Cena: 799,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

Chłodzenie

TWIN FROZR V
Zimniejszy i cichszy

Z każdą kolejną generacją kart graficznych wiąże się wzrost wydajności. Z każdą nową generacją systemu MSI Twin Frozr, otrzymujesz mniejszy hałas i niższą temperaturę. Inżynierzy MSI wysłuchali wszystkich sugesti użytkowników i nowy system Twin Frozr V jest mniejszy, został wyposażony w mocniejsze wentylatory, generuje mniej hałasu, utrzymuje procesor graficzny i pozostałe komponenty karty graficznej w niższej temperaturze oraz pasuje idealnie do płyt głównych MSI Gaming włączając w to podświetlanie LED. Nad stworzeniem systemu Twin Frozr V zespół MSI spędził 18 miesięcy, włączając w to okres rygorystycznych testów, by uzyskać pewność że karty z tym systemem posiadają jakość i stabilność, która da Ci tyle klatek na sekunde ile potrzebujesz.

MSI GeForce GTX960 2048MB 128bit Twin FrozrV


Kształt łopatek

Wentylatory TORX
Wydajniejsze chłodzenie dzięki innowacyjnemu kształtowi łopatek

Tradycyjny kształt łopatek

Maksymalizuje przepływ powietrza ku dołowi oraz rozpraszanie ciepła przez radiator umieszczony pod wentylatorami.

Łopatki z kształtem usprawniającym rozpraszanie ciepła

Zwiększa przepływ powietrza do radiatora co usprawnia odprowadzanie ciepła.

MSI GeForce GTX960 2048MB 128bit TORX


Przepływ powietrza

Kontrola przepływu powietrza
Zwiększona efektywność rozpraszania ciepła

MSI wyposażyła system Twin Frozr we wszystkie najnowsze technologie kontroli przepływu powietrza, które pozwala zwiększyć przepływ powietrza bezpośrednio do przewodów cieplnych, dzięki wykorzystaniu deflektorów. Dodatkowo dzięki tak zaprojektowanemu układowi zwiększona zostałą powierzchnia rozpraszająca ciepło.

Karta graficzna GeForce GTX960


SuperSU

SuperSU
Wydajne ciepłowody

Architektura SuperSU jest najlepszym rozwiązaniem w systemach chłodniczych dla kart graficznych. Procesor karty MSI GeForce GTX960 2048MB 128bit GAMING jest chłodzony przez masywną niklowaną płytkę z miedzi połączoną z ciepłowodami o średnicy 8mm. Dodatkowo, nowy układ ciepłowodów zwiększa wydajnośc chłodzenia, dzięki specjalnemu układowi SU oraz redukucje długości niewykorzystanych ciepłowodów.

MSI GeForce GTX960 2048MB 128bit SuperSU


Zero Frozr

Zero FROZR
Inteligentne chłodzenie, najniższy poziom hałasu

System Twin Frozr V został wypsoażony w technologię ZeroFrozr, która po raz pierwszy została przedstawiona przez MSI w 2008 roku. Technologia ZeroFrozr eliminiuje hałas generowany przez wentylatory podczas niższego obiążenia karty graficznej zatrzymując je w sytuacji gdy nie są potrzebne. W porównaniu do innych kart graficznych, karty z systemem Zero Frozr nie generują ciągłego szumu by zakomunikować że posiadasz potężną kartę graficzną w swoim komputerze. To wszytsko sprawia że możesz się skupić na grze bez rozpraszania się pozostałymi dźwiękami pochodzącymi z komputera.

MSI GeForce GTX960 2GB Zero Frozr


Podświetlanie LED

Podświetlanie LED
Dodatkowe efekty wizualne

Dzięki podświetlanemu w technologi LED logu MSI Gaming przedstawiającemu smoka, możesz pokazać swój nastrój. Ten zestaw nowych funkcji pozwala ci wybrać z 5 unikalnych trybów by stworzyć odpowiednią atmosfere dla Twojej gry.

Karta graficzna PCI-E MSI GeForce GTX960 - Gaming App


Oprogramowanie Gaming APP

Gaming APP
Zwiększenie wydajności jednym kliknięciem

Oprogramowanie Gaming APP pozwala zwiększyć wydajność karty MSI GeForce GTX960 2048MB 128bit GAMING 2G lub uzyskać jak najniższy poziom hałasu za pomocą jednego kliknięcia. Oprogramowanie posiada także zakładkę EyeRest, dajacą łatwy dostęp do technologi zwiększającej jakośc obrau. Zakładka LED Control daje CI dostęp do ustawień podświetlania.

OC Mode

Maksymalna wydajność dzięki zwiększonemu taktowaniu procesora oraz zwiekszoną wydajnością wentylatora.

Gaming Mode (domyślny)

Najlepszy kompromis pomiedzy wydajnością w grach a temperaturą układu

Silent Mode

Najlepsze środowisko dla wymagających najniższego poziomu hałasu

Karta graficzna PCI-E MSI GeForce GTX960 2GB - Gaming App


Oprogramowanie Gaming APP

Monitoruj prace karty
Najważniejsze informacje na ekranie

Aplikacja Gaming App daje Ci możliwość wyświetlania informacji na temat taktowań, temperatury i innych wartościach bezpośrednio na ekranie np. podczas gry czy pracy.

Karta graficzna PCI-E MSI GeForce GTX960 2048MB 128bit


Wsparcie dla SLI

Wsparcie dla SLI
Stwórz komputer oparty na wielu kartach graficznych

Jedyną rzeczą lepszą od grania z kartą graficzną MSI GeForce GTX960 2048MB 128bit GAMING 2G jest granie na dwóch lub więcej kartach działających w trybie SLI. 2-stronny most 2Way SLI Bridge L to perfekcyjne połączenie dla Twoich kart. Wyposażony w podświetlane w technologi LED logo GAMING może być synchronizowana z kartami po to, by podświetlać się w ten sam sposób co one. Zoptymalizowany pod kątem rozdzielczości 4K i częstotliwości odswierzania powyżej 144Hz most MSI jest gotowy na nową generacje gier.

Karta graficzna MSI GeForce GTX960 2048MB 128bit SLI


Overclocking

Więcej wydajności
Ciesz się najlepszą jakością zaraz po wyjęciu z opakowania

Karty graficzne MSI dają Ci więcej wydajności zaraz po wyjęciu z pudełka. NIe ważne czy korzystasz z overclockingu zaoferowanego przez producenta czy korzystasz z zaplikacji Gamig App by wydobyć cały jej potencjał, możesz od razu wkroczyć do gry i cieszyć się najwyższą wydajnością. Overclocing w aplikacji MSI Gaming App jest objęty gwarancją. 

MSI GeForce GTX960 2GB OC


Military Class 4

Komponenty klasy militarnej
Najwyższa jakośc podzespołów zapewnia niezrównaną stabilność

Jednym z decydujących czynników mających wpływ na wydajność jest jakość komponentów użytych do budowy karty. To dlatego MSI korzysta tylko z komponentów posiadających certyfikat MIL-STD-810G przy tworzeniu swoich kart, ponieważ tylko te komponenty mogą sprostać wymaganiom stawianym przez overclocking i ekstremalny gaming.

Stały kondensator

Stałe kondensatory są wykorzystywane w układach scalonych nowej generacji. Wprowadzają niższy Equivalent Series Resistance (ESR) tak samo jak ponad 10-letnią żywotność.  

Hi-C CAP - kondensator polimerowy

Hi-C Cap to bardzo mały ale bardzo efektywny kondensator. Oprócz zapewnienia wystarczającej ilości miejsca wokół procesora do zainstalowania większych elementów chłodniczych, także pozwala na zwiększenie efektywności energetycznej do 93%. Dzięki kondensatorom polimerowym płyty główne MSI są najbardziej efektywnymi energetycznie na rynku. 

SOLID STATE CHOKE

To nowej generacji lite dławiki ,które nie generują denerwujących pisków podczas dużego obciążenia i pozwalają na 37,5% wzrost prądu wyjściowego niż tradycyjne dławiki. Jest to bardzo ważne kiedy GPU jest podkręcony albo gdy jest pod dużym obciążeniem, ponieważ potrzebuje jeszcze większej ilości energii, która jest zapewniana przez ten element.

MSI GeForce GTX960 2GB OC Military Class 4


Afterburner

Afterburner
Narzędzie do overclockingu

MSI Afternurner to ulubione na świecie narzędzie do overclockingu. Prosty interfejs daję dostęp do szczegółowych informacji o karcie i pozwala wpływać na praktycznie wszystkie aspekty pracy karty.

Kompatybilne z 64-bitowymi aplikacjami, dostępne w wielu językach oraz całkowicie konfiguralny z wieloma skórkami stworzonymi przez uzytkowników pozwoli Ci poczuć sie jak w domu.

Mozesz także uruchomić aplikacje Afterburner na Twoim urządzeniu z iOS lub Android i z wbudowanym benchmarkiem Kombustor uzyskać pełne informacje o wydajności Twojej karty.

 

MSI GeForce GTX960 2GB OC Afterburner


Predator

Predator
Nagrywaj swoją grę

Wbudowane narzędzie do rejestrowania ekranu o nazwie Predator pozwala na nagrywanie pracy na komputerze lub robienie zrzutów ekranu za pomocą jednego przycisku oraz pozwala na zachowowanie Twoich najlepszych momentów w garch.

MSI GeForce GTX960 2GB OC Predator


XSplit Gamecaster

XSplit Gamecaster
Udostępniaj swoją gre światu

XSplit Gamecaster i Broadcaster V2 umożliwiają Ci w łatwy sposób nagrywać i udostępniać Twoją gre w serwisach takich jak Twitch, YouTube, UStream i innych.
To rozwiązanie to idealny sposób na dzielenie się swoim gameplayem ze znajomymi i rodziną na całym świecie - oraz dla nagrywania doskonałych momentów w grze tylko dla siebie.

Więc na co czekasz? Weź udział w rewolucji i zacznij nadawać swoją grę z XSplit Gamecaster już dziś.

MSI GeForce GTX960 2GB OC XSplit Gamecaster


Specyfikacja

Układ graficzny GeForce GTX 960
Rodzaj złącza PCI-E x16
Pamięć 2 GB
Rodzaj pamięci GDDR5
Szyna pamięci 128-bit
Taktowanie pamięci 7010 MHz
Taktowanie rdzenia 1216 MHz
Typ chłodzenia Aktywne
Rodzaje wyjść HDMI - 1 szt.
DVI - 1 szt.
DisplayPort - 3 szt.
Obsługiwane biblioteki DirectX 12
OpenGL 4.4
Wysokość 36 mm
Szerokość 268 mm
Głębokość 138 mm
Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 5,62 (21 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
85,71%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
4,76%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
4,76%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
4,76%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Bardzo dobra karta. Cicha, chłodna i wydajna.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Zakupiłem tę kartę w zestawie z i5 4690 oraz 8 GB Kingston HyperX CL9. Sprzęt daje radę, kultura pracy niesamowita, pobór zestawu niewielki, karta cicha. Jedną gwiazdkę odejmuję za stosunkowo wysoką cenę względem możliwości - karta plasuje się na poziomie R9 280/285. Za to mamy wsparcie dla DX 12 i nowego OpenGL'a.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Zakupiłem kartę około tydzień temu.Jestem z niej zadowolony , jest bardzo cicha. W grach nie schodzi poniżej 40 FPS-ów.Godna polecenia

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepsza Karta jaką można sobie wymarzyć: szybka,cicha,wydajna polecam gorąco.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta ze średniej półki wydajnościowej ale w wykonaniu MSI to naprawdę produkt super wykonany za rozsądne pieniądze. Karta idealnie cicha, chłodna i wydajna. Ładne podświetlenie. Świetnie nadaje się mini zestawu do grania (ITX)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Jest porostu świetna w swojej kategorii cenowej. Wykonanie od MSI cud (szkoda ze nie ma Back plate..) Nie mogę sie też powstrzymać i muszę pochwalić sprzedawce z salonu Kraków Bonarka (niestety nie pamiętam imienia) wie co sprzedaje, naprawdę obsługa na wysokim poziomie.

Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Druga karta walnięta ze stajni msi. Poprzednia to radeon r9 270. Musze się zastanowić nad innym producentem.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta, świetnie się sprawuje i nie przysparza problemów. Cicha, wydajna i warta swojej ceny.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Zegarmistrzowska precyzja, niezwykle wydajne i ciche chłodzenie, nieskazitelna płynność i komfort pracy oraz w grach. Niski pobór mocy pod obciążeniem.. To wszystko czego potrzebujesz - to GTX 960. Dziękuję.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Witam czy będzie może dostępna wersja 4G?
x-kom

Odpowiednikiem tego modelu z obsługą pamięci DDR4 to http://www.x-kom.pl/p/253872-plyta-glowna-socket-1151-gigabyte-ga-z170-hd3p-z170-2xpci-e-ddr4.html - serdecznie zachęcamy do złożenia zamówienia. :-)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta graficzna, na maksymalnym obciążeniu temperatura 60 stopni. Dobrze przyspiesza. Porównywałem z Gigabyte GV-N960WF2OC-4GD, tak gigabajtów grzeje do 80 stopni i słabo przyspiesza. Od wersji 4 Gb nie ma sensu.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Cicha , praktycznie bezgłośna , w grach dobra wydajność. Długa gwarancja.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Kupiłem w dobrej cenie przy okazji tygodnia na komponenty... Co do wydajności brak zastrzeżeń. Jednak karta świszczy w grach ... o ile w dzień jest to do zniesienia to wieczorami już nie. Żaden z przedmówców o tym nie pisał więc jest szansa, że mój egzemplarz jest wadliwy... czy to podlega wymianie ?
x-kom

Dawid, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny 34 377 00 00 lub mailowy x-kom@x-kom.pl :) Niezwłocznie sprawdzimy, co jest przyczyną Twoich kłopotów

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Wszystko działa ja należy , polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Super karta , cicha , stabilna, wydajna. Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Karta zakupiona do zestawu z płytą MSI Z97 Gaming 3 oraz pamięciami HyperX Savage, z którymi komponuje się znakomicie. Bardzo dobra wydajność w grach oraz kultura pracy. Możemy także za pomocą programu MSI Gaming APP regulować jej podświetlenie. Jak wszystkie produkty z serii MSI Gaming posiada wysokiej klasy komponenty oraz wykonanie do których warto dopłacić.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Bardzo dobra karta graficzna. Chłodna , wydajna ,ładnie wygląda , bardzo dobra wydajność. Nic więcej nie trzeba.Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta graficzna. Nie grzeje się, pobiera mało prądu, bardzo cicha, wydajna, bardzo ładna. Wsparcie dla DirectX 12. Jeśli chce się pograć w najnowsze gry na bardzo wysokich ustawieniach, to to właśnie jest karta graficzna do tego. :) Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
temperatury dużo mniejsze niż na Radkach i to jest duży plus jak dla mnie.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Wydajna w grach GTAV na ultra 78-80 fps, wysoka kultura pracy, cicha, chłodna, dobre taktowanie rdzenia i pamieci. Warta swojej ceny.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepsza karta ze wszystkich gtx 960