Cena: 629,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

XFX Radeon R7 265 2048MB Core Edition

XFX Radeon R7 265 to przedstawiciel wydajnej serii z architekturą GCN. Karta posiada 2 GB szybkiej pamięci GDDR5 o taktowaniu 5600 MHz oraz wysokie taktowanie rdzenia na poziomie 925 MHz. Dodatkowo technologie takie jak AMD ZeroCore Power czy też AMD Eyefinity odpowiednio oszczędzają energię, gdy urządzenie jest w spoczynku i umożliwiają wydajną pracę w konfiguracjach wielomonitorowych w rozdzielczościach przekraczających 5760x1080 oraz na monitorach 4K. 

Niewątpliwą zaletą jest autorski system chłodzenia optymalizujący przepływ powietrza oraz szeroki wybór wyjść obrazu w tym HDMI czy też Display Port. Dodatkowo grafika wspiera technologie takie jak AMD TrueAudio znacząco poprawiającą odczucia akustyczne podczas gry czy też AMD CrossFire umożliwiając apołączenie dwóch kart graficznych. Kompatybilność z najnowszymi grami zapewniają nowe wersje bibliotek DirectX 11.2 oraz OpenGL 4.3.
Technologia XFX Ghost Thermal 2.0

Nowa i usprawniona pływająca konstrukcja radiatora w kartach graficznych XFX zapewnia optymalne chłodzenie

Oryginalna technologia ghost thermal 2.0 tworzy przestrzeń pomiędzy płytką PCB a obudową dzięki czemu ciepłe powietrze może szybko zostać odprowadzone na zewnątrz przy jednoczesnym chłodzeniu procesorów i pozostałych komponentów.
2GB pamięci GDDR5

Zwiększ swoje doświadczenia z gier drastycznie poprawiając jakość grafiki

Pamięć karty graficznej pozwala na pełniejsze doświadczenia podczas grania przez przechowywanie większej ilości danych takich jak tekstury, algorytmy grafiki czy modele 3d, co pozwala na szybsze ładowanie danych, ostrzejszą grafikę oraz na większe rozdzielczości
Gotowa na rozdzielczość 4K

Doświadcz rozdzielczość do 4 razy większej od rozdzielczości HD i zobacz każdy ruch Twojego przeciwnika, bez utraty nawet jednego szczegółu

Z rozdzielczością 4K szybko zapomnisz o rozdzielczości HD, grając na o wiele większych monitorach bez utraty jakości wyświetlanego obrazu. Przy użyciu monitora 4k lub po podłączeniu kilku monitorów HD, doświadczysz tego co do tej pory było poza Twoim zasięgiem
AMD Power Tune 2.0 - Inteligentne tunning wydajności

Stałe prędkości zegarów są już przeszłością, Power Tune dynamicznie dostosuje taktowanie zegarów do najlepszych wartości w danym momencie

Technologia AMD PowerTune jest znaczącym krokiem na przód na drodze do zagwarantowania najlepszych osiągów kart graficznych. Technologia AMD Power Tune pozwala osiągnąć maksymalną wydajność zoptymalizowaną pod kątem ograniczeń związanych z temperaturą karty poprzez dynamiczne dostosowywanie taktowania zegarów w czasie rzeczywistym w oparciu na obliczonej wewnętrznie ocenie mocy GPU.
Prawdziwe stereoskopowe HD3D

3 wymiary dzięki AMD

Technologia AMD HD3D jest wspierana przez zaawansowany i otwarty ekosystem, który w połączeniu z konkretnymi technologiami sprzętowymi i programistycznymi, umożliwia wyświetlanie obrazu 3D w wielu aplikacjach.
Technologia Eyefinity 4

Obsługa wielu monitorów dla zwiększenia radości z gier, usprawnienia pracy i rozrywki

Zabieramy Cię poza granicę tradycyjnych monitorów PC. Technologia XFX Multi Display umożliwia podłączenie wielu monitorów naraz by zwiększyć obszar roboczy. Z wieloma monitorami gry staną sie bardziej wciągające, stanowiska pracy bardzie wygodne i produktywne.
Kompatybilna z AMD Dual Graphics

Karty graficzne AMD dają możliwość współpracy z kartami w procesorach AMD APU, co zwiększa wydajność całego systemu jeszcze bardziej.

Uzyskaj moc dwóch kart graficznych poprzez podłączenie Kart AMD XFX do komputera bazującego na procesorze AMD APU. Tylko AMD Radeon Dual Graphics łączy dwie potężne kart Radeon z obsługą DirectX 11.2 po to by uzyskać najwyższą wydajność wtedy kiedy tego potrzebujesz.

 


Specyfikacja

Układ graficzny Radeon R7 265
Rodzaj złącza PCI-E x16
Pamięć 2 GB
Rodzaj pamięci GDDR5
Szyna pamięci 256-bit
Taktowanie pamięci 5600 MHz
Taktowanie rdzenia 925 MHz
Typ chłodzenia Aktywne
Rodzaje wyjść HDMI - 1 szt.
DVI - 2 szt.
DisplayPort - 1 szt.
Obsługiwane biblioteki DirectX 11.2
OpenGL 4.3
Wysokość 38 mm
Szerokość 224 mm
Głębokość 111 mm
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 0,00 (0 opinii)
Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0%