Cena: 4 999,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
  2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

ikona

Telewizor QLED TCL U55X9006

Poznaj telewizor TCL U55X9006, który jako pierwszy na świecie TV łączy w sobie ekran oparty na technologi Quantum Dot, system Android oraz niezrównany dźwięk sygnowany przez markę JBL. Czyste kształty tego modelu praktycznie pozbawione zostały ramki, co zaciera granicę między 55-calowy ekranem a powierzchnią za nim. Technologia QLED umożliwia wyświetlanie kolorów o niespotykanym dotąd bogactwie ze zdumiewającą ilością detali i zoptymalizowanym kontrastem.

Co więcej, trójkanałowy dźwięk dochodzący z listwy umieszczonej pod ekranem i sygnowany marką JBL zapewnia efekt zanurzenia w dźwięku wysokiej jakości. Natomiast patforma Android zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości rozrywki i pozwala korzystać z serwisów Netflix i Youtube w jakości 4K HDR.

Telewizor QLED TCL U55X9006 55 cali
ikona

Technologia Quantum Dot

Doświadczenie wizualne wykraczają poza Twoje wyobrażenia, dzięki telewizorowi TCL QLED z serii X2. Model z tej serii łączą w sobie najnowocześniejsze technologie obrazowania (4K-UHD, Quantum Dot, HDR Premium, Ultra Micro Dimming i 10-bitowy panel), tworząc niesamowicie realistyczny obraz. Zadaniem kropek kwantowych je poprawa jakości podświetlenia telewizora, dzięki czemu uzyskany obraz staje się jeszcze bardzie żywy, a wyświetlane sceny naturalniejsze.

Co więcej, urzadzenie to gwarantuje niezrównaną reprodukcję kolorów, dzięki technologii Art Quantum Dots. TV TCL U55X9006 QLED potrafi odtworzyć praktycznie wszystkie kolory, które mogą przechwycić kamery kinematograficzne. Umożliwiając uzyskanie kolorów, szczegółów i głębi, które są nieosiągalne przez telewizory LED lub OLED. Efektem jest obraz o kinowej jakości z błyszczącymi kolorami i subtelnymi zmianami od pełnego światła po całkowite przyciemnienie.

Technologia Quantum Dot w telewizorze TCL U55X9006
ikona

JBL Ultimate Cinematic Experience

Wysokiej jakości obraz powinien mieć także odpowiednią oprawę audio. Dopiero takie połączenie gwarantuje najlepszy odbiór odtwarzanych materiałów. Dlatego właśnie, aby zapewnić brzmienie najlepszej jakości, firma TCL w modelu U55X9006 zastosowała pod ekranową listwę głośnikową. Ten 3-drożny system dźwiękowy sygnowany marką JBL to wysokiej klasy komponenty i technologie połączone z systemem DTS Premium Sound. Takie zestawienie zapewnia wyjątkowe brzmienie, które przenosi wrażenie audio w kolejny wymiar. Pozwól aby dźwięk wciągnął Ci w samo centrum rozgrywających się na ekranie wydarzeń i żeby dodatkowe bodźce dostarczyły Ci jeszcze więcej niesamowitych emocji.

Głośniki JBL w tv TCL U55X9006
ikona

TCL U55X9006 z systemem Android TV

Telewizot TCL U55X9006 Android TV 6.0 zapewnia szeroki dostęp do programów, aplikacji i gier. Umożliwia on oglądanie filmów z Internetu, programów telewizyjnych lub granie w gry Android na największym, 55-calowym ekranie w domu. Pobierz ulubione aplikacje do telewizora i ciesz się nieograniczonymi możliwościami. Dodatkowe użyteczne opcje, takie jak wyszukiwanie głosowe czy usługa Chromecast built-in, sprawią, że urządzenie to jest jeszcze bardziej funkcjonalne. (Co więcej, model ten podobnie jak wszystkie telewizory TCL Android TV, jest przygotowany do aktualizacji systemu do wersji Android TV 7.0, dzięki czemu konsumenci będą mogli korzystać z najnowszych funkcji.)

Telewizor TCL U55X9006 Android TV
ikona

Wygodna łączność bezprzewodowa

Telewizor TCL U55X9006 posiada moduł Wi-Fi 802.11ac, który jest obecnie najnowszy standard WiFi zapewniającym szybkie połączenie bezprzewodowe. Dodatkowo w zestawieniu z technologia MIMO pozwala na bardziej stabilna łączność, szerszy zasięg, bardzo niska latencje. Pozwala to uniknąć jakichkolwiek różnic i rozminięć pomiędzy działaniem, a obrazem podczas np. gry w sieci. Co więcej, model ten posiada także funkcję Chromecast. Jest ona zintegrowana z telewizorem, co pozwala odtworzyć ulubione treści i aplikacje z telefonu, tabletu lub laptopa bezpośrednio na telewizorze i cieszyć się nimi na dużym 55'' ekranie.

Szybka łączność Wi-Fi w tv TCL U55X9006
ikona

55-calowy ekran z rozdzielczością 4K

4 razy więcej pikseli to 4 razy więcej szczegółów! Wybierz telewizor TCL U55X9006 i poznaj niezwykłą szczegółowość obrazu wyświetlanego w jakości Ultra HD. Rozdzielczość 4K zapewnia ponad 8 milionów pikseli, a to 4 razy więcej niż w standardzie Full HD. W połączeniu z technologią QLED sprawi to, że nie umknie Ci żaden szczegół, a uzyskany obraz będzie realistycznie odwzorowany, zgodnie z zamiarami Twórcy.

Rozdzielczości 4K sprawia też, że nawet w niewielkich pomieszczeniach możesz cieszyć się dużą przekątną ekranu. Zwiększona rozdzielczość to mniejsze piksele, dzięki czemu nie widać ich gołym okiem. Możesz zatem być bliżej ekranu i cieszyć się wrażeniami praktycznie jak w kinie!

Telewizor Ultra HD TCL U55X9006
ikona

Zobacz więcej z HDR Premium

Zachwyć się obrazem wyświetlanym na 55-calowym ekranie telewizora QLED TCL U55X9006. Technologia HDR Premium sprawia, że jesteś w stanie dostrzec jasne detale ukryte do tej pory w jasnych obszarach obrazu, a także te ciemne zlewające się z tłem. Dzieje się to przy pomocy filtra który zwiększa poziomy jasności, dostosowując je odpowiednio do wyświetlanej sceny. Najgłębsza czerń, wyższy kontrast i żywe kolory, to wszystko zapewni Ci High Dynamic Range. TCL HDR Premium możne wyświetlać obraz w jasności 800 nitów, co w połączeniu z technologią Quantum Dot pozwala uzyskać olśniewające szczegółowe obrazy przy precyzyjnym odtworzeniu jasnych i ciemnych odcieni.

Technologia HDR w telewizorze TCL U55X9006
ikona

Idealna jasność każdej sceny

Ultra Micro Dimming Ultimate Contrast analizuje zawartość wideo w 192 oddzielnych obszarach, aby niezależnie wyregulować jasne i ciemne obszary. Dzięki temu znacznie poprawia się jego jakość, zapewniając wyjątkowe doznanie wizualne, w szczególności w półcieniu. Zastosowanie tej technologi w telewizorze TCL U55X9006 pozwoliło osiągnąć jeszcze lepszą efekty w czasie wyświetlania szczegółowych, a zarazem ciemnych scen. Lepsze oświetlenie takich scen pozwala wyciągnąć z "cienia" jeszcze więcej do tej pory nie dostrzegalnych szczegółów. Odkrywaj ulubione filmy i programy na nowo. Co jeszcze dostrzeżesz tym razem?

Funkcja poprawy jasności w tv TCL U55X9006
ikona

Doskonała płynność filmów, gier i ...

System Android na telewizorze TCL U55X9006 oferuje nowy sposób gry, z której możesz korzystać na telefonie, tablecie lub telewizorze. Zacznij w domu na telewizorze, a następnie kontynuuj na telefonie, gdy jesteś w podróżny. Gry Google Play śledzą Twój postęp, dzięki czemu możesz kontynuować grę gdzie tylko chcesz. Co więcej, płynność gier i nie tylko na ekranie TV zapewni Ci indeks przetwarzania obrazu (PPI). Pozwala on ocenić jakość obrazu, biorąc pod uwagę kluczowe elementy: rozdzielczość, kontrast, game kolorów, rodzaj ruchu i ekranu i przy ich pomocy zoptymalizować wyświetlany obraz. Seria XESS łączy zaawansowane technologie przetwarzania obrazu i 10-bitowy panel, umożliwiając uzyskanie PPI 2100.

Płynność obrazu 55-calowego telewizora TCL U55X9006
ikona

Wygoda sterowania głosem

Mniej przeglądania, więcej oglądania to gwarantuje Ci model U55X9006 od firmy TCL. Wyszukuj aplikacje, muzykę, filmy lub znajdź odpowiedzi na swoje pytania, po prostu wypowiadając swoje zapytania. Dzięki temu wyszukiwanie jest bardziej zabawne i intuicyjne. Pilot do wyszukiwania głosowego TCL pozwala wykonać dowolną czynność – wystarczy połączyć się do telewizora. Naciskając odpowiedni przycisk, możesz wyszukiwać treści dzięki funkcji rozpoznawania glosy i łatwo sterować telewizorem z funkcją Air Mouse. Sam zdecyduj co chcesz zrobić dzisiaj, a jeżeli nie wiesz, na co masz ochotę, Android TV poleci Ci dobry program.

Telewizor sterowany głosem TCL U55X9006

 


Specyfikacja

Przekątna ekranu 55"
Rozdzielczość 3840 x 2160 (UHD 4K)
Typ telewizora QLED
Technologia 3D Nie
HDR Tak
Zakrzywiony ekran (Curved) Nie
Technologia odświeżania Picture Performance Index
Współczynnik płynności obrazu 2100
Kontrast dynamiczny Mega
Jasność 400 cd/m2
Smart TV Android TV
Funkcje Smart Przeglądarka internetowa
YouTube
Netflix
Google Play Store
Wbudowany tuner DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera HbbTV - telewizja hybrydowa
EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
Łączność bezprzewodowa DLNA
Bluetooth
Wi-Fi
Liczba złączy HDMI 3 szt.
Liczba złączy USB 2 szt.
Złącze CI Tak
Pozostałe złącza Wejście RF x 1
Wejście Ethernet (LAN)
Cyfrowe wyjście koaksjalne
Gniazdo słuchawkowe
Moc głośników 2 x 12 W
Kolor obudowy Srebrny
Szerokość 1231 mm
Wysokość z podstawą 794 mm
Wysokość bez podstawy 758 mm
Głębokość z podstawą 204 mm
Głębokość bez podstawy 47 mm
Waga z podstawą 16,8 kg
Waga bez podstawy 16,4 kg
Standard VESA 500 x 200 mm
Klasa energetyczna A+
Średni pobór mocy 87 W
Pobór mocy (tryb czuwania) 0,29 W
Dodatkowe informacje Sterowanie głosem
Teletext
Możliwość montażu na ścianie - VESA
Tryb gracza
Chromecast
Dołączone akcesoria Pilot
Baterie do pilota
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

Opinie

Średnia ocena 5,80 (5 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
80,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
20,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Zgłaszam publiczne zażalenie. Dostałem otrzymałem telewizor TCL U55X9006 bez żaby widonczej w ofercie. A nie, to nie miała być żaba. Taki jest obraz - głęboki, intensywny w kolory, legendarna jakość tv. I tak powiem, największym argumentem za są głośnki JBL w telewizorze. Te również zapewniają głębki, intensywny dźwięk z dobrym basem i legendarną jakość ;-)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
dobry telewizorek za duże pieniążki, ogromny plusik za android tv, to jest lepsze od tizen albo jakichkolwiek smart tv podobnych systemików

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Kupiłam telewizor 4k TCL z rabatem 600 zł. Jestem zadowolona z zakupu. Obraz jest zachwycający i wbudowane w telewizor głośnki dają ciepłe brzemienie.Obraz jest czytelny nawet przy świecącym słońcu.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Telewizor z trybem hdr w rozdzielczości 4K. Obraz niemal ożywa na oczach. Telewizor tcl ma rewelacyjne kolory. Trzeba przekonać się osobiście, czy to najlepszy telewizor. Mam ten model pare tygodni i dużo oglądamy różnych filmów. Najbardziej zadowolona jest żona z android tv. Za pomocą aplikacji bezpośrednio na telewizorze może oglądać powtórki seriali. Podobno to matryca 60Hz, ale płynność obrazu jest zachowana na najwyższym poziomie. Gdybym nie przeczytał o tym w internecoe to nawet nie zwróciłbym uwagi. Nie ma co się zastanawiać. Głośnki są wystarczające, aby nie kupować dodatkowego soundbara. Po przesiadce z kilkunastoletniej plazmy odczuwa się skok technologiczny.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Minusy: - Małostandardowy uchwyt do montażu na ścianie. nie każdy pasuje do tego wymiaru. nie zwróciłem uwagi przy zakupie i musiałem zamówić osobno. Stary uwchyt nie pasował - jakby coś wyszło po jakis czasie to dam wam znać, teraz działa niezawodnie Plusy: - dobre głośnki JBL - Równiutkie podświetlenie matrycy - dobry telewizor do PS 4 - QLED 4k HDR - otwarty na wiele aplikacji system andorid tv