TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia

od: TomTom | kod producenta: 1FC5.002.04R | kod x-kom: 380948
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 1
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 2
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 3
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 4
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 1
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 2
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 3
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 4
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 1
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 2
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 3
TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 380948 - zdjęcie 4
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Dodatkowe informacje:Obsługa nawigacji za pomocą głosu, Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
specyfikacja TomTom Go 50 Refurb 5" Europa DożywotniaPrzewiń do pełnej specyfikacji
Oszczędź 220,00 zł
719,00 zł
499,00 zł
1
Drukuj opis TomTom Go 50 Refurb 5" Europa DożywotniaWersja do druku
GPS

Nawigacja TomTom GO 50 Refurb
Zapewnia komfort podróżowania

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

TomTom GO 50 to łatwa w obsłudze, świetna nawigacja samochodowa dzięki której łatwo i bezpiecznie dotrzesz do celu. Potężny, 6-calowy wyświetlacz zapewni Ci przejrzystość wyświetlanych informacji.

Nawigacją TomTom GO 50 możesz sterować głosem dzięki funkcji Speak & Go. Wystarczy, że wypowiesz nazwę miejsca, do którego chcesz jechać, a urządzenie automatycznie ustali odpowiednią trasę.

Funkcja szybkiego wyszukiwania szybciej znajduje miejsca docelowe poprzez korzystanie z wyników wyszukiwania intuicyjnego. Funkcja szybkiego wyszukiwania miejsca docelowego zaczyna działać w momencie rozpoczęcia wpisywania.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki dostępnym co dwa miesiące aktualizacjom oprogramowania, które zapewniają dostęp do najnowszych funkcji.

Nawigacja TomTom GO 50 Refurb jest produktem recertyfikowanym, w pełni sprawnym.

Nawigacja TomTom GO 50 Refurb
ekran smartfonu

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
Większy ekran - większe mapy

Nawigacja TomTom GO 50 Refurb wyposażona jest w kolorowy, dotykowy ekran oporowy o przekątnej 5" i z rozdzielczością 480x272 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran oporowy umożliwia szybkie zaprogramowanie nawigacji niemal wszystkim, co masz pod ręką. Możesz użyć rysika, pilniczka do paznokci lub ołówka. Cel podróży wyznaczysz nawet w rękawiczkach. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Dotknij i jedź

Po prostu dotknij miejsca docelowego w Ulubionych na mapie, a urządzenie nawigacyjne znajdzie najszybszą trasę dojazdu.

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
mapa

Mapa TomTom Europa
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom GO 50 Refurb posiada fabrycznie zainstalowaną mapę Europy - swoim zasięgiem obejmuje w sumie 46 państw.

Szczegółowe pokrycie:

Andora, Austria, Belgia, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Węgry, Malta, Monako, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Irlandia, Islandia, Holandia, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Wyspy Kanaryjskie, Watykan.

Częściowe pokrycie:

Albania (70%), Bośnia i Hercegowina (77%), Bułgaria (75%), Republika Macedonii (77%), Rosja (75%), Turcja (92%), Ukraina (45%).

Połączenia drogowe:

Białoruś, Mołdawia

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy TomTom Europa zainstalowanej na urządzeniu. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Mapa TomTom Europa
Aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Zawsze korzystaj z najnowszych map. Dzięki dożywotnim mapom jeszcze szybciej dotrzesz do celu podróży. Przez cały okres eksploatacji produktu możesz co roku pobierać 4 lub więcej pełnych aktualizacji mapy zainstalowanej na Twoim urządzeniu. Będziesz otrzymywać wszystkie aktualizacje sieci dróg, adresów i Użytecznych Miejsc.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
software

System operacyjny TomTom
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Korzystaj z regularnych i bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

System operacyjny TomTom
droga

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Z wyprzedzeniem uzyskuj precyzyjne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania. Koniec z nagłymi zmianami pasa ruchu lub przegapionymi skrętami.

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Fotoradar

Usługa fotoradary
3-miesięczna subskrypcja

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Usługa Fotoradary TomTom to usługa oferująca ostrzeżenia o fotoradarach na trasie, którą się poruszasz. Jeździj spokojniej dzięki ostrzeżeniom o fotoradarach na trasie. Otrzymywane na czas ostrzeżenia zwiększają świadomość istnienia lokalnych ograniczeń prędkości i pozwalają zaoszczędzić na mandatach za przekroczenie prędkości.

Prowadź z najnowszymi lokalizacjami fotoradarów aktualizowanymi bezpłatnie przez okres 3 miesięcy.

Usługa fotoradary
informacje o korkach

Usługa TomTom Traffic
Subskrypcja za pośrednictwem smartfonu

Kupując nawigację TomTom GO 50 Refurb otrzymujesz subskrypcję usługi Tom Tom Traffic za pośrednictwem smartfona.

Korzystaj z bieżących informacji drogowych odbieranych przez smartfon, przez cały okres używania urządzenia nawigacyjnego. Otrzymuj bieżące informacje o miejscach występowania opóźnień i o dostępności szybszej trasy.

Usługa TomTom Traffic

 

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Informacje o korkach
Typ wyświetlacza
Dotykowy, oporowy
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Rodzaje wejść / wyjść
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Micro USB - 1szt.
Dodatkowe informacje
Obsługa nawigacji za pomocą głosu
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wysokość
92 mm
Szerokość
146 mm
Grubość
23 mm
Waga
236 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

Opinie

5,8/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(13 opinii)
6
85%
5
8%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%

Opinie użytkowników

o produkcie TomTom Go 50 Refurb 5" Europa Dożywotnia
Sortuj od:
Filtruj:
Dodaj opinię
Co sądzisz o tym produkcie?
Marcin
2017-10-03 | 09:35
★★★★★★

Maga fajna nawigacja, wcześniej miałem starta 25 i muszę przyznać że seria GO jest dużo lepsza :)

70
Szops
2018-10-20 | 21:55
★★★★★★

Polecam!!!Produkt jest ok, dokładnie taki jak miał być. Ekran i komendy są dla mnie czytelne, a sam sprzęt turbo prosty w obsłudze. Myślę, że warto w nią zainwestować. Aktualizacje robiłem i też przebiegaja bezproblemowo.

00
Mariusz
2018-11-12 | 15:13
★★★★★★

Polecam. Kupiona rok temu służy naprawdę nieźle. Najważniejsze, że nawiguje sprytnie i jest bardzo prosta w obsłudze, zdecydowanie na swoim przykłądzie polecam.

00
Kamil Nawrot
2018-07-20 | 18:04
★★★★★★

Kupowałem na szybko przed wyjazdem, akurat stara nawigacja nawaliła. Zdałem się na różne opinie, to podobno w tej cenie najlepsza nawigacja z mapami europy. Jeżeli chodzi o moją oceną za trasy w Polsce, Czechach, Słowenii i Chorwacji - jest super. Innych jeszcze nie miałem okazji sprawdzić. Niemniej mam przeczucie, że będzie podobnie. Sam proces instalacji i aktualizacji - prosty. Obsługa nawigacji - prosta.

00
D
2018-10-16 | 14:47
★★★★★★

Miałem wcześniej tańszą nawigację, ale ta jest dużo dokładniejsza i prostsza w obsłudze. Nawigacja TomTom działa zgodnie z oczekiwaniami. Sklep zrealizował zamówienie bardzo szybko. Polecam zakup i korzystanie z tej nawigacji.

00
Marcela
2018-12-05 | 13:51
★★★★★★

Fajna nawka, precyzyjna i czytelna, wg mnie ma wszystkie niezbędne kierowcy funkcje, za 500 zł uważam zakup za bardzo udany i oczywiście polecam.

00
Majkis
2018-11-06 | 19:11
★★★★★★

Prosta w obsłudze nawka.Działa od dłuższego czasu bez zacinania się,ekran jest czytelny nawet podczas jazdy autem.Aktualizacje na plus.Myślę, że warto. Jakbym miał wybierać jeszcze raz też bym postawił na tomtoma.

00
Sławek
2018-10-02 | 22:59
★★★★★★

Wszystko jest ok. Produkt działa zgodnie z opisem. W sumie ma wszystko czego oczekiwałem... jest przejrzysta, ma bieżące aktualizacje i zawsze doprowadza mnie do celu. Dzięki!

00
spa
2018-06-02 | 18:36
★★★★★★
Potwierdzony zakup

Mega fajna nawigacja, fajnie współracuje z telefonem po udostępnieniu danych, co pozwala uzyskać info live z drogi która jedziemy. Dobra opcja to planowanie trasy na urządzeniach mobilnych przez My Drive. Samo nawigowanie bez błędne z dużą ilością opcji konfigurowania trasy. Jedyny minus to że nie najszybciej się uruchamia.

21
adam
2017-12-25 | 10:01
★★★★★★

Super nawigacja :)

31
Wojtek
2018-10-24 | 09:23
★★★★★★

Długo szukałem dobrej nawigacji, TomTom posiada dożywotnią aktualizację map i atrakcyjną cenę (499 złotych). Nawigacja działa dobrze i pozwala mi bezpiecznie wracać do domu. Polecam

00
Miras
2018-11-02 | 17:51
★★★★★☆

Nie jest może idealna jednak za intuicyjną obsługę, dożywotnie aktualizację, czytelne mapy, i solidne wykonanie muszę ocenić na 5:)

00
Michał
2018-06-01 | 10:51
★★★★☆☆
Potwierdzony zakup

Hardware bez szału: jakość wykonania przyzwoita, ale ekran jest mdły, rozdzielczość mogłaby być lepsza, responsywność jest kiepska, nawigacja drga w uchwycie. System nawigacyjny jest OK. Siatka drogowa jest pełna, wyznaczane trasy są rozsądne, informacje o ruchu drogowym są na dobrym poziomie. W Polsce kuleje baza adresowa, ale sytuację ratuje możliwość wysłania celu przez chmurę z komputera lub smartfona. Urządzenie adekwatne do ceny, dobra alternatywa dla nawi ze smartfona na drogach UE.

65

Dodaj opinię

☆☆☆☆☆☆
Upuść zdjęcia tutaj lub
Rozmiar pliku do 10MB, w formatach .png, .jpg, .jpeg, .gif.