Drukuj
Do porównania
Bitdefender Internet Security 2018 1st. (12m.) kontynuacja - 383798 - zdjęcie
Bitdefender Internet Security 2018 1st. (12m.) kontynuacja - 383798 - zdjęcie 1
Bitdefender Internet Security 2018 1st. (12m.) kontynuacja - 383798 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

Bitdefender Internet Security 2018 1st. (12m.) kontynuacja

od: Bitdefender|kod producenta: BDIS-K-1Y-1D|kod x-kom: 383798
 • Wersja produktu:Wersja fizyczna
 • Liczba stanowisk:1
 • Okres licencji:12 miesięcy
 • Platforma:Windows
specyfikacja Bitdefender Internet Security 2018 1st. (12m.) kontynuacja
Przewiń do pełnej specyfikacji
49,00 zł
Drukuj
antywirus

Zaawansowana ochrona dla systemu Windows
Zabezpiecz się przed atakami ransomware

Bitdefender Internet Security 2018 oferuje ochronę antywirusową, antyspam, antyphising, zaporę sieciową, kontrolę rodzicielską oraz zabezpieczenia sieci społecznościowych. A to wszystko w jednym pakiecie, który idealnie nadaje się dla pojedynczych użytkowników jak i całych rodzin podłączonych do Internetu. Oprogramowanie zapewnia ponadto wielowarstwową ochronę przed ransomware. Wykrywa zagrożenia na podstawie ich zachowań, zapobiegając infekcjom i chroniąc najważniejsze dokumenty przed szyfrowaniem ransomware. Dzięki Bitdefender Internet Security 2018 możesz przestać martwić się utratą danych, plików lub pieniędzy.

Najważniejsze funkcje:

 • Większa prywatność z Ochroną Kamery Internetowej - NOWOŚĆ
 • Wielowarstwowa ochrona zabezpiecza Twoje pliki
 • Bezkonkurencyjne wykrywanie zagrożeń cybernetycznych
 • Najlepsza ochrona systemu Windows przed zagrożeniami
 • Zapobiega nieautoryzowanym zmianom w Twoich najważniej-szych plikach
Bitdefender Internet Security 2018 Zaawansowana ochrona dla systemu Windows
bezpieczeństwo ochrona

Postaw na bezpieczeństwo
Nowości i ulepszenia gwarantujące pełną ochronę

 • Ochrona Kamery Internetowej- NOWOŚĆ
  Chroń swoją prywatność i zapobiegaj włamaniom do Twojej kamery internetowej. Ochrona Kamery Internetowej informuje Cię, gdy aplikacje starają się uzyskać dostęp do kamery internetowej i pozwala Ci zablokować nieupoważniony dostęp.
 • Bezpieczne Pliki – NOWOŚĆ
  Zapobiegaj nieautoryzowanym zmianom w swoich najważniejszych plikach. Wystarczy, że dodasz foldery do listy obserwacyjnej, a Bitdefender będzie je chronił przed ransomware i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania.
 • Zaawansowana Ochrona przed Zagrożeniami – NOWOŚĆ
  Innowacyjna technika wykrywania behawioralnego uważnie monitoruje uruchomione aplikacje. Po wykryciu podejrzanych aktywności natychmiast reaguje, zapobiegając infekcjom.
 • Wielowarstwowa Ochrona przed Ransomware – ULEPSZONE
  Umieść poufne dokumenty pod wieloma warstwami ochrony, dzięki czemu będą zabezpieczone przed złośliwymi programami szyfrującymi, które wymagają okupu za odzyskanie osobistych plików.
 • Anti-Fraud
  Zaawansowany system filtrowania ostrzega Cię, gdy odwiedzasz strony, które mogą próbować Cię oszukać, takie jak kasyna, strony pornograficzne, propozycje pożyczek pieniężnych itp.
 • Pełna Ochrona Danych
  Internet Security 2018 zwalcza wszystkie zagrożenia - wirusy, robaki, trojany, ransomware, exploity zero-day, rootkity i spyware. Twoje dane i Twoja prywatność są w dobrych rękach.
 • Anti-Phishing
  Oprogramowanie sprawdza i blokuje strony, które podszywają się pod oryginalne po to, aby ukraść Twoje dane finansowe takie jak: hasła czy numery kart kredytowych.
 • Bezpieczne Przeglądanie
  Zanim klikniesz link, dowiedz się, czy Twoje wyniki wyszukiwania są bezpieczne. Bitdefender Total Security 2018 blokuje znane niebezpieczne połączenia.
 • Tryb Ratunkowy
  Niektóre zaawansowane wirusy, takie jak rootkity, muszą być usunięte przed uruchomieniem systemu Windows. Kiedy Bitdefender wykrywa tego typu zagrożenia, restartuje komputer w trybie ratunkowym, w celu wyczyszczenia i przywrócenia sprawności Twojego systemu.
Bitdefender Internet Security 2018 pełna ochrona
prywatność

Zadbaj o prywatność
Anonimowość w sieci to istotny element bezpieczeństwa

 • Asystent Rodzica – ULEPSZONY
  Chroń swoje dzieci dyskretnie kontrolując ich działalność w Internecie. Filtruj nieodpowiednie treści i kontroluj czas online dla każdego z kont swoich dzieci. Zaloguj się do konta Bitdefender Central i z dowolnego miejsca śledź lokalizację swoich dzieci lub ich działania.
 • Skanowanie Luk - ULEPSZONE
  Wystarczy jedno kliknięcie, aby Bitdefender wyszukał luki i dziury bezpieczeństwa w Twoim systemie. Bitdefender pomoże Ci naprawić problemy z przestarzałym i wrażliwym oprogramowaniem oraz potencjalnie niebezpiecznymi ustawieniami systemu.
 • Menedżer Haseł - ULEPSZONY
  Przechowuj swoje hasła, informacje o karcie kredytowej i inne poufne dane w bezpiecznym repozytorium i miej do nich łatwy dostęp za każdym razem, kiedy ich potrzebujesz.
 • Niszczarka Plików - ULEPSZONA
  Użyj tego narzędzia kiedy chcesz skasować plik na dobre i nie pozostawić żadnych śladów, że kiedykolwiek istniał na Twoim komputerze.
 • Zapora Prywatności - ULEPSZONA
  Dodatkowa warstwa ochrony, dzięki której Twoje dane osobowe są bezpieczne przed hakerami i szpiegowaniem danych.
 • Zero zmartwień i szybkie działanie online
  Rób zakupy i korzystaj z bankowości internetowej z unikalnej, dedykowanej przeglądarki, która zabezpiecza twoje transakcje i zapobiega oszustwom. Bitdefender Safepay może teraz również automatycznie wypełnić pola do płatności danymi Twojej karty kredytowej.
 • Ochrona na Portalach Społecznościowych
  Zabezpiecz się przed złośliwymi linkami, które atakują Cię podczas korzystania z portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Pinterest itp.
Bitdefender Internet Security 2018 prywatność
wydajność

Maksymalna skuteczność przy maksymalnej wydajności
Narzędzia dostosowujące się do Twojego systemu

 • Tryb Pracy, Filmu i Gry
  Bitdefender Total Security 2018 wie kiedy grasz, pracujesz czy oglądasz film, więc nie przeszkadza Ci wtedy niepotrzebnymi prośbami. W zależności od tego, co robisz na swoim komputerze, Bitdefender tymczasowo zatrzymuje wyskakujące okna, koryguje ustawienia wizualne i wstrzymuje nieistotne czynności w tle, pozwalając Ci cieszyć się swoim urządzeniem.
 • Integracja Chmury
  Skanowanie w chmurze ma zerowy wpływ na Twoje lokalne zasoby, co oznacza, że prędkość i wydajność Twojego systemu pozostają nienaruszone. Twoje pliki zawsze pozostaną prywatne i nigdy nie będą przesyłane i przechowywane w chmurz – Bitdefender skanuje tylko sygnatury Twoich danych, nie ich zawartość.
 • Bitdefender Autopilot™
  Autopilot będzie dbał o Twoje bezpieczeństwo w wirtualnym świecie. Podejmie za Ciebie najlepsze decyzje dotyczące bezpieczeństwa. Już nie musisz przejmować się męczącymi oknami dialogowym czy wyskakującymi informacjami.
 • Tryb Oszczędzania Baterii
  Ta użyteczna, inteligentna funkcja pozwala oszczędzać baterię w laptopach i tabletach zmieniając ustawienia systemu takie jak wyświetlacz, system chłodzenia, aktualizacje systemu czy połączenia Bluetooth.
 • Bitdefender Photon™
  Ta innowacyjna, ekskluzywna technologia pomaga zoptymalizować konfigurację narzędzi Twojego systemu tak, aby zaoszczędzić zasoby informatyczne oraz poprawić jego wydajność i działanie.
Bitdefender Internet Security 2018 wydajność
Aktualizacja danych i funkcji

Rewolucyjne technologie oraz aktualizacje o nowe rozwiązania
Wzbogacanie o nowe funkcje i ulepszenia

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender używa zaawansowanej sztucznej inteligencji i innych rewolucyjnych technologii - w tym globalnej sieci ponad 500 milionów komputerów - do przewidywania, wykrywania oraz natychmiastowego blokowania najnowszych zagrożeń na całym świecie.

Internet Security 2018 podlega ciągłym aktualizacjom, które wzbogacają program o nowe funkcje, ulepszają i upraszczają instalowanie rozwiązań. Robi to wszystko bez spowolnienia pracy urządzeń.

Bitdefender Internet Security 2018z aktualizacje, technologie

 

Specyfikacja

Rodzina
Bitdefender Internet Security
Zastosowanie
Do domu
Do firmy
Wersja produktu
Wersja fizyczna
Liczba stanowisk
1
Okres licencji
12 miesięcy
Nośnik
Klucz produktu
Wersja językowa
Polska
Platforma
Windows
Wymagania systemowe
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10
Kod producenta
BDIS-K-1Y-1D
Kod x-kom
383798

Opinie

6,0/6
★★★★★★
★★★★★★
(1 opinia)
6
1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (1)

o Bitdefender Internet Security 2018 1st. (12m.) kontynuacja
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 1 z 1 opinii
maciejmaciej
★★★★★★
Rok temu

Jeden z najlepszych antywirusów jaki miałem. Szybki, dokładny, dużo funkcji (portfel, ochrona kamery, e-maili), cena przystępna. Na minus dość nieintuicyjne menu i czasem ma problem z rozruchem po uruchomieniu Windowsa (ale zauważyłem to tylko na moim starym, słabym laptopie). Generalnie polecam bo warto.

Czy ta opinia była pomocna?10
Dlaczego x-kom?
 • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
 • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
 • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
 • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł