Drukuj
Do porównania
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 1
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 2
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 3
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 4
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 5
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 6
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 7
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 8
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 9
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 1
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 2
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 3
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 4
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 5
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 6
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 7
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 8
TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat - 349098 - zdjęcie 9
Drukuj
Do porównania

TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat

od: TomTom|kod producenta: 1PL5.002.08|kod x-kom: 349098
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 499,00 zł
Drukuj
GPS

Nawigacja TomTom GO 5200
Zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Poznaj TomTom GO 5200 — inteligentniejsze, szybsze i lepiej połączone urządzenie nawigacyjne z wbudowaną kartą SIM. Łączność Wi-Fi umożliwia aktualizowanie bez korzystania z komputera.

Sterowana głosem funkcja dzwonienia z zestawem głośnomówiącym oraz komunikaty ze smartfonu zapewniają łączność i bezpieczeństwo.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200

wyświetlacz

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
Większy ekran - większe mapy

Nawigacja TomTom GO 5200 wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy o przekątnej 5” i rozdzielczości 480x272 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
mapy

Mapy TomTom
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą ponad 100 krajów świata masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom GO 5200 posiada fabrycznie zainstalowaną mapę regionalną oraz opcję bezpłatnego pobrania dodatkowych map z całego świata za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi. Aby sprawdzić dostępne do pobrania mapy regionalne, odwiedź stronę internetową producenta - firmy TomTom.

Zainstalowane na urządzeniu mapy pokrywają następujące państwa:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania (z Wyspami Kanaryjskimi), Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Madera, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Włochy.

Połączenia drogowe / kraj:

Bośnia i Hercegowina, Republika Macedonii

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Mapy TomTom Europa
aktualizacja

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Instaluj i aktualizuj mapy obszarów z całego świata, nie ponosząc dodatkowych kosztów, przez cały okres użytkowania urządzenia*.

* Określenie „dożywotnio” oznacza cały okres korzystania z urządzenia, w którym firma TomTom zapewnia aktualizacje, usługi, zawartość i akcesoria dla posiadanego urządzenia. Okres użytkowania urządzenia kończy się, gdy powyższe staną się niedostępne. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę firmy TomTom.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
system operacyjny

System operacyjny TomTom
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Korzystaj z regularnych i bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Darmowe aktualizacje

Korzystaj z regularnych bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Zwiększona wydajność

Uruchamianie, wyszukiwanie miejsca docelowego, przeliczanie trasy — dzięki lepszemu procesorowi urządzenie TomTom GO robi wszystko znacznie szybciej. Każde dotknięcie, przeciągnięcie czy polecenie głosowe rejestrowane jest błyskawicznie, więc możesz cieszyć się płynną nawigacją, której potrzebujesz.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 System operacyjny TomTom

droga

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Z wyprzedzeniem uzyskuj precyzyjne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania. Koniec z nagłymi zmianami pasa ruchu lub przegapionymi skrętami.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
fotoradar

Dożywotnia Usługa Fotoradary
Bezpieczeństwo i oszczędność

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Wczesne ostrzeżenia wyświetlane przez urządzenie TomTom GO informują o zbliżaniu się do fotoradaru stacjonarnego lub przenośnego oraz przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Możesz otrzymywać dokładne ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatnie przez cały okres użytkowania urządzenia.*

* Dożywotnia usługa Fotoradary: otrzymuj aktualizacje fotoradarów przez cały okres użytkowania posiadanego produktu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę producenta - firmy TomTom.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Dożywotnia Usługa Fotoradary
żarówka

Przewidywanie miejsca docelowego
Nawigacja uczy się Twoich nawyków

Urządzenie TomTom GO zapamiętuje Twoje nawyki i przewiduje, kiedy najprawdopodobniej będziesz podróżować do często wybieranych miejsc docelowych zapisanych na liście Moje miejsca.

Dzięki funkcji inteligentnej nauki im częściej jeździsz, tym szybciej otrzymujesz dokładne przewidywania.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Przewidywanie miejsca docelowego
wifi

Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
Bez użycia komputera

Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. Komputer nie jest już potrzebny.

Urządzenie nawigacyjne poinformuje Cię, jeśli dostępne będą nowe aktualizacje — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania.*

*Zalecamy korzystanie z sieci Wi-Fi o szybkości pobierania co najmniej 30 MB/s, przede wszystkim w przypadku aktualizowania map, ponieważ mogą to być duże pliki do pobrania.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
sterowanie głosem

Zgodność z Siri i Google Now™
Korzystaj z pomocy osobistego asystenta

Aktywuj Siri lub Google Now™ i po dotknięciu przycisku zacznij mówić do wbudowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO.

Uzyskaj pełny dostęp do osobistego asystenta, mając telefon schowany w kieszeni lub torebce i wydłużając czas pracy baterii.*

*Siri jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach. Google Now™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Zgodność z Siri i Google Now™
smartfon

Połączenie ze smartfonem
Korzystaj z usług TomTom na urządzeniu mobilnym

Możesz bezpiecznie wysłuchać wiadomości tekstowych ze smartfonu, trzymając ręce na kierownicy, a wzrok skupiony na drodze. Pozwól, aby TomTom GO odczytywał je dla Ciebie lub za pomocą zestawu głośnomówiącego po prostu oddzwaniaj do osób, od których otrzymujesz wiadomości. Wszystko to bez wyciągania telefonu z kieszeni.

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Głośnik i mikrofon urządzenia TomTom GO zostały zaprojektowane, aby umożliwiać wysokiej jakości dzwonienie z zestawem głośnomówiącym. Wystarczy podłączyć telefon przez Bluetooth. Na ekranie nawigacji możesz wyraźnie zobaczyć, kto dzwoni. Telefon pozostaje cały czas w kieszeni, co ogranicza zużycie baterii.*

*Nazwa i logo Bluetooth są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do firmy Bluetooth SIG, Inc. i jakiekolwiek ich użycie przez firmę TomTom odbywa się na mocy licencji. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich właścicieli.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Połączenie ze smartfonem
informacja

Dożywotnia usługa TomTom Traffic
Dokładne informacje o ruchu drogowym

Niezwykle dokładne informacje o ruchu drogowym umożliwiają urządzeniu TomTom GO zaplanowanie inteligentnej trasy omijającej korki.

Korzystaj z aktualizacji w czasie rzeczywistym od milionów kierowców, którzy jak grono przyjaciół pomogą Ci zaplanować najlepszą trasę.*

* Określenie „dożywotnio” oznacza cały okres korzystania z urządzenia, w którym firma TomTom zapewnia aktualizacje, usługi, zawartość i akcesoria dla posiadanego urządzenia. Okres użytkowania urządzenia kończy się, gdy powyższe staną się niedostępne. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę firmy TomTom.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Dożywotnia usługa TomTom Traffic
parking

Funkcja MyDrive
Sprawdzaj informacje drogowe na urządzeniu mobilnym

Planowanie tras, sprawdzanie natężenia ruchu i zapisywanie ulubionych — bez względu na czas i miejsce — ze smartfonu, komputera lub tabletu.

Urządzenie TomTom GO pobierze miejsca docelowe lub ulubione z aplikacji MyDrive od razu po uruchomieniu pojazdu i nawiązaniu połączenia ze smartfonem.

Usługi TomTom za pośrednictwem wbudowanej karty SIM

Wbudowana w urządzenie nawigacyjne TomTom GO karta SIM ułatwia aktywację usługi TomTom Traffic i innych usług działających w czasie rzeczywistym, zaraz po wyjęciu urządzenia z pudełka. Zachowasz łączność nawet zagranicą — i to bezpłatnie. Dane są dołączone do pakietu, więc nie musisz się martwić o opłaty roamingowe.*

* Usługi TomTom, dostępne za pomocą wbudowanej karty SIM, obejmują wyłącznie kraje, których mapy są dostępne na mapie w momencie zakupu.

Nawigacja samochodwa GPS TomTom GO 5200 Funkcja MyDrive

 

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Informacje o fotoradarach
Informacje o korkach
Komunikaty głosowe
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Wyznaczanie trasy
Widok skrzyżowań w 3D
Pamięć wbudowana
16 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Mini USB - 1szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Obsługa nawigacji za pomocą głosu
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
Wysokość
105 mm
Szerokość
165 mm
Grubość
19 mm
Waga
270 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
1PL5.002.08
Kod x-kom
349098

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Nawigacja samochodowa TomTom GO 5200 5" Dożywotnia Świat
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł