Cena: 1 399,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

Nowy wymiar wydajności

GeForce GTX 980 to najbardziej zaawansowany procesor graficzny na świecie, oparty na nowej, niewiarygodnie wydajnej i energooszczędnej architekturze NVIDIA® Maxwell™. Dzięki dwukrotnie wyższej wydajności w porównaniu do osiągów kart poprzedniej generacji* oraz nowym, ekscytującym technologiom gamingowym, ten innowacyjny układ GPU zapewnia na wyświetlaczach nagłownych (VR), HD i 4K o ultrawysokiej rozdzielczości wrażenia na elitarnym poziomie.

Więcej wydajności

Karty graficzne MSI Gaming dają Ci więcej mocy od razu po wyciągnięci z pudełka. Niezależnie czy to fabrycznie podkręcany model czy używasz aplikacji MSI Gaming App możesz od razu wskoczyć do gry i poczuć ogromną wydajność. Nie musisz się obawiać podkręcania swojej karty - jeśli używasz do tego aplikacji MSI Gaming App to gwarancja producenta nadal obejmuje Twoją kartę a Ty możesz spać spokojnie. 
NVIDIA Maxwell

Jest to najbardziej zaawansowana architektura firmy NVIDIA, zapewniająca niewiarygodną wydajność i niezrównaną energooszczędność. Oferuje również najnowocześniejsze funkcje, takie jak zaawansowane próbkowanie oraz technologia Super Resolution, która umożliwi granie w jakości 4K nawet na wyświetlaczach o rozdzielczości 1080p.
NVIDIA Adaptive V-Sync
Uzyskaj coś więcej, niż tylko wyższą częstotliwość odświeżania obrazu. Innowacyjne rozwiązanie NVIDIA AdaptiveVerticalSync zapewnia maksymalną płynność obrazu podczas gry. Technologia ta dynamicznie dostosowuje współczynnik Vsync do aktualnej częstotliwości odświeżania obrazu, zapewniając doskonałą jakość obrazu.
NVIDIA GPU Boost
Wypróbuj granice możliwości karty graficznej GeForce GTX za pomocą NVIDIA GPU Boost. Rozwiązanie to dynamicznie zwiększa taktowanie, zapewniając najwyższą wydajność w każdej grze.
GeForce GTX VR Ready

Karty graficzne GeForce® GTX to potężna platforma kolejnej generacji, która pozwoli Ci się zanurzyć bez reszty w rzeczywistości wirtualnej. Zestawy i karty ze znakiem "GeForce GTX VR Ready" zagwarantują, że Twoje gry wykorzystujące rzeczywistość wirtualną będą zoptymalizowane z wykorzystaniem najlepszych w swojej klasie jednostek GPU.   Rzeczywistość wirtualna wymaga siedmiokrotnie wyższej mocy przetwarzania grafiki niż tradycyjne aplikacje i gry 3D. Zestaw unikalnych rozwiązań NVIDIA - takich jak technika multi-res shading - zapewni Ci niezbędną moc obliczeniową oraz wysoką jakość obrazu i niskie opóźnienie, które będą gwarancją niesamowitych wrażeń w rzeczywistości wirtualnej.

 


Specyfikacja

Układ graficzny GeForce GTX 980
Rodzaj złącza PCI-E x16
Pamięć 4 GB
Rodzaj pamięci GDDR5
Szyna pamięci 256-bit
Taktowanie pamięci 7010 MHz
Taktowanie rdzenia 1190 MHz
Typ chłodzenia Aktywne
Rodzaje wyjść HDMI - 1 szt.
DVI - 1 szt.
DisplayPort - 3 szt.
Obsługiwane biblioteki DirectX 12
OpenGL 4.4
Wysokość 36 mm
Szerokość 279 mm
Głębokość 140 mm
Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 6,00 (6 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
100,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Mocna grafika, chłodna , cicha , prawie idealna, polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Genialna karta graficzna!!! Wiesiek 3 Uber w 55-60 kl/s polecam cieplutko. Tutaj też podziękowania i (+) dla obsługi X-KOM, w moim przypadku karta przyszła do odebrania na drugi dzień.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta pierwsza klasa. Posiadam 2 takie do SLI niestety w 4K Wiesiek 3 na maxa ma bardzo ciężkooooo. Reszta w 4K śmiga rewelacyjnie!!!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacja, bezkompromisowa wydajnosc, WARTA SWOJEJ CENY !!!!!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta jest super, gry chodzą bardzo przyzwoicie pod 4K, cena jest przystępna, polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Karta super. Przesiadka z Gigabyte GTX 970 Gaming. Jest duża różnica. Testy syntetyczne nie odzwierciedlają wrażania z gier. Na 970 miałem wrażenie, po zwiększeniu detali mimo że FPSy nie spadały to grafika nie wyrabiała. Na 980 nie ma mowy o jakiś problemach. Grysis 3 czy Wiedzmin 3 normalnie miodzio. Dla osób którym wystarczy 1080p zupełności wystarczą.