Drukuj
Do porównania
Nintendo 3DS Pokemon Super Mystery Dungeon - 290053 - zdjęcie
Nintendo 3DS Pokemon Super Mystery Dungeon - 290053 - zdjęcie 1
Nintendo 3DS Pokemon Super Mystery Dungeon - 290053 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

Nintendo 3DS Pokemon Super Mystery Dungeon

od: Nintendokod producenta: 045496529680kod x-kom: 290053
  • Platforma:Nintendo 3DS
  • Wersja:Angielska
  • PEGI:7+
  • Premiera:2015-09-17
specyfikacja Nintendo 3DS Pokemon Super Mystery Dungeon
Przewiń do pełnej specyfikacji
135,00 zł
Drukuj
Do porównania
pad

Pokémon Super Mystery Dungeon
Graj jednym z 20 Pokemonów

Wybierz jednego z 20 stworków, którym się staniesz i wybierz się w podróż, podczas której napotkasz prawie wszystkie obecnie znane Pokémony, włączając w to te legendarne i mityczne. Z pomocą swojego wiernego Pokémona partnera odnajdź przyczynę przerażających incydentów, takich jak zmiana Pokémonów w kamień i nie pozwól, aby więcej się one powtórzyły!

Jako Pokémon zamieszkasz w wiosce Serene Village, która jest zwyczajnym i spokojnym miejscem. Nie minie jednak dużo czasu, jak razem ze swoim partnerem dołączycie do Stowarzyszenia Podróżników (Expedition Society), którego członkowie zwiedzają świat i odkrywają nowe miejsca. W wielu z nich można natrafić na skupiska Pokémonów zwane tajemniczymi lochami (mystery dungeons).

Gra Pokémon Super Mystery Dungeon
ekran smartfonu

Przemierzaj niebezpieczne lochy
Pełne ukrytych pułapek, zwykłych elementów środowiska oraz nowych Pokémonów

Lochy to niebezpieczne lokacje pełne ukrytych pułapek, zwykłych elementów środowiska (takich jak jeziora czy rzeki) oraz rzecz jasna nowych Pokémonów. Na osoby, którym uda się przez nie przejść, czeka wiele rozmaitych nagród. Jeśli jednak wszyscy członkowie Twojego zespołu zostaną pokonani, wrócisz do wejścia lochu, tracąc przy tym wszystkie pieniądze i przedmioty!

Kolejne podróże do tego samego lochu będą wyglądały inaczej: za każdym razem wszystkie jego elementy są losowo generowane, począwszy od układu pomieszczeń, kończąc na Pokémonach. Mapa danego piętra pojawia się na ekranie dotykowym podczas przechodzenia przez korytarze i w momencie wchodzenia do nowych pomieszczeń, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnego wracania się w to samo miejsce.

Gra Pokémon Super Mystery Dungeon
tura

Turowy system rozgrywki
W każdej chwili bądź gotów na ruch przeciwnika

W grach z serii Pokémon Mystery Dungeon w jednej turze możesz wykonać jeden ruch: jeśli poruszysz się, użyjesz przedmiotu lub zaatakujesz, wszystkie inne Pokémony też wykonają jakąś akcję. Jeśli nie wykonasz ruchu, nikt inny również go nie zrobi, dlatego przed wykonaniem jakiegokolwiek kroku warto dobrze się zastanowić i w każdej chwili być gotowym na atak ze strony wrogich Pokémonów!

W bitwach wykorzystaj swoje strategie i wyprowadzaj połączone ataki w ramach Sojuszu (Alliance), który polega na zaatakowaniu silnego przeciwnika w jednej chwili przez wszystkie trzy Pokémony! Dzięki Kuli Połączeń (Connection Orb) możesz przyjmować misje od innych stworków, które zaprzyjaźnią się z Tobą i dołączą do Twojej drużyny, jeśli wykonasz ich prośbę. W lochach w odpowiednich warunkach Twój Pokémon może stać się przebudzony (Awakened), co znacznie zwiększy jego siłę, a w niektórych przypadkach nawet wywoła megaewolucję!

Gra Pokémon Super Mystery Dungeon
internet

Zbieraj przydatne przedmioty
Korzystaj z specjalnych bransoletek i specjalnych kamieni

Odnajdź użyteczne przedmioty rozsiane po lochach, które przydadzą się w bitwach. Niektóre z nich mogą uzdrowić Twoich przyjaciół, inne można rzucić w wrogie stworki. Pokémony zakładają też na siebie specjalne bransoletki zwane loopletami. Do loopleta można włożyć emery, które wspomogą w pewien sposób danego Pokémona. Emery to tajemnicze kamienie, które znikają po opuszczeniu lochu.

Jeśli wszystkie Twoje Pokémony zemdleją, możesz wezwać przyjaciela na ratunek! Wyślij wezwanie o pomoc i poczekaj na innych graczy. Jeśli ekipa ratunkowa dotrze do Ciebie, będziesz mógł kontynuować podróż i zachować wszystkie swoje przedmioty! Możesz nawet połączyć się z innymi graczami przez StreetPassa, aby wykorzystać ich stworki w roli pomocników podczas swojej następnej podróży.

Gra Pokémon Super Mystery Dungeon

 

Specyfikacja

Platforma
Nintendo 3DS
Gatunek
RPG
Przedział wiekowy (PEGI)
7+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Data premiery
2015-09-17
Wersja językowa
Angielska
Nośnik
Karta pamięci
Kod producenta
045496529680
Kod x-kom
290053

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Nintendo 3DS Pokemon Super Mystery Dungeon
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł