Cena: 589,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

Sieć działająca po prostu szybciej!

Różnica między porażką a zwycięstwem może być liczona w milisekundach. Dlatego właśnie wyposażyliśmy płytę Z97-PRO GAMER w technologię sieciową, która da pierwszeństwo Twoim fragom!

Intel® Gigabit Ethernet
Najnowszy Intel® Gigabit Ethernet to zawsze szybsze, płynniejsze granie. Kontroler LAN Intela ma dwie istotne zalety: komunikuje się bezpośrednio z CPU Intela i oferuje wyjątkowo wysoką przepustowość TCP i UDP. To zdecydowanie zmniejsza obciążenie procesora, więc masz więcej mocy dla swej gry i rozgrywki!
 
2-krotnie szybszy transfer danych gier przez UDP

Inżynierowie ASUS-a wykorzystali IxChariot, niezależne narzędzie do testu parametrów sieci, by sprawdzić, o ile szybciej Intel Gigabit Ethernet przesyła pakiety danych UDP, które decydują o czasie reakcji w grze.The results are in — and with Z97-PRO GAMER your game-data packets flow up to two times (2X) faster!
LANGuard — nowe wcielenie RJ45

Z97-PRO GAMER ma gniazdo LAN wymyślone na nowo. Zaawansowana technologia parowania sygnału oraz wysokiej jakości kondensatory montowane powierzchniowo zwiększają przepustowość, podczas gdy komponenty chronione przed przepięciami i elektrostatyką (strażnicy ESD Guards) zabezpieczają Twą płytę główną przed uderzeniami pioruna i elektrycznością statyczną!
 
Oprogramowanie optymalizujące sieć, by gra toczyła się bez opóźnień!

GameFirst II

GameFirst II z technologią kształtowania ruchu cFosSpeed jeszcze bardziej zmniejsza opóźnienia, a dzięki trybowi EZ Mode, nie posiadając wiedzy eksperckiej, możesz zredukować opóźnienia nawet ośmiokrotnie. Jeśli znasz się na rzeczy, skorzystaj z trybu Advanced Mode z naprawdę konkretnymi ustawieniami.
Doskonały dźwięk, który sprawia, że stajesz się częścią gry!

ASUS Z97-PRO GAMER niszczy mit mówiący, że dedykowana karta dźwiękowa jest zawsze lepsza. Zintegrowana technologia SupremeFX pozwala osiągnąć niemal bezstratny dźwięk ze stosunkiem sygnału do szumu (SNR) rzędu 115dB - to oznacza, że jesteś w stanie usłyszeć każdy szczegół dźwięku. Ekskluzywna technologia lokalizacji Sonic Radar pozwala precyzyjnie ustalić kierunek, z którego dobiegają dźwięki, dzięki czemu zyskujesz dodatkową przewagę!

SupremeFX
SupremeFX to ekskluzywna technologia firmy ASUS, która ma jeden cel: dostarczyć wysokiej klasy dźwięk.

Osłona Red-line
Odseparowuje komponenty audio SupremeFX od pozostałych części płyty głównej, skutecznie eliminując zakłócenia i zapewniając doskonałą jakość dźwięku.

Wzmacniacz słuchawkowy 300Ω
Z97-PRO GAMER obsługuje najlepsze dostępne na rynku słuchawki o impedancji do 300Ω. Z97-PRO GAMER zapewnia wysoką kompatybilność i dużo lepsze brzmienie, niż standardowy wbudowany sprzęt audio. Chcesz doskonałych efektów i wysokiej jakości dźwięku przestrzennego, aby móc w pełni wczuć się w grę, a Z97-PRO GAMER Ci to zapewni!

Osłona EMI
Specjalnie opracowana osłona izoluje zaawansowany chipset audio przez zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI) dzięki specjalnej osłonie zachowującej integralność sygnałów audio.

Kondensatory dźwiękowe ELNA®
Zapewniają cieplejsze, naturalne brzmienie dopełniające każdy efekt dźwiękowy.
Skanuj i wykrywaj, by dominować!

Sonic Radar II

Opracowane z myślą o grach FPS rozwiązanie Sonic Radar II pokazuje graczowi co robią jego przeciwnicy i koledzy z drużyny. Zobacz dokładny kierunek, z którego dochodzą dźwięki takie jak strzały, kroki i nawoływania, ćwicz swoje umiejętności lokalizowania przeciwników - ekskluzywne rozwiązanie Audio Enhancement jeszcze bardziej ulepsza dźwięk w grach. Nowy Sonic Radar II posiada opracowany na nowo panel kontrolny z konfigurowalną listą gier!
Szybsza gra dzięki M.2

Płyta główna Z97-PRO GAMER gniazdo M.2 z dwiema natywnymi szynami PCI Express 2.0 z transferem danych do 10Gbit/s. To doskonały wybór dla podłączenia napędu z systemem operacyjnym, dzięki któremu każda gra będzie działała szybciej i będzie przyjemniejsza. Płyta Z97-PRO GAMER obsługuje technologię Intel® Rapid Storage, która oferuje jeszcze szybszy dostęp do danych, automatycznie odświeżając aplikacje i budząc się ze stanu uśpienia w ciągu kilku sekund!
Przenieś transfer danych na nowy poziom dzięki SATA Express

SATA Express zapewnia transfer danych z prędkością rzędu 10Gbit/s na dwóch szynach PCI Express 2.0, które są przygotowane do obsługi superszybkich dysków SSD nowej generacji. Dzisiejsze dyski SSD zużywają nawet 550MB/s przepustowości, co oznacza niemal całkowite nasycenie połączenia SATA 6Gbit/s, jednak interfejs SATA Express zastosowany w płycie Z97-PRO GAMER pokonuje to ograniczenie. Wstecznie kompatybilny z dwoma napędami SATA, SATA Express jest standardem łączności nowej generacji, który sprawia, że gry zawsze będą działać szybko.
Obsługa 4K/UHD

Natywna obsługa rozdzielczości 4K/UHD (ultra-high-definition) do 4096 x 2160 poprzez HDMI lub DisplayPort - to czterokrotnie większa liczba pikseli, niż w dotychczas stosowanym standardzie 1080p (1920 x 1080), co oznacza niezwykle wyraźny, szczegółowy i realistyczny obraz.
Obsługa PCI Express 3.0

Najszybsze karty graficzne wymagają najszybszych interfejsów, a Z97-PRO GAMER posiada najnowsze i najszybsze gniazdo rozszerzeń PCI Express 3.0 (nie wspominając o trzech złączach PCI Express 2.0 i trzech złączach PCI!).
Obsługa SLI™ / CrossFireX™ z czterema GPU

Platforma Z97 umożliwia pełne wykorzystanie możliwości układów multi-GPU przy optymalnej alokacji PCI Express, dzięki której grafika jest zawsze płynna!
GPU Boost

Ekskluzywna technologia ASUS GPU Boost umożliwia przyspieszenie zintegrowanego procesora graficznego (iGPU) płyty Z97-PRO GAMER w celu osiągnięcia ekstremalnych osiągów graficznych w sposób bezpieczny i prosty poprzez przyjazny dla użytkownika interfejs - to darmowe ulepszenie iGPU!
AI Suite 3
Optymalna wydajność w każdej sytuacji!

AI Suite 3 to ekskluzywny panel kontrolny, który pozwala użytkownikom na zmianę niemal każdego ustawienia systemu opartego na płycie Z97-PRO GAMER, oferując najlepszą równowagę pomiędzy osiągami, stabilnością i wydajnością - a wszystko to z poziomu prostego i intuicyjnego interfejsu.

Dual Intelligent Processors 5 z DIGI+ VRM
Ten kluczowy element AI Suite 3 jest łatwym w użyciu narzędziem regulacyjnym, które dynamicznie dostosowuje układy ASUS TPU (Turbo V Processing Unit), EPU (Energy Processing Unit) oraz moduł regulatora napięcia (VRM) DIGI+, a także technologie Fan Xpert 3 i Turbo App w celu zwiększenia wydajności i efektywności. Wszystko dzieje się z idealną precyzją i za jednym kliknięciem!

Fan Xpert 3
Fan Xpert 3 to kontrola nad 4- i 3-pinowymi wentylatorami procesora i obudowy w jednym miejscu. Analizuje możliwości każdego z wentylatorów i w sposób wprowadza odpowiednie ustawienia w oparciu o wykryte temperatury. Dzięki temu pozwala uzyskać najlepszą możliwą równowagę pomiędzy wydajnością chłodzenia, a głośnością pracy. Przy niskich obciążeniach może również spowolnić wentylator do prędkości niższych, niż domyślne minimum, zapewniając niezwykle cichą i oszczędną pracę.

USB 3.0 Boost
Ta ekskluzywna technologia firmy ASUS przyspiesza porty USB 3.0, zapewniając prędkości 1,33-krotnie większe, niż w przypadku standardowych portów USB 3.0.

System Information
Jeśli chcesz obejrzeć specyfikację swojego komputera, System Information natychmiast pokaże Ci wszystko, czego potrzebujesz.

EZ Update
Twoja płyta główna będzie zawsze posiadała najnowsze oprogramowanie dzięki EZ Update - jednym kliknięciem możesz sprawdzić, czy pojawiły się nowe sterowniki.
 
Wielokrotnie nagradzany design BIOSu!

Płyta Z97-PRO GAMER powstała z myślą o szybkości i prostocie - ta idea designu została również odzwierciedlona w potężnym i stylowym UEFI BIOS.

UEFI BIOS
UEFI BIOS posiada tryby EZ Mode i Advanced Mode, które dopasowane są do różnych poziomów zaawansowania i ambicji użytkowników. W trybie EZ Mode możesz wszystko skonfigurować bardzo szybko, ustawić datę i godzinę, profile wentylatorów oraz profile pamięci Intel Extreme Memory Profile (XMP). W trybie zaawansowanym możesz ustawić skróty i ulubione opcje, zapisywać i sprawdzać ostatnie zmiany dzięki opcji Last Modified oraz wykonywać notatki za pomocą Quick Notes.

CrashFree BIOS 3
Nigdy już nie musisz się martwić o uszkodzony BIOS - CrashFree BIOS 3 pozwala przywrócić dobre ustawienia komputera, nawet jeśli nie da się go uruchomić!EZ Flash 2
Szybko zaktualizuj BIOS z pamięci flash na USB przed uruchomieniem systemu operacyjnego. Wystarczy kilka kliknięć, bez użycia dyskietek i narzędzi pracujących w systemie operacyjnym.
 
 
Chipset Intel® Z97 Express dla najnowszych procesorów firmy Intel

Intel® Z97 Express to pojedynczy chipset, który obsługuje procesory Intel LGA1150 4-tej, nowej 4-tej i 5-tej generacji Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron®. Poprawia wydajność poprzez zastosowanie połączeń typu punkt-punkt, co znacznie zwiększa przepustowość i stabilność. Dodatkowo, Z97 posiada sześć portów USB 3.0, sześć portów SATA 6Gb/s oraz obsługuje połączenia 10Gbit/s M.2, zapewniając szybsze przenoszenie plików. Chipset Intel Z97 Express obsługuje funkcje iGPU, dzięki czemu pozwala użytkownikom na wykorzystanie możliwości najnowszych kart zintegrowanych firmy Intel.
Technologia Intel® Smart Connect

Z97-PRO GAMER wykorzystuje technologię Intel Smart Connect, która usprawnia codzienne korzystanie z komputera. Pozwala na otrzymywanie aktualizacji z ulubionych połączonych z Internetem aplikacji nawet, gdy komputer jest w stanie uśpienia, dzięki czemu jesteś w stanie płynniej i wydajniej pracować!
Technologia Intel® Rapid Start

Dzięki technologii Intel Rapid Start, komputer z płytą Z97-PRO GAMER budzi się ze stanu uśpienia w ciągu kilku sekund. Jest jednocześnie szybki, wydajny i niezwykle energooszczędny!

Technologia Intel® Smart Response Szybkość SSD z pojemnością HDD


Wykorzystuje zainstalowany szybki dysk SSD (wymagane min. 18,6 GB wolnego miejsca) jako pamięć podręczną najczęściej używanych danych. Główne zalety to obniżony czas ładowania i oczekiwania oraz niższy pobór mocy dzięki wyeliminowaniu zbędnej rotacji twardego dysku. Technologia ta łączy wydajność SSD z pojemnością dysku twardego, dając w sumie 6-krotnie szybszą pracę niż w systemie z samym dyskiem twardym.

 

 

Mysz przewodowa ASUS ROG Gladius 6400dpi

Komfort dla prawej ręki opracowany przez mistrzów gier FPS!

Na etapie projektowania myszki zaangażowani byli najlepsi gracze na świecie, aby mogła zaoferować najwyższy komfort! Kształt Gladiusa sprawia, że doskonale pasuje do każdego rodzaju chwytu

Wygoda ponad wszystko

2 programowalne przyciski o specjalnym kształcie wymagające przesunięcia kciukiem, aby nastąpiło kliknięcie pomogą uniknąć przypadkowych kliknięć.
Możliwość dowolnego dostosowania

6 programowalnych przycisków
Zaprojektowana z myślą o najlepszych graczach

Solidny lewy i prawy przycisk, oba celowo oddzielone od obudowy myszki, aby zapewnić wysoką responsywność
Lepsze wyczucie kółka

Koder Alps® sprawia, że kółko myszy zapewnia stopniowe działanie
Stworzona do wielogodzinnej gry

Specjalna stalowo-szara powłoka minimalizuje pocenie dłoni
Sprzęgło DPI umożliwia natychmiastowe przełączanie pomiędzy dwoma poziomami czułości

- Standardowa prędkość do codziennej gry
- Niska prędkość do lepszego celowania
Wyjątkowy styl

Dwustronne, gumowe, pokryte wzorem inspirowanym rysunkami Majów boczki zapewniają dobry chwyt
Przyciski które Cię nie zawiodą

Myszka Gladius wykorzystuje wysokiej jakości przełączniki Omron®, które są w stanie wytrzymać co najmniej 20 milionów kliknięć.

Do myszki dołączono również dwa dodatkowe, japońskie przełączniki Omron o innym współczynniku oporu kliknięć - dzięki temu możesz dostosować myszkę Gladius do swoich preferencji.
Ustaw i zachowaj swoje profile

Gladius posiada wbudowaną pamięć, w której użytkownik może przechowywać swoje ulubione profile, dzięki czemu zawsze ma je przy sobie. Wykorzystuje również innowacyjne oprogramowanie Armoury, które pozwala na tworzenie, konfigurowanie i przechowywanie dowolnej liczby profili na komputerze!

 


Specyfikacja

Obsługiwane rodziny procesorów Intel Core i7
Intel Core i5
Intel Core i3
Intel Celeron
Intel Pentium
Gniazdo procesora Socket 1150
Chipset Intel Z97
Typ obsługiwanej pamięci DDR3-3200 MHz
DDR3-3100 MHz
DDR3-3000 MHz
DDR3-2933 MHz
DDR3-2800 MHz
DDR3-2666 MHz
DDR3-2500 MHz
DDR3-2400 MHz (PC3-19200)
DDR3-2200 MHz (PC3-17600)
DDR3-2133 MHz (PC3-17000)
DDR3-2000 MHz (PC3-16000)
DDR3-1866 MHz (PC3-15000)
DDR3-1600 MHz (PC3-12800)
DDR3-1333 MHz (PC3-10600)
Ilość banków pamięci 4 x DIMM
Wewnętrzne złącza SATA III (6 Gb/s) - 4 szt.
SATA Express - 1 szt.
M.2 - 1 szt.
PCIe 3.0 x16 - 2 szt.
PCIe 2.0 x16 - 1 szt.
PCIe 2.0 x1 - 2 szt.
PCI - 2 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt.
USB 2.0 - 6 szt.
Zewnętrzne złącza DVI-D - 1 szt.
VGA (D-Sub) - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
RJ45 (LAN) - 1 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 4 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
PS/2 klawiatura/mysz - 1 szt.
Audio jack - 6 szt.
S/PDIF - 1 szt.
Obsługa wielu kart graficznych NVIDIA SLI
AMD CrossFireX
Obsługa ukladów graficznych w procesorach Tak
Układ audio ROG SupremeFX
Dodatkowe informacje Wsparcie dla RAID
Format ATX
Szerokość 244 mm
Wysokość 305 mm
Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 4,67 (6 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2 Gwiazdka empty
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
66,67%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
16,67%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
16,67%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta ideał, polecam w tej cenie no i super gratis w postaci myszki gamingowej

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Sama płyta jest bardzo ciekawa,używam jej dopiero od kilku dni,ale póki co nie znalazłem żadnych minusów.Przed zakupem zasugerowałem się opisem,w którym jest wpisane że płyta posiada 2xUSB3.0 wew. a tak naprawdę ma jedno obok zasilania. Chciałem podłączyć dwa urządzenia 3.0 i nie mam możliwości.

Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Dodatek do poprzedniej opinii niestety okazało się że płyta ma uszkodzone wyjście na przednie głośniki na tylnym panelu. Pomimo tego że płytę mam kilka dni muszę ją odesłać do serwisu i czekać na decyzję.Moim zdaniem nie tak powinno wyglądać,teraz pewnie będę czekać ok.14 dni.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo polecam rewelacja do podkręcania procka ! ! !

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Super płyta ma wszystko czego może oczekiwać gracz

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
czy do tej płyty dodawane sa jakies kody lub inne gratisy ?
x-kom

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnie trwającymi promocjami: http://www.x-kom.pl/promocje :-)