcu. Wraz z procent gier i5-4690K latać z konsekwentnie wysokich fps przy maksymalnych ustawieniach graficznych. Praca wentylatora jest prawie niesłyszalny, jakby karta graficzna nie sztywnieje. Dławiki nie piszczą lub w stanie spoczynku lub pod obciążeniem. Bardzo zadowolony! Tylko przy zakupie nie dostać kod do gry.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta wydajna wszystko mi działa na maxa. Kultura pracy doskonała, karta jest niesłyszalna. Bałem się na początku piszczenia o którym ludzie piszą ale nic takiego się nie dzieje. Z czystym sumieniem polecam produkt każdemu :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta rewelacyjna. Jak na swoją półkę cenową nie ma konkurencji. Kultura pracy wzorowa bo u mnie piszczących cewek brak. Polecam :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta jest świetna , tryb pół pasywny , jest praktycznie niesłyszalna nawet podczas wysokiego obciążenia ma dobre temperatury, no i jest bardzo wydajna , problem z cewakmi w moim egzemplarzu nie występuje , zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam !!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
gtx 970 to podstawa i minimum jeśli ktoś chce grać płynnie w full hd i z sensownymi ustawieniami, które będą cieszyć oko. Dlaczego od MSI? Przede wszystkim ze względu na kulturę pracy i jakość wykonania. Porządny zasilacz 500W w zupełności wystarczy, porady o 600W jako minimum do tej gpu przy standardowych podzespołach i5, i7 i 1x gtx970 można włożyć między bajki.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta jest dobrze wykonana, ma wydajne i ciche chłodzenie. Cewki nie piszczą. Przed jej zakupem testowałem GTX970 od Asus Strix i Evga (najwyższy model), bo wydawało mi się, że ci producenci reprezentują trochę wyższy poziom od MSI. Poza tym, dla mnie MSI wygląda tandetnie. Testy wykazały jednak, że: w Asusie masakrycznie piszczą cewki, a Evga ma wadliwe chłodzenie, wiatraki wpadają w wibracje przy niskich obrotach. Dlatego MSI to jedyny słuszny wybór. Polecam! Jak zwykle duży ukłon w stronę X-kom za obsługę.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta ok , bardzo dobra wydajnościowo.Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Witam, kartę graficzną posiadam już od stycznia 2016 roku i muszę powiedzieć że naprawdę sprawuje się świetnie jest duża różnica wydajności między 970 a 960 warto jest dopłacić te 500 zł bo naprawdę warto karta bardzo cicha dzięki systemowi pół pasywnemu karta nie przekroczyła przy największym obciążeniu 85 stopni, dzięki aplikacji od MSI czyli GamingApp można w łatwy sposób podkręcić kartę, zmienić kolor wyświtelanego obrazu, włączyć szybkie chłodzenie zmienić tryby świecenia lampki LED na karcie graficznej oraz włączyć przydatne informacje które mają się wyświetlać w grze np. temperatura GPU, ilość FPS wykorzystywanie GPU oraz vRAMU itd. więc podsumowując od myślników: - Świetny wygląd - Wysoka wydajność - Znakomite temperatury - Świetna Aplikacja - Cena mogła by nie przekraczać 1500zł (ale dolar rośnie)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Jestem w posiadaniu karty od miesiąca. Dobrze spisuje się w grach typu Wiedźmin oraz GTA V. W spoczynku ma bardzo dobre temperatury. Co ciekawe chodzi półpasywnie.Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Jestem w posiadaniu karty od miesiąca. Spisuje się bardzo dobrze. Jest bardzo cicha . Wydajność na bardzo wysokim poziomie. Myślę ,że długo mi posłuży. Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
W mojej opinii,najlepsza karta jaką kiedykolwiek kupiłem i to głównie dlatego,ze stosunek jakości do ceny nigdy nie był aż tak korzystny. Sprawdzałem na niej gry różnego "kalibru" i działały idealnie w każdym możliwym detalu. Trzyma odpowiednią temperaturę - jest chłodna i energooszczędna. Kupiłbym spokojnie ponownie.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta spełnia oczekiwania, jak i pozytywne opinie, które wokół niej krążą. Cicha w stresie i w spoczynku, brak niepokojących dźwięków cewek, oba wentylatory poprawnie włączają się wraz ze wzrostem temperatury. W połączeniu z i5 2500K (OC 4,5 ghz) i 8 GB ram komputer dostaje drugą młodość (poprzednia grafika: XFX HD 6870). Przykładowo Crysis 3 na ustawieniach b. wysokich (bez AA) w rozdzielczości 2560x1080 osiąga 35-50 fps. Podobnie wypada Watch Dogs, Metro - 80 fps. Dla testujących benchmarkami: heaven`s benchmark: poprzednio 271, teraz 1072; 3Dmark (test Fire Strike) poprzednio 2748, teraz 9361. Polecam jako sensowną inwestycję w celu rozbudowy komputera.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Pierwsza karta ze stajni MSI, którą postanowiłem kupić. Zrobiłem to z niemałym wahaniem, głównie ze względu na niepochlebne opinie o piszczących cewkach. W moim modelu absolutnie nie dostrzegłem takiej wady (ani w ogóle żadnej innej). Wszystko jest w jak najlepszym porządku, karta jest bardzo wydajna i przy tym niezmiernie cicha. Przy wiekowym już procesorze i3 nie ma problemu z odpaleniem najnowszych gier z detalami ULTRA/bardzo wysokie. Stosunek cena - jakość od razu pokazuje, dlaczego sprzęt został w magazynie CD-Action okrzyknięty "świętym Gralem graczy". Gorąco polecam!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta graficzna spisuje się świetnie. Wiedźmin 3 chodzi na maksymalnych detalach płynnie, a widoki są tak piękne, że aż się człowiekowi żal robi, że w prawdziwym życiu nie ma takiego HD. Co do kwestii hałasu, karty w ogóle nie słychać, żadne zwoje nie piszczą. Jest jeszcze jedna ważna sprawa. Jeśli kupujecie tę kartę graficzną, koniecznie bierzcie obudowę z szybką, przez którą widać wnętrze komputera bo widok na podświetlonego smoka jest tego warty!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiłem tę kartę rok temu i jeszcze nigdy nie sprawiła problemów (żadnych lagów i freezów). W pełni daje rade zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających gier. Polecam 10/10

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Ta karta graficzna bardzo mi się spodobała. Jest w grafice bardzo podobna do GTX 980 a jest tańsza i to w dodatku mniejsza. Jeżeli ktoś ma mniejszą obudowę to polecam, a jeżeli większa to zależy ile pieniędzy człowiek jest gotów wydać. Gdy włącza się komputer fajny dodatek w niej jest taki, że święci się na niej logo msi ze sławnym smoczysławem

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Gry uruchamiaja sie na extra detalach, jest mega cicha, półpasywne chłodzenie w swojej klasie cenowej zdecydowanie wybija sie jakoscia.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Miałem kartę ponad półtora roku. Żadnych problemów, piszczących cewek (nb. podobno to często jest problem nie tyle karty, ile PSU), zwisów, nic, cicho i stabilnie. Obecnie już nie "top", ale ciągle bardzo przyzwoita. Po ostatnich obniżkach ceny - prawie żałuję, że nie poczekałem i nie kupiłem drugiej: obecnie może nie przyszłościowa, ale bardzo uczciwie wyceniona.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Używam karty od ponad pół roku i spisuje się znakomicie, mimo nowej serii nadal polecam :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta godna polecenia, nie grzeje się, nic nie piszczy. Nowe gry w Ultra HD i daje rade. Polecam