Cena: 579,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

Technologia V-NAND 3D
Przełom w pokonywaniu ograniczeń

Unikalna innowacyjna architektura pamięci flash V-NAND 3D firmy Samsung to przełom w pokonywaniu ograniczeń związanych z gęstością, wydajnością i wytrzymałością konwencjonalnej architektury dwuwymiarowej typu NAND. Technologia V-NAND 3D powstaje poprzez ułożenie 32 warstw komórek jedna na drugiej zamiast stosowania mniejszych komórek układanych poziomo jedna obok drugiej. Takie rozwiązanie zapewnia wzrost gęstości i lepsze wykorzystanie przestrzeni.

Technologia TurboWrite
Uzyskaj najwyższą wydajność odczytu / zapisu

Uzyskaj najwyższą wydajność odczytu / zapisu z myślą o przyspieszeniu codziennych obliczeń dzięki technologii TurboWrite firmy Samsung. Użytkownik zyskuje nie tylko o ponad 10% lepsze walory użytkowe w porównaniu z modelem 840 EVO*, ale także do 1,9 raza większe prędkości zapisu losowego w przypadku modeli 120 / 250 GB**. Model 850EVO gwarantuje najwyższą w swojej klasie wydajność w zakresie prędkości sekwencyjnego odczytu (540 MB/s) i zapisu (520 MB/s). Użytkownik uzyskuje także wzrost wydajności procesów losowych we wszystkich kropkach kwantowych niezależnie od zastosowania.

Jeszcze większe prędkości
Osiągaj je z ulepszonym trybem RAPID

Oprogramowanie Magician firmy Samsung oferuje dostęp do trybu Rapid, który zapewnia dwukrotnie szybsze przetwarzanie danych* na poziomie systemu poprzez użycie niewykorzystanej pamięci komputera PC (DRAM) jako pamięci podręcznej. W swojej najnowszej wersji oprogramowanie Magician oferuje wzrost maksymalnego wykorzystania pamięci w trybie Rapid z 1 GB w modelu 840 EVO do 4 GB w modelu 850 EVO z układami DRAM o pojemności 16 GB. Użytkownik może także liczyć na dwukrotny wzrost wydajności* niezależnie od głębokości kolejki odczytu/zapisu losowego.

Gwarantowana trwałość i niezawodność
5-letnia gwarancja producenta

Model 850 EVO zapewnia gwarantowany poziom trwałości i niezawodności poprzez podwojenie wskaźnika TBW* w stosunku do modelu poprzedniej generacji, tj. 840 EVO**, w ramach najdłuższej na rynku, bo pięcioletniej gwarancji. Minimalny poziom spadku wydajności oznacza, że model 850 EVO zapewnia zachowanie parametrów użytkowych o 30% wyższych w porównaniu z modelem 840 EVO, stając się jednym z najbardziej niezawodnych modeli urządzeń pamięci masowej***. 

*TBW: Total Bytes Written (bajty zapisane ogółem)

**TBW: 43 (840 EVO) > 75 (850 EVO 120 / 250 GB), 150 (850 EVO 500 / 1 TB)

Niższe zużycie energii
Źródło wydłużenia czasu trwania operacji obliczeniowych

Model 850 EVO zapewnia znacząco dłuższy czas działania akumulatora w notebooku z kontrolerem zoptymalizowanym pod kątem technologii V-NAND 3D, oferując obecnie zużycie energii w stanie uśpienia na poziomie 2 mW. Model 850 EVO jest teraz o 25% bardziej energooszczędny w porównaniu z modelem 840 EVO podczas wykonywania operacji zapisu*, co zawdzięcza temu, że technologia V-NAND 3D zużywa jedynie połowę energii potrzebnej do zasilania architektury dwuwymiarowej NAND.

 

Bezpieczeństwo
Zabezpiecz cenne dane

Model 850 EVO oferuje ochronę danych za pośrednictwem najnowszego sprzętowego mechanizmu pełnego szyfrowania dysku. 256-bitowa technologia szyfrowania danych AES umożliwia zabezpieczenie danych bez uszczerbku dla wydajności w zgodzie ze normą TCG Opal 2.0. Jest także zgodna z normą Microsoft eDrive IEEE1667, co daje pewność większego bezpieczeństwa danych.

Pełna ochrona przed przegrzaniem
Zaawansowane monitorowanie temperatury pracy

Technologia Dynamic Thermal Guard w modelu 850 EVO pozwala na ciągłe monitorowanie i utrzymywanie stałej temperatury pracy napędu z myślą o integralności danych. Gdy temperatura wzrasta powyżej optymalnego poziomu, technologia zapewnia automatyczne jej obniżenie, chroniąc dane i zapewniając pełną funkcjonalność zabezpieczonego przed przegrzaniem komputera.

Sięgnij po więcej, wybierając model 850 EVO
Łatwa migracja ze starego dysku

Oprogramowanie One-stop Install Navigator w trzech prostych krokach przeprowadza użytkownika przez proces migracji wszystkich danych i aplikacji z dotychczasowego nośnika pamięci masowej na model 850 EVO. Oprogramowanie Magician firmy Samsung pozwala także na optymalizację systemu i zarządzanie nim pod kątem nośnika SSD..

Zintegrowane rozwiązanie
Zbudowany z najwyższej jakości podzespołów

Samsung to jedyny producent w branży nośników SSD, który samodzielnie opracowuje i wytwarza wszystkie podzespoły, co przekłada się na ich lepszą integrację. Prowadzi to do wzrostu wydajności, zmniejszenia zużycia energii przez pamięć podręczną na bazie układów LPDDR2 DRAM o pojemności do 1 GB, a także do zwiększenia wydajności energetycznej kontrolera MEX / MGX..


Specyfikacja

Rodzaj dysku SSD wewnętrzny
Pojemność 500 GB
Format 2.5"
Interfejs SATA III (6.0 Gb/s) - 1 szt.
Pamięć podręczna cache 512 MB
Kontroler Samsung MGX
Prędkość odczytu (maksymalna) 540 MB/s
Prędkość zapisu (maksymalna) 520 MB/s
Odczyt losowy 97,000 IOPS
Zapis losowy 88,000 IOPS
Niezawodność MTBF 1 500 000 godz
Wysokość 6,8 mm
Szerokość 69,85 mm
Głębokość 100 mm
Gwarancja 60 miesięcy (gwarancja producenta)

Opinie

Średnia ocena 5,95 (21 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
95,24%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
4,76%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
szybki ale troszkę wolniejszy od 840 evo [samsung ssd 850 evo vs 840 evo MZ-75E500B/EU vs MZ-7TE500BW na youtube] do tego zapis w gwarancji przy przekroczeniu 150tb dla wersji 500gb tracimy gwarancję starszy model nie ma takiego zapisu i jest tańszy

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
nie martwiłbym się przekroczeniem 150TB dla wersji 500GB - żeby utracić gwarancję przed okresem 5 lat musiałbyś zapisywać na tym dysku ponad 82GB danych CODZIENNIE! KAŻDEGO DNIA!! Policz: 82 GB x 365 dni = 29930 GB (~30TB/rok) 29930 GB x 5 lat = 149650 GB (~150TB/5 lat).

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Kupiłem i nie mam uwag. Śmiga aż miło patrzeć. Zero problemów a stary lapek żony odżył na nowo.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Kto się, choć raz spotkał kiedyś z dyskiem SSD i go używał, oj nie będzie chciał wracać do zwykłego HDD Nie mam zastrzeżeń, sprawuje się tak jak oczekiwałem:)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Doskonały produkt. Szybki i jak na razie niezawodny. Posiadam dwa takie dyski, jeden na system operacyjny i programy, drugi na gry. W końcu nie mam skoków FPS'ów, a gry ładują się bardzo szybko. Przykładowo Total War 2 Rome na dysku HDD ładował save'a w 148 [s] zaś teraz 34 [s]. Gorąco polecam ten produkt.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Zamontowany w miejscu starego HDD w laptopie działa bez problemów. I do tego ta cisza :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Super - mój komputer zyskał drugą młodość! Cena mogłaby być niższa... kupiłem dzień przed rozpoczęciem promocji na ten model - można było zaoszczędzić kilkadziesiąt zł :P - niestety ja się nie załapałem.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Szybki dysk i bardzo porządny itp,ale prędkości podawane przez producenta zarówno w odczycie jak i zapisie są zawyżone, bo realnie jest w odczycie: 490-510MB/s a nie 540MB/s a w zapisie jest: 4750-490MB/s, a nie jak podaje producent 520MB/s. To jedynie do tego można się przyczepić a poza tym POLECAM!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Zero problemów. Nieźle podkręcił mój starzejący się sprzęt ;) Teraz załączanie jet szybkie, wszystko śmiga aż miło

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Dysk bardzo szybki. Nie tylko przy zapisie/odczycie sekwencyjnym, ale tez co ważne, przy losowym. W praktyce, śmiga aż miło :) Jest droższy, ale wart swojej ceny.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Samsung Evo - naprawdę szybki dysk ssd, w dobrej cenie. Dzięki dołączonemu softowi mogę zrzucić na niego system i różnica działaniu kompa jest kolosana - bez konieczności stawiania ponownie systemu. Polecam!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Nareszcie laptop śmiga. Ogólnie szybki.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacja

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Markowy nowoczesny dysk 500GB na nowym typie pamięci 3d / v-nand. Dysk jest szybszy od Crucial SSD 240GB. Jestem zadowolony ;)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Genialny! Kupił tydzień temu. Sklonowałem HDD na SSD programem Samsunga (aplikacja prowadzi za rączkę) i voila! Wszystko 10x szybciej! :) ...tak jakby cały komp siedział w RAMie :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry, szybki dysk. Nie sprawia żadnych problemów. Działa bardzo dobrze.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Mam takie dwa i sa super. Troszke kosztuja ale faktycznie zapis powala

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Super szybki ;)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Mój Lenovo Y50-70 (również kupiony z X-kom) zyskał drugie życie. Na starym HDD od wciśnięcia włącznika do stanu używalności potrzebował około 2 minut - Windows7 na BIOS Teraz odpala się w czasie około 7 sekund - Win10 na UEFI. Bardzo udany zakup.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Potwierdzam, prędkości zapisu i odczytu są powyżej 500 MB/s, a do tego niższa cena. Sama radość (mam nadzieję, że będzie trwać długo).

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko działa jak należy, laptop dostał fajne przyspieszenie.