Drukuj
Do porównania
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie 1
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie 2
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie 3
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie 4
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie 5
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie 1
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie 2
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie 3
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie 4
TomTom Via 62 6" Mapy Europy - 328263 - zdjęcie 5
Drukuj
Do porównania

TomTom Via 62 6" Mapy Europy

od: TomTomkod producenta: 1AP6.002.02kod x-kom: 328263
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:6"
  • Rozdzielczość:800 x 480 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja TomTom Via 62 6" Mapy Europy
Przewiń do pełnej specyfikacji
799,00 zł
Drukuj
Do porównania
podkładka po mysz

Nawigacja TomTom VIA 62
Inteligentne urządzenie nawigacyjne

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Urządzenie TomTom VIA 62 umożliwia planowanie w czasie rzeczywistym tras, które pozwolą ominąć korki. Korzystaj z zestawu głośnomówiącego, aplikacji MyDrive i usług w czasie rzeczywistym, podłączając bezproblemowo swój smartfon za pomocą technologii Bluetooth.

Nawigacja TomTom VIA 62

podkładka po mysz

Wyraźny ekran o przekątnej 6 cali
Większy ekran - większe mapy

Nawigacja TomTom VIA 62 wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy o przekątnej 6” i rozdzielczości 800x480 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Wyraźny ekran o przekątnej 6 cali
stabilność i bezpieczeństwo

Mapa TomTom Europa
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom VIA 62 posiada fabrycznie zainstalowaną mapę Europy - swoim zasięgiem obejmuje w sumie 46 państw.

Szczegółowe pokrycie:

Andora, Austria, Belgia, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Węgry, Malta, Monako, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Irlandia, Islandia, Holandia, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Wyspy Kanaryjskie, Watykan.

Częściowe pokrycie:

Albania (70%), Bośnia i Hercegowina (77%), Bułgaria (75%), Republika Macedonii (77%), Rosja (75%), Turcja (92%), Ukraina (45%).

Połączenia drogowe:

Białoruś, Mołdawia

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy TomTom Europa zainstalowanej na urządzeniu. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Mapy TomTom Europa
stabilność i bezpieczeństwo

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Sprawdź, czy masz najnowsze mapy, podłączając urządzenie TomTom VIA do komputera. Na każdy kolejny sezon udostępniamy nowe mapy zawierające zmiany na drogach i zaktualizowane informacje o ograniczeniach prędkości. Pobieraj te aktualizacje bezpłatnie przez cały okres użytkowania urządzenia.

* Dożywotnie mapy: przez cały okres użytkowania posiadanego produktu możesz co roku pobierać 4 lub więcej pełnych aktualizacji mapy Europy zainstalowanej w Twoim urządzeniu. Do pobierania aktualizacji map wymagane jest posiadanie komputera podłączonego do Internetu i konta MyTomTom. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę producenta - firmy TomTom.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
stabilność i bezpieczeństwo

System operacyjny TomTom
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Darmowe aktualizacje

Urządzenia nawigacyjne TomTom są ciągle udoskonalane. Podłączając regularnie urządzenie TomTom VIA do komputera, możesz pobierać bezpłatne aktualizacje oprogramowania. Uzyskasz nowe funkcje nawigacyjne, ulepszoną wydajność i dodatkowe opcje własnej konfiguracji. W zaledwie kilka minut.

Szybkie wyszukiwanie

Po prostu zacznij pisać, a Twoje urządzenie TomTom VIA od razu wyświetli listę pasujących nazw ulic i miejsc. Wystarczy dotknąć żądanej pozycji, a urządzenie szybko zaplanuje najlepszą trasę do celu.

System operacyjny TomTom
stabilność i bezpieczeństwo

Funkcja asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Urządzenie TomTom VIA pozwala przygotować się do zjazdu lub skrzyżowania, wyraźnie pokazując pas jezdni, który należy zająć. Dzięki niemu już nigdy nie przegapisz skrętu i unikniesz konieczności nagłej zmiany pasa.

Funkcja asystenta pasa ruchu
stabilność i bezpieczeństwo

3-miesięczna subskrypcja usługi Fotoradary
Bezpieczeństwo i oszczędność

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Ostrzeżenia wyświetlane z wyprzedzeniem w urządzeniu TomTom VIA informują o zbliżaniu się do fotoradaru i przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Możesz pobierać zaktualizowane lokalizacje fotoradarów przez 3 miesiące bez dodatkowych kosztów.

* Aktualizacje w czasie rzeczywistym są dostępne tylko w urządzeniach z aktywnymi usługami działającymi w czasie rzeczywistym (np. LIVE lub TomTom Traffic). Inne urządzenia mogą pobierać aktualizacje fotoradarów stacjonarnych za pośrednictwem aplikacji MyDrive Connect lub TomTom HOME.

3-miesięczna subskrypcja usługi Fotoradary
stabilność i bezpieczeństwo

Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Zabda o Twoje bezpieczeństwo

Jadąc w nocy, w deszczu lub w śniegu można łatwo przeoczyć znak ograniczający prędkość. Tryb ostrzegania przed nadmierną szybkością poinformuje Cię, gdy będziesz jechać zbyt szybko. W ten sposób podniesie to poziom bezpieczeństwa jazdy i zadba o Twój portfel.

Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
stabilność i bezpieczeństwo

Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic
Dokładne informacje o ruchu drogowym

Niezwykle dokładne informacje o ruchu drogowym umożliwiają urządzeniu TomTom VIA zaplanowanie inteligentnej trasy omijającej korki.

Korzystaj z aktualizacji w czasie rzeczywistym od milionów kierowców, którzy jak grono przyjaciół pomogą Ci zaplanować najlepszą trasę.

* Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic: otrzymaj usługę TomTom Traffic przez cały okres użytkowania urządzenia. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę producenta - firmy TomTom.

Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic
stabilność i bezpieczeństwo

Funkcja TomTom MyDrive
Sprawdzaj informacje drogowe na urządzeniu mobilnym

Planowanie tras, sprawdzanie natężenia ruchu i zapisywanie ulubionych — bez względu na czas i miejsce — ze smartfona, komputera lub tabletu.

Urządzenie TomTom VIA pobierze miejsca docelowe lub ulubione z aplikacji MyDrive od razu po uruchomieniu pojazdu i nawiązaniu połączenia ze smartfonem.

Funkcja TomTom MyDrive
stabilność i bezpieczeństwo

Technologia Bluetooth
Usługi TomTom w smartfonie

Aktywuj usługi TomTom, podłączając smartfon za pomocą technologii Bluetooth®. Urządzenie TomTom VIA korzysta z transmisji danych smartfona, aby zapewnić informacje drogowe w czasie rzeczywistym, aktualizacje fotoradarów i zawartość aplikacji MyDrive. Zazwyczaj usługi TomTom pobierają mniej niż 10 MB danych miesięcznie.

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Prowadź bezpieczniej, dzwoniąc oraz odbierając połączenia za pomocą głośnika i mikrofonu w urządzeniu nawigacyjnym. Wystarczy, że połączysz telefon z urządzeniem TomTom VIA, korzystając z technologii Bluetooth®. Następnie odłóż na bok telefon i rozmawiaj bez niego.

Technologia Bluetooth

 

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Komunikaty głosowe
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Wyznaczanie trasy
Pamięć wbudowana
16 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
6"
Rozdzielczość wyświetlacza
800 x 480 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Micro USB - 1szt.
Dodatkowe informacje
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wysokość
105 mm
Szerokość
165 mm
Grubość
24 mm
Waga
290 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
1AP6.002.02
Kod x-kom
328263

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Nawigacja samochodowa TomTom Via 62 6" Mapy Europy
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł