Cena: 139,00 zł
Odbiór osobisty GRATIS
Koszty dostawy

Ilość


Dostępność

Dostępność w salonach

Wybierz salon w którym chcesz odebrać produkt:


Kup teraz - zamówienie otrzymasz już w czwartek 25 października

Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
  • skorzystasz z usługi montażu;
  • zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia - wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia;
  • jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty - wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego;
  • dodasz uwagi do zamówienia

Koszty dostawy

Odbiór osobisty w 24 salonach stacjonarnych 0,00 zł
Dostawa kurierem - przedpłata 20,00 zł
Dostawa kurierem - pobranie 25,00 zł
Dostawa kurierem - DotPay 20,00 zł
Odbiór w paczkomacie InPost 9,90 zł

Opis produktu

złącze M.2

Dysk SSD Ultimate SU800 M.2 2280
Większy, szybszy i bardziej poręczny

Dzięki zastosowaniu pamięci Flash NAND 3D i szybkiego kontrolera SMI, kompaktowy dysk półprzewodnikowy Ultimate SU800 M.2 2280 zapewnia pojemność 128GB oraz lepszą wydajność, sprawność i niezawodność niż tradycyjne dyski NAND 2D. Dysk został wyposażony w inteligentny system buforowania SLC oraz bufor DRAM jeszcze bardziej zwiększający wydajność odczytu/zapisu danych. Ponadto funkcje LDPC ECC oraz technologie, takie jak wysokie TBW (całkowita liczba zapisanych bitów) oraz DEVSLP (tryb uśpienia urządzenia) powodują, że dysk SU800 M.2 2280 natychmiast przenosi nasz laptop lub komputer stacjonarny na poziom nadzwyczajnej stabilności, wytrzymałości oraz niesłychanej wydajności.

ADATA 128GB SSD Ultimate SU800 M.2
kompaktowy rozmiar

Mniejszy rozmiar
Większa pojemność

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej pamięci Flash NAND 3D dysk SU800 M.2 2280 oferuje większą gęstość i pojemność niż dyski półprzewodnikowe Flash NAND 2D. Oznacza to również lepszą wydajność i niezawodność oraz jeszcze lepszy stosunek kosztu do wydajności. Dysk SU800 M.2 2280 jest dostępny w wariancie pojemności 128 GB i oferuje prędkości odczytu/zapisu danych na poziomie odpowiednio 560 MB/s i 300 MB/s, co pozwala na natychmiastowe przyspieszenie komputera.

ADATA 128GB SSD Ultimate SU800 M.2 #D NAND Flash
odczyt zapis

Inteligentne buforowanie SLC
Bufor DRAM

Inteligentny algorytm buforowania SLC pozwala pamięci Flash NAND działać w trybie SLC, co przyspiesza prędkość odczytu/zapisu danych. Dodatkowo z pomocą bufora DRAM, wydajność odczytu/zapisu może być nawet dwukrotnie wyższa w porównaniu z dyskami półprzewodnikowymi bez bufora DRAM, lub innymi słowy dyskami, które nie mogą wykorzystywać pamięci systemowej jako bufora SSD w sytuacjach użycia do zadań o wysokiej intensywności.

ADATA 128GB SSD Ultimate SU800 M.2 buforowanie SLC
technologia

LDPC ECC Engine
Zaawansowana technologia

W dysku SU800 M.2 2280 wprowadzono także kontrolę bitów parzystości o niskiej gęstości, co prowadzi do potężnej redukcji błędów zapisu danych i równie dużego wzrostu ich spójności. W ten sposób zapisana na nim bezcenna treść jest w dużo większym stopniu chroniona niż w dyskach bez ECC SSD lub nawet dyskach SSD, które wykorzystują zwykłą korekcję błędów BCH.

ADATA 128GB SSD Ultimate SU800 M.2 LDPC ECC Engine
bezpieczeństwo ochrona

RAID Engine oraz Data Shaping
Najlepsza ochrona

Obsługując technologię RAID Engine oraz Data Shaping dysk SU800 M.2 2280 zapewnia spójność danych oraz wydłużony cykl życiowy SSD dla lepszej, długotrwałej stabilności i lepszych zwrotów z inwestycji.

ADATA 128GB SSD Ultimate SU800 M.2 RAID Engine Data Shaping
aktywność

Potężny wzrost wydajności
Zdeklasuj dyski HDD

Dzięki zastosowaniu pamięci Flash NAND 3D, wysokiej jakości kontrolera SMI i starannie wyselekcjonowanych elementów składowych oraz zaawansowanych technologii, dysk SU800 M.2 2280 deklasuje tradycyjne dyski HDD nie tylko o wiele szybszym odpalaniem systemu i wyszukiwaniem danych, ale także w ramach ogólnej wydajności, dzięki szybszemu zapisowi/odczytowi danych.

ADATA 128GB SSD Ultimate SU800 M.2 wydajność
oszczędność energii

Niższe zużycie energii
Dłuższa praca baterii

Dysk SU800 M.2 2280 obsługuje technologię DEVSLP (uśpienie urządzenia), co zwiększa jego wydajność energetyczną. Wynikiem są niższe koszty zużycia prądu i wydłużona żywotność baterii. W porównaniu do tradycyjnych dysków HDD dysk SU800 M.2 2280 zużywa tylko 8% energii w trybie bezczynności i 80% mniej energii podczas normalnej pracy. Dla użytkowników, którzy często podróżują lub jeżdżą w delegacje biznesowe dysk SU800 M.2 2280 jest doskonałym partnerem dzięki wysokiej mobilności i możliwościom oszczędzania energii, zapewniając obsługę na bateriach notebooka.

ADATA 128GB SSD Ultimate SU800 M.2 zużycie energii
ustawienia

Dedykowane oprogramowanie
Zestaw narzędziowy SSD oraz narzędzie migracyjne

Każdy zakup dysku SU800 M.2 2280 oznacza kwalifikację do darmowego pobrania zestawu narzędziowego ADATA SSD Toolbox oraz narzędzia migracyjnego. Zestaw narzędziowy SSD Toolbox pozwala użytkownikowi na monitorowanie i zarządzanie dyskiem SU800 M.2 2280 poprzez kontrolę stanu dysku, poziomu zużycia oraz informacji o jego żywotności. Narzędzia migracyjne są szczególnie pomocne dla użytkowników zmieniających dysk HDD na SSD, jako że zapewniają szybkie i proste wykonanie kopii zapasowej oraz migrację całych dysków razem z systemami operacyjnymi.

ADATA 128GB SSD Ultimate SU800 M.2 SSD Toolbox i narzędzia migracyjne

 


Specyfikacja

Rodzaj dysku SSD wewnętrzny
Pojemność 128 GB
Interfejs M.2 - 1 szt.
Prędkość odczytu (maksymalna) 560 MB/s
Prędkość zapisu (maksymalna) 300 MB/s
Niezawodność MTBF 2 000 000 godz.
Wysokość 3,5 mm
Szerokość 22 mm
Głębokość 80 mm
Waga 8 g
Dodatkowe informacje Technologia NCQ
Technologia S.M.A.R.T.
Technologia TRIM
Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 5,60 (10 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
90,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
10,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Stosunek jakość cena w tym przypadku wygrywa, polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Dysk świetny, pierwszy raz się zdecydowałem na instalację dysku ssd, nigdy wcześniej nie przywiązywałem dużej wagi do tego. Różnica jest bardzo odczuwalna, samo uruchomienie laptopa trwa krócej, ładowanie programów, transfer i inne operacje działają w przyspieszonym tempie. Jedynie co to bardzo cienka budowa budziła we mnie lekkie wątpliwości zwłaszcza jeśli chodzi o montaż, ale wszystko przebiegło bez szkód.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
3D NAND pod złącze M.2 to najlepsze co mogło spotkać mój laptop, jednocześnie niskie zużycie energii i niższa półka cenowa, w końcu coś dla przeciętnych użytkowników.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Zalety: wydajność, cena, darmowe oprogramowanie i to z możliwością kontrolowania stanu dysku, przy niewielkim zużyciu energii. Wady: nie ma wad xD Należy się 6 gwiazdek

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry dysk w przystępnej cenie. Wydajnościowo jak najbardziej na duży plus. dodaje zdjęcie z wynikami testu jaki uzyskałem na swoim komputerze.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Dobry stosunek jakości do ceny.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Laptop dozbrojony o ten dysk śmiga jak rakieta. Do codziennego użytkowania w zupełności wystarcza. Brak wad.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Dysk idealny na system, szybki i przynajmniej jak na razie niezawodny. Polecam !

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Kupiłem go 5 miesięcy temu i nie żałuje. Mała pojemność ale dobra jakość i niska cena, polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Niestety dysk po 6 miesiącach padł. Gdy zaniosłem na gwarancji do salonu to obsługa zapytała od razu, czy to ADATA. Zdziwiłem się trochę, ale dowiedziałem się, że są problemy z tymi dyskami i to nie pierwszy, na który ktoś zgłasza reklamację. Xkom szybko uwinął się z wymianą i tym razem w laptopie wylądował ADATA SU800NS38 - mam nadzieję, że tym razem będzie ok, chociaż mam pewne obawy i drugi raz nie kupiłbym dysku ADATA. 2 gwiazdki za to że dysk szybko śmigał.