Drukuj opis Philips 55POS9002 OLED Drukuj
Philips 55POS9002 OLED - 410797 - zdjęcie
Philips 55POS9002 OLED - 410797 - zdjęcie 1
Philips 55POS9002 OLED - 410797 - zdjęcie 2
Philips 55POS9002 OLED - 410797 - zdjęcie 3
Philips 55POS9002 OLED - 410797 - zdjęcie 4
Philips 55POS9002 OLED - 410797 - zdjęcie 1
Philips 55POS9002 OLED - 410797 - zdjęcie 2
Philips 55POS9002 OLED - 410797 - zdjęcie 3
Philips 55POS9002 OLED - 410797 - zdjęcie 4
Drukuj opis Philips 55POS9002 OLED Drukuj

Philips 55POS9002 OLED

od: Philipskod producenta: 55POS9002/12 kod x-kom: 410797
 • Przekątna ekranu:55"
 • Rozdzielczość:3840 x 2160 UHD 4K
 • Typ telewizora:OLED
 • Smart TV:Android TV
specyfikacja Philips 55POS9002 OLED
Przewiń do pełnej specyfikacji
6 190,00 zł
Drukuj opis Philips 55POS9002 OLED Drukuj
ikona

Seria Premium Philips OLED POS9002

Poznaj najnowocześniejsze technologię zastosowane w telewizorach OLED Philips z serii POS9002 Premium. Urządzenia te łączą w sobie elegancką formę, imponującą jakość obrazu OLED 4K wspartą dodatkowo technologią Ambilight oraz niezwykle precyzyjnie odwzorowany dźwięk. Wszystko to w połączeniu z systemem Android i nowym niezwykle wydajnym procesorem obrazu P5, pozwoli Ci w pełni docenić gry, filmy oraz inne materiały stworzone przy użyciu najnowszych technologii. Zobacz niezwykłość i precyzję podczas każdego seansu i niezwykłe możliwości rozrywki jakie otwierają się przed tobą z tym urządzeniem. 

Seria 9002 została doceniona zarówno w sferze innowacyjności, jak i stylu. Potwierdzają to wyróżnienie EISA i nagroda RED DOT DESIGN AWARD. 

ikona

Telewizor OLED Perfect Contrast

Tylko idealna czerń potrafi podkreślić i uwydatnić niesamowite bogactwo kolorów. Marce Philips udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu panelu OLED w tv 55POS9002 . W przeciwieństwie do konwencjonalnych telewizorów LED technologia OLED nie wymaga podświetlenia. Każdy piksel ma swój własny kolor oraz jasność i może być wygaszany niezależnie od innych, dzięki czemu po wyłączeniu staje się całkowicie czarny. Tak głęboka czerń zapewnia lepsze kolory i zachwycające kontrasty, które pozwalają zachwycić się najczystszym i najbardziej realistycznym obrazem, jaki uzyskano dotychczas w telewizorach Philips. Zanurz się głębiej w ciemność z telewizorem OLED Perfect Contrast!

Telewizor OLED Philips 55POS9002 55 cali
ikona

Niezwykłe połączenie - OLED + Ambilight

Telewizor Philips 55POS9002 OLED łączy w sobie niewiarygodną jakość obrazu z współgrającym z nim oświetlenie otoczenia. Niezwykłe barwy widoczne są na ekranie, ścianach i w całym pomieszczeniu. Nie tylko kolory przenoszą się do pomieszczenia, ale także dynamika i emocje otaczając widza i wciągając go w centrum akcji. Sprawia to, że każdy seans dostarcza mu niesamowitych przeżyć podczas oglądania. Co więcej, szeroki wachlarz trybów trójstronnej funkcji Ambilight za każdym razem oferuje udoskonaloną jakość oglądania, a tym samym stwarza idealną atmosferę do oglądania filmów lub niesamowitą oprawę wieczornej rozgrywki. 

ikona

Technologia Philips P5 Perfect Picture Engine

Uzyskaj doskonały obraz na dużym ekranie Philips 55POS9002 dzięki technologii Philips P5 Perfect Picture Engine. Nowy, opatentowany przez firmę Philips procesor obrazu P5 cyfrowo optymalizuje wszystkie wyświetlane treści za pomocą supernowoczesnego algorytmu. Dzięki radykalnie zwiększonej mocy przetwarzania procesora P5 uzyskano łączną poprawę jakości obrazu na poziomie 50%.

Co więcej, zastosowanie w procesorach P5 17-bitowego przetwarzania zapewnia dostęp do milionów nowych barw. Dzięki czemu barwy są bardziej żywe i intensywne. Teraz możesz zachwycić się najgłębszą czernią i najjaśniejszą bielą oraz naturalnymi odcieniami skóry, bez względu na źródło odtwarzania.

Procesor w telewizorze OLED Philips 55POS9002
ikona

Bogactwo szczegółów z telewizorem Ultra HD

Pragniesz niezwykle ostrego, a zarazem płynnego obrazu o niesamowitej głębi, niezależnie od tego co oglądasz i z jakiego źródła? Telewizor Philips 55POS9002 4K nie zawiedzie Cię, niezależnie od tego czy są to wydarzenia sportowe, filmy akcji czy inne programy. Nowe telewizory OLED firmy Philips oferują najszersze z dotychczas dostępnych spektrum kolorów. Mogą wyświetlać one 99% kinowej przestrzeni barw DCI-P3. Dzięki temu kolory które zobaczymy na ekranie TV to dokładnie te które chciał zaprezentować reżyser filmu. Wysokie parametry obrazu zostały wsparte wysoko wydajnym procesorem, co w połączeniu z 55 calowym ekranem pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt w zaciszu własnego domu.

Telewizor OLED Ultra HD Philips 55POS9002
ikona

HDR Perfect w tv Philips 55POS9002

High Dynamic Range Perfect to doskonały wybór pozwalający na nowo zdefiniować domową rozrywkę, dzięki nowatorskim rozwiązaniom w zakresie kontrastu i koloru. Naciesz zmysły obrazem, który odwzorowuje oryginalną głębię i naturalność, jednocześnie odzwierciedlając zamierzenia twórców. Teraz możesz zachwycić się obrazem o jaśniejszym rozświetleniu oraz wysokim poziomie kontrastu i kolorów na 55 calowym ekranie TV Philips 55POS9002 OLED. Doceń zalety technologi HDR Perfect zapewniającej niezrównany poziom szczegółowości i poznaj niesamowite możliwości tego modelu.

Telewizor Philips 55POS9002 OLED z technologią HDR Premium
ikona

Zintegrowany system Android TV

Spędzanie wolnego czasu nigdy nie było tak atrakcyjne. Dzięki telewizorowi OLED firmy Philips z nieograniczonymi możliwościami rozrywki i niezwykłą jakością obrazu każdy nowy film, gra czy aplikacja, które można odkryć w stale powiększających się zasobach Sklepu Play poprzez system Android TV, są jeszcze bardziej interesujące. Nie tylko oferuje to praktycznie nieograniczone możliwości zabawy, ale także wygodny sposób nawigowania w tv. Teraz możesz włączać aplikacje i odtwarzać filmy w bardzo szybki, intuicyjny i atrakcyjny sposób. 

ikona

Przesyłanie obrazu ze smartfona

Baw się, dziel, przesyłaj i zobacz jakie to proste. Udostępnianie plików z urządzeń mobilnych na 55 calowy ekran telewizora, jeszcze nigdy nie było tak proste. Technologia Chromecast pozwoli Ci bezpośrednio przerzucić materiał ze swojego smartfona wprost na ekran 55POS9002. Wystarczy, że masz na swoim urządzeniu zainstalowaną przeglądarkę Chrome i łączysz je z ta samą siecią internetową co telewizor. Tylko tyle i już możesz cieszyć się ulubionymi materiałami video oraz zdjęciami na dużym ekranie. Co więcej, tego typu streaming nie obciąża smartfona czy tabletu i pozwala korzystać z innych jego funkcji w tym samym czasie.

ikona

Łączność bezprzewodowa Wi-Fi

Bezprzewodowo połącz telewizor z domową siecią internetową i korzystaj z wszystkich funkcji, jakie oferuje Ci Android TV. Przeglądaj strony www, używaj aplikacji i gier, słuchaj muzyki z serwisów internetowych i wiele więcej. Philips 55POS9002 został wyposażony w łączność Wi-Fi, która pozwoli Ci w prosty sposób połączyć się z Internetem i wkroczyć w niezmierzony świat rozrywki. Dodatkowo funkcja Bluetooth sprawi, że łączenie się z telewizorem innych urządzeń, takich jak smartfon, tablet czy pad do gier jest naprawdę proste.

Lubisz cieszyć się rozrywką w szerokim gronie? To na pewno docenisz kolejna zaletę tego OLED-owgo panelu. Dzięki kątom widzenia szerszym niż kiedykolwiek wcześniej model ten pozwala cieszyć się perfekcyjnym obrazem z większej liczby miejsc. Nie musisz już szukać idealnego miejsca do oglądania telewizji.

ikona

Stworzony z myślą o platformie Netflix

Platforma Netflix zmieniła współczesne podeście do oglądania filmów i seriali. Co więcej, wpiera także tworzenie innowacji w urządzeniach używanych do oglądania materiałów tego typu. Telewizor Philips 55POS9002 został opatrzony logiem Netflix Recommended TV (Telewizor polecany przez Netflix), co oznacza, że przeszedł on rygorystyczny proces oceny. Proces ten został opracowany pod kątem aspektów najbardziej cenionych przez użytkowników i jego pozytywne przejście gwarantuje najwyższy poziom rozrywki na ekranie tv.

Philips 55POS9002 OLED rekomendowany przez Netflix
ikona

Dźwięk DTS HD Premium z Philips 55POS9002

Wysokie klasy głośniki telewizora 55POS9002 potrzebują wydajnego systemu przetwarzania, który zachowa czystość oryginalnych materiałów audio. Właśnie dlatego firma Philips zastosowała technologię DTS HD Premium Sound. Została ona opracowana, aby zapewnić użytkownikom jakość, jakiej można oczekiwać od sprzętu klasy Premium. Doświadcz otaczającego dźwięku przestrzennego, g��ębokiego i bogatego brzmienia basów oraz niezwykle wyraźnych dialogów przy wysokich poziomach głośności - bez zniekształceń, wahań i ścinania pasma.

Dźwięk DTS HD Premium Philips 55POS9002
ikona

Technologia Triple Ring firmy Philips

Ulepszona technologia Triple Ring firmy Philips pozwala na silniejsze drganie głośników w subwooferach, dzięki czemu brzmienie jest zdecydowanie bardziej dynamiczne. W związku z tym nawet telewizor o wąskiej konstrukcji może zapewnić potężny dźwięk. Dlatego właśnie model 55POS9002 od firmy Philips pomimo swojej ultra cienkiej konstrukcji pozwoli Ci naprawdę wsłuchać się w perfekcyjne tony wysokie i średnie, a także wręcz poczuć basowe brzmienie. Sam zobacz, usłysz i doświadcz co oznacza klasa Premium.

Czysty dźwięk w telewizorze Philips 55POS9002
ikona

Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips

Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips to gwarancja jeszcze lepszej rozrywki i wyjścia poza ramy tradycyjne telewizji. Od teraz w salonie czeka na Ciebie duży pakiet filmów, programów telewizyjnych, materiałów muzycznych, aplikacji i gier dostępnych dzięki połączeniu z Internetem. Co więcej, 55POS9002 pozwoli Ci poszerzyć funkcjonalność swojego domowego centrum multimedialnego z aplikacją Kodi. Natomiast 16 GB pamięci wbudowanej (z możliwością rozszerzenia) pomieści Twoje ulubione materiały i aplikacje.

ikona

Dwustronny pilot z klawiaturą qwerty

Telewizor Philips 55POS9002 Android TV oferuje Ci niesamowite możliwości i praktycznie nieograniczony dostęp do różnego rodzaju rozrywki. Co więcej, aby usprawnić jeszcze korzystanie z wszystkich funkcjonalności tv, w zestawie znalazł się dwustronny pilot. Zaprojektowany tak, by ułatwić przeglądanie internetu oraz granie w gry. Wygodę korzystania zapewnia znajdująca się z tyłu urządzenia klawiatura typu qwerty.

ikona

Piękny pod każdym względem

Praktycznie nieposiadająca krawędzi, niezwykle wąska aluminiowa obudowa i lekkie wzornictwo nadaje telewizorowi 55POS9002 OLED firmy Philips wygląd wspaniałego arcydzieła. Panel OLED nie wymaga podświetlenia, co umożliwiło stworzenie konstrukcji cieńszej i lżejszej niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo udoskonalona technologia potrójnego pierścienia w TV Philips POS9002 zapewnia mocne, bogate basy, bez zwiększania głębokości urządzenia. Dzięki temu może on sprawiać wrażenie wręcz przyklejonego do ściany. Wszystko to potrafi sprawić, że telewizor wydaje się magicznym oknem na niezwykły świat, pełen rozrywki, szczegółowych obrazów i niesamowitych barw.

Elegancki telewizor OLED Philips 55POS9002
ikona

x-kom z wizytą w fabryce Philips

Polski oddział fabryki istnieje od 2008 roku i zatrudnia w tej chwili blisko 2500 osób. Pracownicy zajmują się produkcją płyt głównych oraz telewizorów, ich montażem, jak i licznymi działaniami wspierającymi. Wśród nich można wymienić dystrybucję, serwis, obsługę wszystkich europejskich centrów serwisowych oraz zaopatrzenie ich w części zamienne. Firma prowadzi także specjalną linię testową. Niedawno powstał tam również dział obsługi klienta.

Specyfikacja

Przekątna ekranu
55"
Rozdzielczość
3840 x 2160 UHD 4K
Typ telewizora
OLED
Technologia 3D
Nie
HDR
Tak
Zakrzywiony ekran (Curved)
Nie
Technologia odświeżania
Picture Performance Index
Współczynnik płynności obrazu
3800
Ambilight
Tak
Jasność
750 cd/m2
Smart TV
Android TV
Funkcje Smart
Przeglądarka internetowa
Facebook
YouTube
Twitter
Netflix
Spotify
Internetowe sklepy z filmami
Google Play Store
Google Cast
MultiRoom
SimplyShare
Filmy z Google Play
Muzyka z Google Play
Wbudowany tuner
DVB-S (cyfrowy satelitarny)
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
DVB-T (cyfrowy naziemny)
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
DVB-T2 HD (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
HbbTV - telewizja hybrydowa
Odtwarzane formaty
AVI
H.264
HEVC
MKV
MPEG
VP9
WMV
AAC
MP3
WAV
WMA
JPEG
SMI
SRT
SUB
TXT
Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi
Liczba złączy HDMI
4 szt.
Liczba złączy USB
2 szt.
Złącze CI
Tak
Pozostałe złącza
Wyjście audio cyfrowe (optyczne)
Gniazdo słuchawkowe
Wejście audio L/P x 1
Gniazdo komponentowego sygnału wideo (Y/Pb/Pr) x 1
Złącze RJ 45
Wejście antenowe
Moc głośników
30 W
Kolor obudowy
Czarno-srebrny
Szerokość
1230 mm
Wysokość z podstawą
768,6 mm
Wysokość bez podstawy
715 mm
Głębokość z podstawą
227,5 mm
Głębokość bez podstawy
47,5 mm
Waga z podstawą
17,2 kg
Waga bez podstawy
16,8 kg
Standard VESA
300 x 300 mm
Klasa energetyczna
B
Średni pobór mocy
150 W
Pobór mocy (tryb czuwania)
0,3 W
Dodatkowe informacje
Teletext
Procesor czterordzeniowy
Włącznik/wyłącznik czasowy
3-stronny Ambilight
16 GB wbudowanej pamięci
Dołączone akcesoria
Pilot
Podstawa telewizora
Baterie do pilota
Instrukcja obsługi
Kabel zasilający
Przewód minijack > L/R
Przewód minijack > YPbPr
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
55POS9002/12
Kod x-kom
410797

Opinie

6,0/6
★★★★★★
★★★★★★
(9 opinii)
6
9
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (9)

o Philips 55POS9002 OLED
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 9 z 9 opinii
WojciechWojciech
★★★★★★
Ponad rok temu

Zmieniam telewizory co kilkanście lat i wymiana starego HD na Philips 55POS9002 to fenomenalny wybór. Zalety: telewizor k4 55 cali, oświetlenie ambilight sprawdza się wyśmienicie. oglądane filmy zyskują dodatkową głębię do tego w zestawie jest pilot z klawiaturą qwerty. Za tą cenę to najlepsze telewizor OLED. Nie umiem wskazać wad.

Czy ta opinia była pomocna?75
mr.robotmr.robot
★★★★★★
Ponad rok temu

polecam telewizor do oglądania netflix, zresztą nie tylko. wszystkie apki działają wyśmienicie. android tv ma najważniejsze aplikacje, pozostałe pobrałem ze sklepu play. Trochę roboty było by wywiercić dziury w mieszkaniu i podłączyć internet po kablu do telewizora ale teraz działa niezadowonie, zero lagów, net ok 100 mega i telewizor oled 4k robi powalające wrażenie. chyba pójde na L4 ;-)

Czy ta opinia była pomocna?40
Katarzyna W. Katarzyna W.
★★★★★★
Ponad rok temu

Powód dla którego wybrałam tv Philips to oświetlnie ambilight. Wiedziałam z mężem, że nowoczesny telewizor to koniecznie oled. Jednak wachaliśmy się nad producentem. W tej cenie wszystkie mają doskonałe opinie. Ostatecznie wymraliśmy model 55POS9002. Znajomi i my jesteśmy zachwyceni. Dynamiczny i głęboki obraz. Podczas oglądania i przy włączonym podświetleniu nie widać, że ekran ma ramki. Telewizor jest niewiarygodnie smukły i można powiesić go na ścianie. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna?20
..
★★★★★★
Ponad rok temu

Co tu pisać? Jak kogoś stać to wie, telewizor oled tyle kosztuje. Ta technologia jest przyszłością ekranów a ten to telewizor 4k z android tv na pokładzie. Czaderski. tańsze szybko nie będą :(

Czy ta opinia była pomocna?10
Tezeusz Tezeusz
★★★★★★
3 miesiące temu

Zaszczytem jest posiadać ten sprzęt na wyposażeniu swych ścian czterech. Wyposażony w funkcje nowoczesne, bo do takich zaliczy się android tv to sztos i pełna moc. Bez wahania rezygnuję z abonamentu tivi. Otóż w internecie wszystko jest. Telewizor z możliwością oglądania VOD, TVN Player, Netflix i innych też a i reklamami niemal martwić się nie trza, jeaaah! Telewizor do xbox x, albo PS 4 to zalecany wybór. Używam ótóż właśnie ten philips telewizor do xbox x. Potwierdzam śmiga wyśmienicie. Wadą z lekka może cena być, lecz funkcje bajeranckie tyle mogą warte być. Nie ma co się złościć.

Czy ta opinia była pomocna?02
MarcinMarcin
★★★★★★
3 miesiące temu

Przed zakupem porównywałem telewizory w tym segmencie cenowym. Wybór padł na "filipa" ponieważ połączenie matrycy oledowej i ambilight jest niesamowitym rozwiązaniem. Do tego system android to prawdziwy kombajn multimedialny, świetny pilot z klawiaturą

Czy ta opinia była pomocna?03
ZygmuntZygmunt
★★★★★★
3 miesiące temu

Wysoka klasa. Z półki OLED i tak się opłaca za tą cenę. Moim zdaniem nie ma sobie równych. Sprawdza się znakomicie pod każdym względem. Szczerze polecam. Dziękuję za fachowe doradzenie. 

Czy ta opinia była pomocna?00
FabFab
★★★★★★
3 miesiące temu

Wygrał z konkurencją przez wzgląd na cenę i parametry. Ma dużo fajnych bajerów jak ambilight,smart itd, ale dla mnie najważniejsza jest strona wizualna i dźwiękowa. Widziałem pare sprzętow w swoim życiu tego typu i żaden się nie umywa. Jesteśmy bardzo zadowoleni. 

Czy ta opinia była pomocna?00