Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Drukuj
Do porównania
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 1
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 2
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 3
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 4
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 5
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 6
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 1
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 2
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 3
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 4
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 5
Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia - 385813 - zdjęcie 6
Drukuj
Do porównania

Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia

od: Garmin|kod producenta: 010-01678-17|kod x-kom: 385813
  • Mapy:Europa
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Brak
specyfikacja Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia
Przewiń do pełnej specyfikacji
599,00 zł
1
Drukuj
nawigacja

Nawigacja Garmin Drive 51 LMT-S
Dedykowane urządzenie nawigacyjne GPS z funkcjami ostrzeżeń dla kierowcy

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Garmin Drive 51 LMT-S to łatwe w obsłudze urządzenie nawigacyjne GPS z jasnym 5-calowym dotykowym wyświetlaczem pojemnościowym działającym w dwóch położeniach.

Bez względu na to, dokąd się wybierasz, Twoja podróż będzie spokojniejsza dzięki Garmin Drive. Dedykowane urządzenie nawigacyjne GPS wyposażone w funkcje ostrzeżeń dla kierowcy, które pozwalają lepiej zorientować w sytuacji na drodze; usługi w czasie rzeczywistym zapewniające aktualne informacje, które pomogą znaleźć wszystko, czego potrzebujesz po drodze. Cała trasa jest w urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź.

Nawigacja Garmin Drive 51 LMT-S
podkładka po mysz

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 6 cali
Większy ekran, większe mapy

Urządzenie Garmin Drive 51 LMT-S wyposażone jest w wyświetlacz pojemnościowy o przekątnej 5 cali, który działa w dwóch położeniach. Ta wielkość ekranu pozwoli Ci bez problemów zobaczyć każdy szczegół i punkt na mapie.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 5 cali
mapy

Szczegółowe mapy Europy
Bez problemu trafisz do celu

Dokładność mapy decyduje o tym, czy znajdziesz drogę do celu, czy się zgubisz. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci informacje, których w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Oszczędzi Ci też nerwów podczas jazdy dzięki skutecznemu unikaniu korków i skróceniu czasu spędzanego w samochodzie.

Urządzenie Drive 51 LMT-S zawiera fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe* mapy obszaru Europy.

* Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji map znajdziesz na stronie internetowej producenta - firmy Garmin.

Mapy Garmin Europa obejmują następujące 46 państw Europy:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Normandzkie, Wyspa Man.

Państwa wchodzące w skład Mapy Europy zostały oznaczone kolorem zielonym.

Szczegółowe mapy Europy
aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Urządzenie Drive 51 LMT-S posiada fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne (POI) oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS*.

Dodatkowo, nawigacja Garmin Drive 51 LMT-S zawiera bezterminowe aktualizacje fotoradarów.

* Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji map znajdziesz na stronie internetowej producenta - firmy Garmin.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
system

System operacyjny Garmin
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny Garmin jest autorskim programem napisanym na urządzenia tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Urządzenie Garmin Drive 51 LMT-S można aktualizować za pomocą aplikacji Garmin Express. Umożliwia ona łatwą aktualizację map i oprogramowania. Jakość danych mapy decyduje o tym, czy znajdziesz drogę do celu, czy się zgubisz. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci informacji, których w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Oszczędzi Ci też nerwów podczas jazdy dzięki skutecznemu unikaniu opóźnień i skróceniu czasu spędzanego w samochodzie.

System operacyjny Garmin
asystent pasa ruchu

Asystent pasa ruchu
Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania przez skrzyżowania. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc.

Asystent pasa ruchu
ostrzeżenie

Ostrzeżenia dla kierowcy
Orientuj się w sytuacji na drodze

Aby zachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin Drive 51 LMT-S zapewnia kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach prędkości, przejazdach kolejowych oraz przejściach dla zwierząt.

Ponadto urządzenie nawigacyjne przekazuje ostrzeżenia w przypadku jazdy pod prąd drogą jednokierunkową oraz o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymuj powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru*, a nawet ostrzeżenia o zmęczeniu**, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

* Funkcja ostrzegania o fotoradarach na światłach nie jest dostępna na wszystkich obszarach.
** Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie nieprzerwanej jazdy, bez dłuższych postojów na trasie.

Funkcje ostrzeżeń dla kierowcy
korki

Unikaj utrudnień na drodze
Usługi Live dla urządzenia Drive

Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, szukając miejsca parkingowego.

Otrzymuj na urządzenie Garmin Drive 51 LMT-S aktualne informacje o parkingach, prognozę pogody i wiele więcej. Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen oraz trendów dostępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach.

Aplikacja Smartphone Link umożliwia również korzystanie z funkcji LiveTrack*, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, aby inni mogli śledzić ich położenie, gdy załatwiają sprawy na mieście lub przebywają w długiej podróży.

* Aby otrzymywać bieżące informacje, należy pobrać bezpłatną aplikację Smartphone Link. Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat z tytułu roamingu należy skontaktować się z operatorem. Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).

Unikaj utrudnień na drodze
wydajność

Przyjazne wskazówki nawigacyjne
Garmin Real Directions

Nowy wymiar szczegółowych, głosowych wskazówek nawigacyjnych dzięki Garmin Real Directions™ Łatwe do zrozumienia wskazówki dojazdu oprócz nazw ulic wykorzystują charakterystyczne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną, dzięki czemu prowadzą niczym najlepszy przyjaciel siedzący na siedzeniu pasażera.

Nie trzeba odwracać uwagi, aby odczytać oznaczenia na odległych znakach drogowych. Wystarczy posłuchać wskazówek funkcji Garmin Real Directions, np. „Skręć w lewo za stacją benzynową” lub „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”. Jazda według wskazówek nigdy nie była łatwiejsza.

Funkcja Direct Access

Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Funkcja ta umożliwia nawet nawigację po parkingach w celu wyszukania wjazdu znajdującego się najbliżej celu podróży.

Przyjazne wskazówki nawigacyjne

 

Specyfikacja

Mapy
Europa
Funkcje nawigacji
Informacje o fotoradarach
Ostrzeżenia dla kierowcy
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Wyznaczanie trasy
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Brak
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Mini USB - 1szt.
Dodatkowe informacje
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wysokość
84 mm
Szerokość
140 mm
Grubość
20 mm
Waga
172 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
010-01678-17
Kod x-kom
385813

Opinie

3,5/6
★★★✭☆☆
★★★✭☆☆
(2 opinie)
6
1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (2)

o Garmin Drive 51 LMT-S 5" Europa Dożywotnia
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 2 z 2 opinii
TomiTomi
★★★★★★
5 miesięcy temu

Bardzo dobra nawigacja. Bez problemu można robić update. Super szybko znajduje satelity w każdych warunkach. Można korzystać z wielu różnych wersji map jeśli ktoś nie ma wiedzy podstawowej to nie powinien używać nawigacji. Polecam!... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?20
Leo93Leo93
★☆☆☆☆☆
Rok temu

Działała tylko 2 miesiące od maja 2018 r. Po aktualizacji jest do niczego nieprzydatna. Po wpisaniu dowolnego adresu wyskakuje komunikat : NIE MOŻNA OBLICZYĆ TRASY. (real foto)... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?54
x-kom
x-komOdpowiedź do Leo93

Bardzo prosimy o kontakt z naszym działem serwisowym, postaramy się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji: serwis@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 30.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?10
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł