Drukuj
Do porównania
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie 1
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie 2
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie 3
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie 4
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie 5
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie 1
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie 2
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie 3
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie 4
Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia - 385806 - zdjęcie 5
Drukuj
Do porównania

Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia

od: Garminkod producenta: 010-01682-13kod x-kom: 385806
  • Mapy:Europa
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 029,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
nawigacja

Nawigacja Garmin DriveAssist 51 LMT-D
Urządzenie nawigacyjne wysokiej klasy

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Garmin DriveAssist 51 LMT-D to urządzenie nawigacyjne GPS z wbudowaną kamerą samochodową, zaawansowanymi funkcjami ostrzeżeń kierowcy i 5-calowym pojemnościowym wyświetlaczem z opcją pinch-to-zoom.

Wbudowana kamera samochodowa z opcjonalnym dźwiękiem nieustannie rejestruje przejazd i automatycznie zapisuje pliki w przypadku kolizji. Moduł GPS zapisuje, gdzie i kiedy incydent miał miejsce.

Zbliżając się do celu, możesz wyświetlić aktualne informacje o parkingach, w tym ceny i trendy dostępności publicznych miejsc parkingowych.

Nawigacja Garmin DriveSmart 51 LMT-D
podkładka po mysz

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 5 cali
Większy ekran, większe mapy

Urządzenie Garmin DriveAssist 51 LMT-D wyposażone jest w wyświetlacz pojemnościowy o przekątnej 5 cali z opcją pinch-to-zoom. Ta wielkość ekranu pozwoli Ci bez problemów zobaczyć każdy szczegół i punkt na mapie.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 5 cali
mapy

Szczegółowe mapy Europy
Bez problemu trafisz do celu

Dokładność mapy decyduje o tym, czy znajdziesz drogę do celu, czy się zgubisz. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci informacje, których w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Oszczędzi Ci też nerwów podczas jazdy dzięki skutecznemu unikaniu korków i skróceniu czasu spędzanego w samochodzie.

Urządzenie DriveAssist 51 LMT-D zawiera fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe* mapy obszaru Europy.

* Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji map znajdziesz na stronie internetowej producenta - firmy Garmin.

Mapy Garmin Europa obejmują następujące 46 państw Europy:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Normandzkie, Wyspa Man.

Państwa wchodzące w skład Mapy Europy zostały oznaczone kolorem zielonym.

Szczegółowe mapy Europy
aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Urządzenie DriveAssist 51 LMT-D posiada fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne (POI) oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS*.

* Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji map znajdziesz na stronie internetowej producenta - firmy Garmin.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
system

System operacyjny Garmin
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny Garmin jest autorskim programem napisanym na urządzenia tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Po zsynchronizowaniu smartfonu za pomocą Bluetooth z urządzeniem Garmin DriveAssist otrzymujesz dostęp do wspaniałych funkcji zapewniających łączność bez odrywania rąk od kierownicy. Możesz wykonywać połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego i odbierać spersonalizowane powiadomienia z telefonu na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Co oznacza, że nie musisz sięgać po telefon, aby zobaczyć, kto dzwoni lub przeczytać wiadomość tekstową czy powiadomienie z kalendarza.

Nawigacja sterowana głosem Potrzebujesz wskazówek nawigacyjnych? Wystarczy powiedzieć. Urządzenie Garmin DriveAssist wyposażone jest w sterowane głosem funkcje nawigacyjne, dzięki czemu możesz wydawać polecenia i otrzymywać wskazówki nawigacyjne prowadzące wprost do celu.

System operacyjny Garmin
asystent pasa ruchu

Asystent pasa ruchu
Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania przez skrzyżowania. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc.

Asystent pasa ruchu
wbudowana kamera

Wbudowana kamera samochodowa
Twój naoczny świadek

Naoczny świadek dostępny zawsze w razie potrzeby – urządzenie Garmin DriveAssist 51 LMT-D posiada wbudowaną kamerę samochodową, która nieustannie rejestruje jazdę i opcjonalnie nagrywa dźwięk z kabiny samochodu.

Jeśli dojdzie do kolizji, funkcja wykrywania zdarzeń (czujnik G) w urządzeniu zapisze pliki z nagraniem. Moduł GPS rejestruje dokładne informacje o miejscu i czasie zdarzenia.

Możesz użyć bezpłatnej aplikacji VIRB® i później obejrzeć nagranie na zgodnym smartfonie lub tablecie.

Wbudowana kamera samochodowa
ostrzeżenie

Funkcje ostrzeżeń dla kierowcy
Bądź świadomy swojego otoczenia

Nawigacja Garmin DriveAssist 51 LMT-D posiada bezpłatną usługę cyfrowych komunikatów drogowych Garmin Digital Traffic w systemie DAB. Są to najlepsze rozwiązania Garmin, które pozwolą Ci unikać utrudnień na drodze - dostępne zaraz po rozpakowaniu.

Aby zachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin DriveAssist zapewnia kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach prędkości, przejazdach kolejowych oraz przejściach dla zwierząt.

Ponadto urządzenie nawigacyjne przekazuje ostrzeżenia w przypadku jazdy pod prąd drogą jednokierunkową oraz o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymuj powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru*, a nawet ostrzeżenia o zmęczeniu**, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

Powiadomienia o zdarzeniach

Ani Ty, ani Twoi bliscy nie musicie się już martwić, wiedząc, że w razie zdarzenia drogowego wskazane osoby zostaną niezwłocznie o tym powiadomione. Urządzenie wyśle zdefiniowanym przez Ciebie kontaktom automatyczną wiadomość tekstową***, chyba że ją wcześniej anulujesz na wyświetlonym ekranie. Taka wiadomość tekstowa zawiera mapę wskazującą miejsce wystąpienia zdarzenia.

* Funkcja ostrzegania o fotoradarach na światłach nie jest dostępna na wszystkich obszarach.
** Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie nieprzerwanej jazdy, bez dłuższych postojów na trasie
*** Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).

Funkcje ostrzeżeń dla kierowcy
korki

Unikaj utrudnień na drodze
Usługi Live dla urządzenia Drive

Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, szukając miejsca parkingowego.

Otrzymuj na urządzenie Garmin DriveSmart aktualne informacje o parkingach, prognozę pogody i wiele więcej. Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen oraz trendów dostępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach.

Aplikacja Smartphone Link umożliwia również korzystanie z funkcji LiveTrack*, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, aby inni mogli śledzić ich położenie, gdy załatwiają sprawy na mieście lub przebywają w długiej podróży.

* Aby otrzymywać bieżące informacje, należy pobrać bezpłatną aplikację Smartphone Link. Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat z tytułu roamingu należy skontaktować się z operatorem. Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).

Unikaj utrudnień na drodze
wydajność

Przyjazne wskazówki nawigacyjne
Garmin Real Directions

Nowy wymiar szczegółowych, głosowych wskazówek nawigacyjnych dzięki Garmin Real Directions. Łatwe do zrozumienia wskazówki dojazdu oprócz wymawiania nazw ulic wykorzystują charakterystyczne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną, dzięki czemu prowadzą niczym najlepszy przyjaciel siedzący na siedzeniu pasażera.

Nie trzeba poświęcać uwagi, aby odczytać oznaczenia na odległych tabliczkach. Wystarczy posłuchać wskazówek funkcji Garmin Real Directions, np. „Skręć w lewo za stacją benzynową” lub „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”. Jazda według wskazówek nigdy nie była łatwiejsza.

Przyjazne wskazówki nawigacyjne
WiFi

Wbudowany moduł Wi-Fi
Zapewnia zawsze aktualne informacje

Wbudowany w nawigację Garmin DriveAssist 51 moduł Wi-Fi ułatwia bieżące aktualizowanie map i oprogramowania. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie ekranowe.

Po prostu podłącz urządzenie do ładowania i pozwól w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę.

Wbudowany moduł Wi-Fi
smartwatch

Funkcje nawigacyjne w smartwatchu Garmin
Nawigacja nie tylko w samochodzie

Po sparowaniu nawigacji DriveAssist ze zgodnym smartwatchem Garmin (sprzedawanym osobno) możesz korzystać z funkcji nawigacyjnych bezpośrednio na nadgarstku, nawet gdy po zaparkowaniu pojazdu zmierzasz do celu na piechotę.

Pomocne ostrzeżenia dla kierowcy są również dostępne na zegarku. Nie musisz się już przejmować pozostawianiem samochodu na zatłoczonym parkingu, smartwatch zapewnia wskazówki nawigacyjne prowadzące od zaparkowanego samochodu do celu podróży i z powrotem.

* Smartwatch Garmin nie jest częścią zestawu (do nabycia osobno).

Funkcje nawigacyjne w smartwatchu Garmin

 

Specyfikacja

Mapy
Europa
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Informacje o fotoradarach
Ostrzeżenia dla kierowcy
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Wyznaczanie trasy
Widok skrzyżowań w 3D
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Mini USB - 1szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Wbudowana kamera
Funkcja wideorejestratora
Obsługa nawigacji za pomocą głosu
Zestaw głośnomówiący
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
Wbudowany moduł Wi-Fi
Wysokość
84 mm
Szerokość
140 mm
Grubość
21 mm
Waga
191 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
010-01682-13
Kod x-kom
385806

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Nawigacja samochodowa Garmin DriveAssist 51 LMT-D 5" Europa Dożywotnia
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł