Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Wydłużony czas dostawy – termin potwierdzimy, gdy złożysz zamówienie. Dowiedz się więcej.
TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia - 322049 - zdjęcie
TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia - 322049 - zdjęcie 1
TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia - 322049 - zdjęcie 2
TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia - 322049 - zdjęcie 1
TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia - 322049 - zdjęcie 2
Drukuj
Porównaj

TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia

od: TomTom|kod x-kom: 322049
Wydłużony czas dostawy – termin potwierdzimy, gdy złożysz zamówienie. Dowiedz się więcej.
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:6"
  • Rozdzielczość:800 x 480 px
  • Bluetooth:Brak
specyfikacja TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 799,00 zł
1
Drukuj

Promocja

dodaj opinię o tym produkcie

i odbierz 10 zł na kolejne zakupy

dodaj opinię o tym produkcie
dodaj opinię o tym produkcie

kup ten produkt i odbierz zamówienie

wejdź na stronę https://opinie.x-kom.pl/ i zostaw opinię

gdy zatwierdzimy opinię, prześlemy Ci mejlem bon na kolejne zakupy

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, zaloguj się na swoje konto i złóż zamówienie. Opinię możesz wystawić dopiero po tym, gdy odbierzesz zamówienie. Żeby wystawić opinię, zaznacz zgody na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o aktualnych promocjach oraz ofertę dopasowaną do potrzeb. Bon otrzymasz po 14 dniach od wystawienia opinii na adres e-mail, który jest przypisany do Twojego konta.

Promocja obejmuje produkty zakupione od 21 kwietnia do 31 maja. Regulamin promocji znajdziesz tutaj

podkładka po mysz

Nawigacja TomTom Trucker 6000 LTS
Maksymalnie wykorzystaj czas jazdy

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

TomTom Trucker 6000 LTS to świetna nawigacja z zaawansowanym trybem ciężarowym, który wyznacza trasy dostosowane do rodzaju pojazdu, jego wymiarów, masy, prędkości i rodzaju wiezionego ladunku. Urządzenie biorać pod uwagę wszystkie czynniki, realistycznie określa szacunki czasów przyjazdu.

Funkcja Speak & Go pozwoli Ci na sterowanie urządzeniem za pomocą głosu.

Wbudowana pamięć o pojemności 16 GB zapewni Ci komfort użytkowania i aktualizacji bez potrzeby martwienia się o brak miejsca.

Dzięki uchwytowi Click & Go zyskasz możliwość łatwego wkładania i wyjmowania urządzenia dzięki zastosowaniu wyjątkowego uchwytu magnetycznego.

Nawigacja TomTom Trucker 6000 LTS

podkładka po mysz

Wyraźny ekran o przekątnej 6 cali
Większy ekran - większe mapy

Nawigacja TomTom Trucker 6000 LTS wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy 16:9 o przekątnej 6'' i rozdzielczością 800x480px.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

W pełni interaktywny wyświetlacz

Powiększaj i przesuwaj obraz interaktywnej mapy, aby uzyskać więcej szczegółów, wyszukać interesującą Cię lokalizację i odkryć ciekawe miejsca w okolicy. Proste wyszukiwanie i odkrywanie miejsc na mapie poprzez przybliżanie i oddalanie obrazu opuszkami palców. Dotknięcie mapy powoduje błyskawiczne wyznaczenie trasy do miejsca docelowego.

Wyraźny ekran o przekątnej 6 cali
stabilność i bezpieczeństwo

Mapa TomTom Europa
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Pokrycie mapy dla ciężarówek obejmuje następujących 26 państw:

Andora, Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Islandia, Wielka Brytania.

Nawigacja TomTom Trucker 6000 LTS ponadto posiada fabrycznie zainstalowaną mapę Europy - swoim zasięgiem obejmuje w sumie 46 państw.

Szczegółowe pokrycie:

Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Węgry, Madera, Malta, Monako, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Irlandia, Islandia, Holandia, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Wyspy Kanaryjskie, Watykan.

Połączenia drogowe / kraj:

Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Republika Macedonii, Mołdawia.

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy TomTom Europa zainstalowanej na urządzeniu. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Mapy TomTom Europa
stabilność i bezpieczeństwo

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Najnowsza wersja mapy to także aktualna baza fotoradarów, która pozwoli Ci uniknąć mandatów.

Dożywotnie mapy dla ciężarówek

Dożywotnie aktualizacje map dla ciężarówek umożliwiają korzystanie z najnowszych map bez ponoszenia dodatkowych kosztów, aby planowanie trasy było bardziej efektywne, a czasy dotarcia do celu jeszcze dokładniejsze. Pobieraj nawet 4 aktualizacje map dla ciężarówek w ciągu roku i unikaj niepotrzebnych niespodzianek na trasie*.

* Dożywotnie mapy: możliwość pobierania co roku co najmniej 4 pełnych aktualizacji map fabrycznie zainstalowanych w urządzeniu przez cały okres jego użytkowania. Do pobierania nowych map i aktualizacji potrzebny jest komputer z połączeniem internetowym i konto MyTomTom. Więcej informacji na stronie producenta - firmy TomTom.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
stabilność i bezpieczeństwo

System operacyjny TomTom
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Korzystaj z regularnych i bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Szybkie wyszukiwanie

Błyskawicznie znajdź dowolny adres lub lokalizację – od lokalnej stacji benzynowej po supermarket – niezależnie od miejsca, do którego jedziesz. Jak tylko zaczniesz wpisywać, wyniki wyszukiwania intuicyjnego wyświetlą pasujące lokalizacje. Przyśpiesz odnajdywanie kolejnych miejsc dzięki funkcji szybkiego wyszukiwania.

System operacyjny TomTom
stabilność i bezpieczeństwo

Tryb ciężarowy
Wyznacza optymalną trasę

Planując trasę dla samochodu ciężarowego trzeba brać pod uwagę jego wymiary, masę i przewożony ładunek. Tryb ciężarowy wytycza optymalną trasę uwzględniając wysokość mijanych wiaduktów i tuneli, czy ograniczenia skrętu.

Wyznaczaj spersonalizowane trasy dostosowane do rodzaju pojazdu, jego wymiarów, masy, prędkości i rodzaju wiezionego ładunku, aby efektywniej wykorzystywać czas jazdy. Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras dla ciężarówek przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży*.

* Dostępność cech ciężarówek zależy od kraju. Nie można zagwarantować, że charakterystyka danej ciężarówki zostanie uwzględniona w przypadku wszystkich sugerowanych tras. Należy zawsze przestrzegać znaków drogowych i obowiązujących przepisów.

Tryb ciężarowy
stabilność i bezpieczeństwo

Opcja nawigacji dla wielu pojazdów
4 w 1

Dzięki funkcji nawigacji dla wielu pojazdów możesz korzystać z urządzenia TomTom Trucker w samochodzie dowolnego typu. Z łatwością zmieniaj profil z ciężarówki na autobus, samochód dostawczy lub samochód osobowy, aby zaplanować trasę z uwzględnieniem właściwego typu nawigacji niezależnie od miejsca, do którego jedziesz*.

* Dostępność cech ciężarówek, autobusów lub samochodów dostawczych zależy od kraju. Nie można zagwarantować, że charakterystyka danego pojazdu zostanie uwzględniona w przypadku wszystkich sugerowanych tras. Należy zawsze przestrzegać znaków drogowych i obowiązujących przepisów.

Opcja nawigacji dla wielu pojazdów
stabilność i bezpieczeństwo

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Asystent pasa ruchu TomTom pozwala łatwiej i bezpieczniej zmieniać pasy ruchu. Pokazuje, jaki pas należy zająć, aby prawidłowo przejechać przez skomplikowane skrzyżowanie lub którym zjazdem zjechać z autostrady. Dzięki temu nie przegapisz skrętu i unikniesz konieczności gwałtownej zmiany pasa ruchu, co mogłoby doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
stabilność i bezpieczeństwo

Karta SIM i pakiet transferu danych
Otrzymuj informacje drogowe oraz ostrzeżenia o fotoradarach

Dokądkolwiek zmierzasz, zapewnij sobie łączność i otrzymuj bieżące informacje drogowe TomTom Traffic oraz ostrzeżenia o fotoradarach bez ponoszenia dodatkowych kosztów obciążających rachunek telefoniczny.

Karta SIM i pakiet transferu danych są dołączone do urządzenia TomTom Trucker, co oznacza, że już nigdy nie musisz się martwić o opłaty roamingowe zarówno w kraju, jak i za granicą.

Karta SIM i pakiet transferu danych
stabilność i bezpieczeństwo

Dożywotnia usługa Fotoradary
Prowadź bez stresu

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Prowadź bez stresu, znając pozycje przenośnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie* przez cały okres użytkowania urządzenia. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach dostępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom HGV pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami*.

* Usługa dostępna w 36 krajach. We Francji usługa Fotoradary oferuje jedynie ostrzeżenia o niebezpiecznych strefach. Pobieraj nawet 4 bezpłatne aktualizacje fotoradarów rocznie. Do pobierania aktualizacji niezbędne są komputer podłączony do Internetu i konto MyTomTom. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta - firmy TomTom.

Dożywotnia usługa Fotoradary
stabilność i bezpieczeństwo

Planowanie podróży w aplikacji MyDrive
Pozwala zaoszczędzić czas podczas jazdy

Spokojnie zaplanuj trasę za pomocą aplikacji MyDrive o każdej porze i gdziekolwiek się znajdujesz, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas jazdy.

Uwzględniaj preferowane postoje i synchronizuj spersonalizowaną trasę z urządzeniem nawigacyjnym dla ciężarówek. Jesteś gotowy do drogi zaraz po wejściu do ciężarówki.

Planowanie podróży w aplikacji MyDrive
stabilność i bezpieczeństwo

Dożywotnia subskrypcja usługi TomTom Traffic
Informacje o ruchu drogowym

Kupując nawigację TomTom Trucker 6000 LTS otrzymujesz dożywotnią subskrypcję usługi Tom Tom Traffic.

Czy masz termin dostawy wyznaczony na piątek na godzinę 17:00? Większość korków można przewidzieć i urządzenie TomTom wie, jak to zrobić – na autostradach i na drogach podrzędnych.

Wyznacz szybszą trasę dzięki niezwykle dokładniej usłudze informacji drogowych TomTom Traffic dostępnej przez cały okres użytkowania urządzenia. Aby zgodnie z planem dojechać na czas.

Więcej szczegółów o usłudze TomTom Traffic znajdziesz na stronie producenta - firmy TomTom.

Dożywotnia subskrypcja usługi TomTom Traffic

 

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Informacje o fotoradarach
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Wyznaczanie trasy
Tryb ciężarowy
Pamięć wbudowana
16 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
6"
Rozdzielczość wyświetlacza
800 x 480 px
Moduł Bluetooth
Brak
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Mini USB - 1szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Usługi TomTom za pośrednictwem wbudowanej karty sim
Wysokość
105 mm
Szerokość
170 mm
Grubość
22 mm
Waga
300 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt Click & Go
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod x-kom
322049

Opinie

Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze