Drukuj opis CD Projekt ELEX Edycja KolekcjonerskaDrukuj
CD Projekt ELEX Edycja Kolekcjonerska - 379140 - zdjęcie
CD Projekt ELEX Edycja Kolekcjonerska - 379140 - zdjęcie 1
CD Projekt ELEX Edycja Kolekcjonerska - 379140 - zdjęcie 1
Drukuj opis CD Projekt ELEX Edycja KolekcjonerskaDrukuj

CD Projekt ELEX Edycja Kolekcjonerska

od: CD Projektkod producenta: 9120080070722kod x-kom: 379140
 • Platforma:PC
 • Wersja:Polska, Angielska
 • PEGI:16+
 • Premiera:2017-10-17
specyfikacja CD Projekt ELEX Edycja Kolekcjonerska
Przewiń do pełnej specyfikacji
375,00 zł
1
Drukuj opis CD Projekt ELEX Edycja KolekcjonerskaDrukuj
konsola

ELEX - Edycja Kolekcjonerska
Ekskluzywna zawartość

Edycja Kolekcjonerska gry ELEX zawiera wiele ekskluzywnych elementów, które pozwolą jeszcze lepiej i bardziej wczuć się w klimat tej wspaniałej gry.

Edycja Kolekcjonerska zawiera:

 • Ekskluzywne pudełko
 • Pudełko na zawartość dodatkową
 • Oryginalną ścieżkę dźwiękową
 • Figurkę (Mag Alb)
 • Amulet
 • Artbook
 • Mapę świata (na tkaninie)
 • Grę na 4 płytach
 • Instrukcję uruchomienia
ELEX - Edycja Kolekcjonerska
konsola

Kolekcjonerska mapa
Mapa świata na tkaninie

Wczuj się w klimat gry jeszcze bardziej dzięki doskonale wykonanej na tkaninie mapie świata. Wysoka jakość materiału oraz dbałość o szczegóły z jaką została zrobiona powoduje, że jest to niezbędny dodatek dla każdego fana.

ELEX
konsola

Mag Alb
Kolekcjonerska figurka Mag Alb

W Edycji Kolekcjonerskiej znajdziesz również figurkę Maga Alba, która idealnie sprawdzi się na półce każdego fana gry.

ELEX
konsola

Klimatyczny Amulet
Ekskluzywny produkt

Ekskluzywny dodatek w Edycji Kolekcjonerskiej jakim jest klimatyczny amulet to nie lada gratka dla każdego kolekcjonera.

ELEX
konsola

ELEX
Trudne decyzje i mnóstwo wartkiej akcji

ELEX to wyjątkowo dopracowana gra z gatunku action RPG, stworzona przez wielokrotnie nagradzanych autorów serii Gothic. Akcja gry toczy się w nowym postapokaliptycznym uniwersum science fantasy.

Gracz trafia do olbrzymiego, pozbawionego ekranów wczytywania świata, w którym czekają na niego intrygujące postacie, zmutowane stworzenia, trudne decyzje i mnóstwo wartkiej akcji.

ELEX
wytrzymałość

Walcz o przetrwanie
Surowiec "Elex" stanowi podstawę egzystencji

Miliardy mieszkańców, cywilizacja i zaawansowana technologia, Magalan z podniesioną głową, patrzył w przyszłość. Wtedy uderzył meteor. Ci którzy przeżyli muszą stanąć do walki o przetrwanie, walki która zadecyduje o przyszłości planety.

W centrum wszystkiego jest „Elex”. Niezwykle cenna i rzadka substancja, która pojawił się razem z meteorem. Elex może napędzać maszyny, otwiera wrota magii lub zmienia żywy organizm w coś zupełnie innego.

Jaka przyszłość czeka Magalan? Czy magia lub technologia uratują ten świat? Czy może, ta nowa potęga zniszczy wszystkich żyjących w ruinach starego świata.

NVIDIA Pascal
wydajność

Pokieruj 4 frakcjami
Różne style walki

W grze ELEX do dyspozycji gracza oddane zostaną 4 frakcje, które różnią się pod względem stylu walki i posiadanego wyposażenia.

Dostępne frakcje:

Berserkowie z Edanu - Meteor zapewnił planecie, świeży nowy start, koleją szansę dla mieszkańców Magalana. Świat mógł na nowo odżyć. Berserkowie znaleźli sposób na przemianę elexu w czystą manę. Dzięki temu użyźniają nieużytki, tworząc bogatą faunę i florę.

Klerycy z Ignadonu - Miejsce upadku meteoru, Ignadon stał się obszarem wulkanicznej aktywności. Mimo iż pozbawiony życia, Ignadon jest idealną kryjówką dla Kleryków. Wyznawcy boga Calaana, uważają, że spożywanie Elexu to grzech. Używają go do napędzania swoich maszyn.

Banici z Tavaru - Skaliste bezdroża Tavaru, stały się domem Banitów. Przeszukując ruiny w poszukiwaniu broni i sprzętu, Banici nie czczą żadnego boga, nie poddają się prawom Berserków czy bezuczuciowej walce Albów. Meteor przyniósł im wolność wyboru, świat w którym każdy może wspiąć się na szczyt.

Albowie z Xakoru - Niosąc zniszczenie, meteor przyniósł również mieszkańcom Magalana ich przyszłość – Elex. Wykorzystanie jego potęgi do napędzania technologii to dopiero początek. Spożywając czysty Elex, mieszkańcy Magelana stają się silniejsi, wyostrzają im się zmysły i stają się wolni od uczuć. Ze swojej bazy w górach Xakoru, Albowie wyruszają na podbój Magalana.

Wielowymiarowe chłodzenie Waterforce
jakość wydruku

Najważniejsze cechy gry
ELEX

 • Wolność wyboru: Pomagaj, zdradzaj, a nawet zabijaj, kogo tylko chcesz, i sprawdź, jak twoje decyzje wpłyną na opowieść
 • Wolność poruszania się: Użyj plecaka odrzutowego, aby atakować z powietrza, docierać w trudno dostępne miejsca lub zeskakiwać z ogromnych wysokości i bezpiecznie lądować
 • Wolność rozwijania postaci: Brak ograniczeń związanych z klasą bohatera – stań się, kimkolwiek chcesz
 • Wolność eksploracji: Od pierwszych minut gry cały świat stoi przed tobą otworem – bez sztucznych granic i ekranów wczytywania
 • Wolność wyboru broni: Elex zawiera jedną z największych w historii gier RPG kolekcję broni. Od mieczów, łuków i młotów po strzelby, wyrzutnie granatów, a nawet miotacze ognia – każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też oczywiście magia
Najważniejsze cechy gry ELEX

 

Specyfikacja

Platforma
PC
Gatunek
RPG
TPP
Przedział wiekowy (PEGI)
16+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Data premiery
2017-10-17
Wersja językowa
Polska
Angielska
Nośnik
DVD
Dodatki
Artbook
Mapa Świata
Ścieżka dźwiękowa
Figurka
Amulet
Kod producenta
9120080070722
Kod x-kom
379140

Opinie

5,0/6
★★★★★☆
★★★★★☆
(1 opinia)
6
0
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze

Opinie użytkowników (1)

o CD Projekt ELEX Edycja Kolekcjonerska
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 1 z 1 opinii
MateuszMateusz
★★★★★☆
Ponad rok temu

Paczka ładnie zapakowana. Pudełko bez skaz. Chciałem mieć grę zafoliowaną (na półkę) ta niestety w trakcie transportu chyba uległa zniszczeniu - była porwana.

Czy ta opinia była pomocna?00