Drukuj opis CENEGA Red Dead Redemption 2Drukuj
CENEGA Red Dead Redemption 2 - 332816 - zdjęcie
CENEGA Red Dead Redemption 2 - 332816 - zdjęcie 1
CENEGA Red Dead Redemption 2 - 332816 - zdjęcie 1
Drukuj opis CENEGA Red Dead Redemption 2Drukuj

CENEGA Red Dead Redemption 2

od: CENEGAkod producenta: 5026555359122kod x-kom: 332816
  • Platforma:Xbox One
  • Wersja:Polska, Angielska
  • PEGI:18+
  • Premiera:2018-10-26
specyfikacja CENEGA Red Dead Redemption 2
Przewiń do pełnej specyfikacji
260,00 zł
Drukuj opis CENEGA Red Dead Redemption 2Drukuj
ikona

To nie jest już raj dla bandytów

Rok 1899. Dziki Zachód przedstawiony w grze Red Dead Redemption 2. Agenci federalni i samozwańczy łowcy nagród wchodzą do gry i wymierzają sprawiedliwość bandytom i gangom przez lata wyjętym spod prawa, którzy kradli, rabowali i zabijali. To już inne czasy. Teraz przyszedł moment zapłaty za popełnione przestępstwa.

Gang van der Lindego nieźle nabroił przez te wszystkie lata pobłażania. Organizowali napad za napadem. Wzbogacali się nie ponosząc konsekwencji. Organizują kolejny napad. Miasteczko Blackwater na południu. Rutynowa sprawa, wszystko ma trwać kilka minut. Niestety dla nich, na miejscu atakują ich agenci federalni. Zupełnie zaskoczeni muszą uciekać. Ze stróżami prawa na karku, będą teraz uciekać i rabować, żeby przetrwać.

Wśród członków gangu van der Lindego jest Arthur Morgan. To główny bohater gry i jego losami pokierujesz, pomagając mu podejmować trudne wybory, które są niekiedy sprzeczne z interesami jego towarzyszy. Wybory te będą też mieć niemały wpływ na dalszą rozgrywkę.

Zadbać też musisz o cały gang, zapewniając jego członkom pożywienie i odpowiednie warunki do egzystowania. Zaplanuj wszystko dobrze – ściga Was armia przeciwników.

ikona

Ogromna mapa do Twojej dyspozycji

Świat w grze Red Dead Redemption 2 tętni życiem. To ogromne i fascynujące miejsce, ale też niebezpieczne. Piękne tereny, gdzie natura rządzi się swoimi prawami. Są tu lasy, góry Ambarino, równiny Nowego Hanoweru czy mokradła i bagniste tereny Lemoyne.

To wszystko jest do Twojej dyspozycji. Wsiadasz na konia i jedziesz przed siebie, ale uważaj. Po drodze możesz napotkać dzikie zwierzęta i niebezpiecznych ludzi.

Dostępny tutaj obszar to nie tylko dzikie tereny. To również miasta i miasteczka. Brudne, niebezpieczne, ale coś w sobie mają. Chcesz tutaj być. Spotkasz tu na przykład handlarzy, bandytów, kowbojów, hazardzistów i kobiety lekkich obyczajów. To Dziki Zachód. Każdy chce zarobić, dobrze się zabawić i szuka zaczepki.

Ogromna mapa to też miasta i miasteczka. To miejsca pełne sprzeczności. Pomimo odpychających wydarzeń i nieciekawych ludzi, potrafią przyciągać. Bo znajdziesz tu nie tylko wszystko co złe. Oprócz bandytów, hazardzistów i pań lekkich obyczajów znajdziesz tu też osoby tacy jak handlarze, którzy zechcą Ci pomóc i zrobić z Tobą interesy. Ludzie chcą zarobić, zabawić się, a czasem szukają po prostu guza.

Ogromna mapa do Twojej dyspozycji
ikona

Polowanie sposobem na przeżycie

Jedzenie to kluczowy element przeżycia nie tylko na Dzikim Zachodzie. Ale na Dzikim Zachodzie jedzenie zdobywasz najczęściej sam. Arthur Morgan musi zatem wybrać się na polowanie od czasu do czasu, aby zapewnić pożywienie dla siebie i członków swojego gangu.

Świat w grze Red Dead Redemption 2 obfituje w zwierzęta. Znajdziesz ich tutaj ponad 200 gatunków. Wśród nich zwierzyna łowna, ptaki i ryby, które Arthur będzie mógł łowić. Zwierzęta reagują na otaczający ich świat i wydarzenia

Upolowana zwierzyna to nie tylko mięso, ale również inne zasoby takie jak skóra i inne materiały, z których możesz wykonać potrzebne przedmioty. Zasoby możesz również sprzedać handlarzom napotkanym w miastach.

Pozostaje pytanie, czym najlepiej zapolować na zwierzę? Odpowiedź jest prosta: najlepszy będzie łuk. Łuk jest cichy, dyskretny, a co najważniejsze nie uszkodzi zwierzęcia tak jak broń palna.

Polowanie sposobem na przeżycie
ikona

Rewolwery, strzelby, łuki - Ty wybierasz

Dziki Zachód i broń palna. To idealne połączenie. Nie inaczej jest w grze Red Dead Redemption 2. Rewolwer musi posiadać każdy szanujący się kowboj. Bandyci również są uzbrojeni. Rewolwer to często jednak za mało, dlatego do dyspozycji zostały również oddane strzelby i obrzyny. Na polowania warto zabrać łuk.

Arthur Morgan będzie miał dostęp do ponad 50 modeli broni z wieloma opcjami ich ulepszenia, a nawet personalizowania. Tutaj również rodzaj amunicji ma znaczenie, ponieważ różne jej rodzaje mają wpływ na celność broni, jej zasięg i zadawane przez nią obrażenia.

Używana często broń z jednej strony zwiększy swoją użyteczność, ale z drugiej będzie łatwiej się psuć. Aby temu zapobiec, o broń trzeba dbać czyszcząc ją i konserwując poprzez odpowiednie naoliwienie. Broń to Twój przyjaciel, a o przyjaciół trzeba się troszczyć.

Rewolwery, strzelby, łuki - Ty wybierasz
rodzina

Tryb Red Dead Online

Zakończenie rozgrywki w trybie fabularnym gry Red Dead Redemption 2 nie oznacza końca przygody, ponieważ twórcy udostępnią niedługo po premierze tryb dla wielu graczy – Red Dead Online.

Gracz z całego świata staną tutaj ramię w ramię lub oko w oko rabując, kradnąc i walcząc o przetrwanie.

Więcej informacji o trybie Red Dead Online pojawi się już wkrótce.

Tryb dla wielu graczy
rodzina

Tryb Red Dead Online

Tryb Red Dead Online przekształca olbrzymie i szczegółowo odwzorowane krajobrazy, miasta, osady i ekosystemy Red Dead Redemption 2 w nowy, żyjący świat sieciowej rozgrywki, który można współdzielić z innymi graczami. Pamiętaj jednak, że agresywne zachowanie niesie za sobą konsekwencje.

Gracze mogą wybrać własny styl gry - ofensywny lub defensywny. Możesz zatem dobrać swoje umiejętności i atrybuty, tworzyć własne bandy lub dołączać do nich, aby podróżować wspólnie w nawet siedmioosobowej grupie. Wykonuj misje i rozmawiaj ze znanymi postaciami z pięciu stanów. Odwiedzaj też gwarne miasteczka, graj w pokera walcz z wrogimi gangami i atakuj ich kryjówki.

Możesz również polować i łowić ryby. Szukaj także skarbów, walcz z innymi bandytami w spontanicznych potyczkach lub zorganizowanych meczach. Możesz również rywalizować z innymi graczami lub całymi bandami w wyzwaniach otwartego świata i angażuj się w inne działania.

Tryb Red Dead Online

Specyfikacja

Platforma
Xbox One
Gatunek
Akcji
Przygodowe
Przedział wiekowy (PEGI)
18+
Data premiery
2018-10-26
Wersja językowa
Polska (napisy)
Angielska
Nośnik
Blu-ray
Kod producenta
5026555359122
Kod x-kom
332816

Opinie

6,0/6
★★★★★★
★★★★★★
(3 opinie)
6
3
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (3)

o CENEGA Red Dead Redemption 2
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 3 z 3 opinii
RafRaf
★★★★★★
3 miesiące temu

Mega!!!! Najlepsza gra z otwartym swiatem ever

Czy ta opinia była pomocna?25
AgnieszkaAgnieszka
★★★★★★
3 miesiące temu

Absolutnie genialna gra! Olbrzymi otwarty świat wciąga bez reszty. Fantastyczny klimat spaghetti westernu. Niesamowita dbałość o szczegóły zachwyca. Ah i te konie!!! Polecam, absolutny "must have" 😁

Czy ta opinia była pomocna?00
Rdr 2Rdr 2
★★★★★★
2 tygodnie temu

Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem kupujcie

Czy ta opinia była pomocna?00
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł