Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Do porównania
TomTom GO 520 World 5" Europa Dożywotnia - 331401 - zdjęcie
TomTom GO 520 World 5" Europa Dożywotnia - 331401 - zdjęcie 1
TomTom GO 520 World 5" Europa Dożywotnia - 331401 - zdjęcie 2
TomTom GO 520 World 5" Europa Dożywotnia - 331401 - zdjęcie 3
TomTom GO 520 World 5" Europa Dożywotnia - 331401 - zdjęcie 1
TomTom GO 520 World 5" Europa Dożywotnia - 331401 - zdjęcie 2
TomTom GO 520 World 5" Europa Dożywotnia - 331401 - zdjęcie 3
Drukuj
Do porównania

TomTom GO 520 World 5" Europa Dożywotnia

od: TomTom|kod producenta: 1PN5.002.03|kod x-kom: 331401
  • Mapy:Polska, Europa, Świat
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja TomTom GO 520 World 5" Europa Dożywotnia
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 049,00 zł
1
Drukuj
podkładka po mysz

Nawigacja TomTom GO 520
Zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Poznaj TomTom GO 520 — inteligentniejsze, szybsze i lepiej połączone urządzenie nawigacyjne. Łączność Wi-Fi umożliwia aktualizowanie bez korzystania z komputera.

Sterowana głosem funkcja dzwonienia z zestawem głośnomówiącym oraz komunikaty ze smartfonu zapewniają łączność i bezpieczeństwo.

Nawigacja TomTom GO 520

podkładka po mysz

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
Większy ekran - większe mapy

Nawigacja TomTom GO 520 wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy o przekątnej 5” i rozdzielczości 480x272 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

W pełni interaktywny wyświetlacz

Powiększaj i przesuwaj obraz interaktywnej mapy, aby uzyskać więcej szczegółów, wyszukać interesującą Cię lokalizację i odkryć ciekawe miejsca w okolicy.

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
stabilność i bezpieczeństwo

Mapy TomTom
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą ponad 100 krajów świata masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom GO 520 posiada fabrycznie zainstalowaną mapę regionalną oraz opcję bezpłatnego pobrania dodatkowych map z całego świata za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi. Aby sprawdzić dostępne do pobrania mapy regionalne, odwiedź stronę internetową producenta - firmy TomTom.

Zainstalowane na urządzeniu mapy pokrywają następujące państwa:

Albania (70%), Andora, Austria, Belgia, Bułgaria (75%), Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania (z Wyspami Kanaryjskimi), Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Madera, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja (75%), Rumunia (98%), San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja (92%), Ukraina (45%), Watykan, Węgry, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Włochy.

Połączenia drogowe / kraj:

Bośnia i Hercegowina, Republika Macedonii

Mapy TomTom
stabilność i bezpieczeństwo

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Instaluj i aktualizuj mapy obszarów z całego świata, nie ponosząc dodatkowych kosztów, przez cały okres użytkowania urządzenia*.

* Określenie „dożywotnio” oznacza cały okres korzystania z urządzenia, w którym firma TomTom zapewnia aktualizacje, usługi, zawartość i akcesoria dla posiadanego urządzenia. Okres użytkowania urządzenia kończy się, gdy powyższe staną się niedostępne. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę firmy TomTom.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
stabilność i bezpieczeństwo

System operacyjny TomTom
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Korzystaj z regularnych i bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Darmowe aktualizacje

Korzystaj z regularnych bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Szybkie wyszukiwanie

Zacznij pisać, a samochodowe urządzenie nawigacyjne TomTom natychmiast zasugeruje adresy lub użyteczne miejsca. Wyświetlaj wszystkie możliwe miejsca docelowe w formie listy lub zobacz je na mapie.

System operacyjny TomTom
stabilność i bezpieczeństwo

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Z wyprzedzeniem uzyskuj precyzyjne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania. Koniec z nagłymi zmianami pasa ruchu lub przegapionymi skrętami.

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
stabilność i bezpieczeństwo

Dożywotnia Usługa Fotoradary
Bezpieczeństwo i oszczędność

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Wczesne ostrzeżenia wyświetlane przez urządzenie TomTom GO informują o zbliżaniu się do fotoradaru stacjonarnego lub przenośnego oraz przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Możesz otrzymywać dokładne ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatnie przez cały okres użytkowania urządzenia.*

* Dożywotnia usługa Fotoradary: otrzymuj aktualizacje fotoradarów przez cały okres użytkowania posiadanego produktu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę producenta - firmy TomTom.

Dożywotnia Usługa Fotoradary
stabilność i bezpieczeństwo

Przewidywanie miejsca docelowego
Nawigacja uczy się Twoich nawyków

Urządzenie TomTom GO zapamiętuje Twoje nawyki i przewiduje, kiedy najprawdopodobniej będziesz podróżować do często wybieranych miejsc docelowych zapisanych na liście Moje miejsca.

Dzięki funkcji inteligentnej nauki im częściej jeździsz, tym szybciej otrzymujesz dokładne przewidywania.

Przewidywanie miejsca docelowego
stabilność i bezpieczeństwo

Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
Bez użycia komputera

Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. Komputer nie jest już potrzebny.

Urządzenie nawigacyjne poinformuje Cię, jeśli dostępne będą nowe aktualizacje — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania.*

*Zalecamy korzystanie z sieci Wi-Fi o szybkości pobierania co najmniej 30 MB/s, przede wszystkim w przypadku aktualizowania map, ponieważ mogą to być duże pliki do pobrania.

Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
stabilność i bezpieczeństwo

Zgodność z Siri i Google Now™
Korzystaj z pomocy osobistego asystenta

Aktywuj Siri lub Google Now™ i po dotknięciu przycisku zacznij mówić do wbudowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO.

Uzyskaj pełny dostęp do osobistego asystenta, mając telefon schowany w kieszeni lub torebce i wydłużając czas pracy baterii.*

*Siri jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach. Google Now™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

Zgodność z Siri i Google Now™
stabilność i bezpieczeństwo

Połączenie ze smartfonem
Korzystaj z usług TomTom na urządzeniu mobilnym

Możesz bezpiecznie wysłuchać wiadomości tekstowych ze smartfonu, trzymając ręce na kierownicy, a wzrok skupiony na drodze. Pozwól, aby TomTom GO odczytywał je dla Ciebie lub za pomocą zestawu głośnomówiącego po prostu oddzwaniaj do osób, od których otrzymujesz wiadomości. Wszystko to bez wyciągania telefonu z kieszeni.

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Za pomocą aplikacji TomTom MyDrive aktywuj usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak informacje drogowe, podłączając swój smartfon. Urządzenie TomTom GO korzysta z transmisji danych smartfonu, aby zapewniać bieżące informacje drogowe, aktualizacje fotoradarów i treści MyDrive. Zazwyczaj wykorzystanie danych wynosi mniej niż 10 MB miesięcznie.*

Połączenie ze smartfonem
stabilność i bezpieczeństwo

Dożywotnia usługa TomTom Traffic
Dokładne informacje o ruchu drogowym

Niezwykle dokładne informacje o ruchu drogowym umożliwiają urządzeniu TomTom GO zaplanowanie inteligentnej trasy omijającej korki.

Korzystaj z aktualizacji w czasie rzeczywistym od milionów kierowców, którzy jak grono przyjaciół pomogą Ci zaplanować najlepszą trasę.*

* Określenie „dożywotnio” oznacza cały okres korzystania z urządzenia, w którym firma TomTom zapewnia aktualizacje, usługi, zawartość i akcesoria dla posiadanego urządzenia. Okres użytkowania urządzenia kończy się, gdy powyższe staną się niedostępne. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę firmy TomTom.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic
stabilność i bezpieczeństwo

Funkcja MyDrive
Sprawdzaj informacje drogowe na urządzeniu mobilnym

Planowanie tras, sprawdzanie natężenia ruchu i zapisywanie ulubionych — bez względu na czas i miejsce — ze smartfonu, komputera lub tabletu.

Urządzenie TomTom GO pobierze miejsca docelowe lub ulubione z aplikacji MyDrive od razu po uruchomieniu pojazdu i nawiązaniu połączenia ze smartfonem.

Usługi TomTom w smartfonie

Za pomocą aplikacji TomTom MyDrive aktywuj usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak informacje drogowe, podłączając swój smartfon. Urządzenie TomTom GO korzysta z transmisji danych smartfonu, aby zapewniać bieżące informacje drogowe, aktualizacje fotoradarów i treści MyDrive. Zazwyczaj wykorzystanie danych wynosi mniej niż 10 MB miesięcznie.**

* Więcej informacji o Usługach TomTom w smartfonie znajdziesz na stronie producenta - firmy TomTom.

Funkcja MyDrive

 

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Świat
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym
Informacje o fotoradarach
Informacje o korkach
Komunikaty głosowe
Ostrzeżenia dla kierowcy
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Widok terenu 3D
Zgodność z Siri i Google Now
Pamięć wbudowana
16 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Micro USB - 1szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Wbudowany mikrofon
Obsługa nawigacji za pomocą głosu
Zestaw głośnomówiący
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
Usługi TomTom w smartfonie
Wysokość
91 mm
Szerokość
142 mm
Grubość
19 mm
Waga
201 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
1PN5.002.03
Kod x-kom
331401

Opinie

6,0/6
★★★★★★
★★★★★★
(2 opinie)
6
2
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (2)

o TomTom GO 520 World 5" Europa Dożywotnia
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 2 z 2 opinii
HancockHancock
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
3 lata temu

Jak narazie nawigacja sprawuje się świetnie zauważalnie szybsza od go 510 dobrze działa z Google now oraz prostsza aktualizacja dzięki WiFi... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?71
GregorGregor
★★★★★★
2 lata temu

Jestem bardzo zadowolony z nawigacji TomTom , korzystam z ich produktów od dawna i jeszcze się nie zawiodłem, częste i bezproblemowe aktualizacje sprzętu, szybkie wyznaczanie tras, łatwa obsługa.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?10