Drukuj opis MSI B360M GAMING PLUSDrukuj
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie 1
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie 2
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie 3
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie 4
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie 5
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie 1
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie 2
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie 3
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie 4
MSI B360M GAMING PLUS - 422454 - zdjęcie 5
Drukuj opis MSI B360M GAMING PLUSDrukuj

MSI B360M GAMING PLUS

od: MSIkod x-kom: 422454
 • Obsługiwane procesory:Intel Core i7 8 generacja, Intel Core i5 8 generacja, Intel Core i3 8 generacja
 • Format:mATX
 • Gniazdo procesora:Socket 1151
 • Chipset:Intel B360
specyfikacja MSI B360M GAMING PLUS
Przewiń do pełnej specyfikacji
329,00 zł
1
Drukuj opis MSI B360M GAMING PLUSDrukuj
płyta główna

MSI B360M Gaming Plus
Zdominuj pole bitwy

Płyty główne MSI B360M Gaming Plus są zaprojektowane z myślą o wymagających graczach i entuzjastach komputerów PC, w celu pełnego wykorzystania możliwości 6-rdzeniowych procesorów Intel® Coffee Lake z podstawką LGA 1151. Dzięki temu model ten charakteryzuje się najwyższą, światowej klasy wydajnością niezbędną podczas prowadzenia rozgrywek w najbardziej wymagających grach. Płyty główne z rodziny MSI PERFORMANCE GAMING posiadają nielimitowane możliwości dostosowywania i personalizacji oraz implementację wyjątkowych, ekskluzywnych funkcji gamingowych.

System PCI-E Steel Armor dba o ochronę karty graficznej przed zginaniem i zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI), a system dźwiękowy Audio Boost z technologią Nahimic 3 odpowiadają za generowanie dźwięku o jakości studyjnej pozwalającej uzyskać wyjątkowe wrażenia w grach.

MSI B360M Gaming Plus Zdominuj pole bitwy
złącze M.2

Staw się jako pierwszy na polu bitwy
Złącze M.2 i ultraszybki cache dla danych

Ta gamingowa płyta główna MSI obsługuje wszystkie najnowsze standardy związane z systemami pamięci masowej i składowaniem danych. W ten sposób możesz nie tylko rozpocząć grę znacznie szybciej, czy szybciej wczytywać kolejne poziomy, ale uzyskasz też realną przewagę w grze nad swoimi wrogami.

Obsługa pamięci Intel® Optane™ Ten nowy cud techniki przynosi znaczącą poprawę wydajności w grach zwiększając szybkość pracy napędów i urządzeń pamięci masowej. Pozwól technologii Optane™ na buforowanie danych w celu przyspieszenia pracy urządzeń pamięci masowej i spraw, aby Twój system był jeszcze szybszy.

Złącze Turbo M.2 Dzięki interfejsowi M.2 PCI Express Gen3 x4 mogącemu przesyłać dane z szybkością do 32 GB/s, system Turbo M.2 jest ponad 5 razy szyby od typowego połączenia realizowanego za pośrednictwem magistrali SATA III.

Technologia X-Boost Automatycznie wykrywa urządzenia pamięci masowej, które podłączone zostały do systemu i optymalizuje ich pracę. Dzięki temu komputer będzie pracował nie tylko bardzo szybko, ale również zmaksymalizowana zostanie wydajność zainstalowanej w nim pamięci masowej.

Wszystkie znajdujące się na płycie złącza M.2 i U.2 obsługują interfejs zgodny z technologią NVMe. Dzięki temu możesz natychmiast załadować swoje ulubione gry i zawsze stawiać się jako pierwszym, na wirtualnym polu bitwy.

MSI B360M Gaming Plus Złącze M.2 i ultraszybki cache dla danych
wytrzymałość

Postaw na jakość i wytrzymałość
Ochrona płyty głównej

Dzięki zastosowaniu tylko najlepszych pod względem jakości podzespołów oraz wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii, użytkownicy mogą mieć pewność, że doświadczą zawsze najlepszych wrażeń podczas pracy z profesjonalnym oprogramowaniem. Za sprawą rygorystycznych testów jakości przeprowadzanych w najbardziej ekstremalnych warunkach,płyta główna MSI B360M Gaming Plus jest niezawodnym profesjonalnym urządzeniem o wyjątkowej, wysokiej jakości.

 • Złącza MSI PCI Express Steel Armor uzbrojone zostały w większą liczbę punktów lutowniczych łączących je z płytą główną. Dzięki temu fizyczne połączenie gniazd PCI-E z płytą główną jest znacznie bardziej wytrzymałe pod względem mechanicznym, co zapobiega możliwości uszkodzenia i wyłamania slotów po montażu w nich ciężkich kart graficznych. Steel Armor chroni również sygnały przesyłane magistralą PCI Express przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.
 • Komponenty zaaprobowane pod względem jakości przez MSI są ekranowane i charakteryzują się najlepszą ochroną, która zapewnia bezproblemową pracę systemu w najbardziej ekstremalnych warunkach podczas nawet najdłuższych rozgrywek.
 • Podwójne zabezpieczenie ESD z podwójną warstwą uziemiającą znajdującą się dookoła otworów montażowych, zapobiega powstawaniu wyładowań elektrostatycznym (ESD), chroniąc tym samym płytę główną przed uszkodzeniami.
MSI B360M Gaming Plus Postaw na jakość i wytrzymałość
nutka muzyka dźwięk

System Audio Boost
Dźwięk, który wciąga do gry

System MSI Audio Boost zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów audio klasy premium. W ten sposób gracze mogą doświadczyć zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć najbardziej ekscytującą rozgrywkę. System ten opracowany został z myślą o stworzeniu wysokiej jakości urządzeń audio z wbudowanym wzmacniaczem, które oferują graczom wyraźną przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywki. Zlokalizuj swoich wrogów z zamkniętymi oczami używając do tego celu systemu Audio Boost.

Nowa technologia dźwiękowa Nahimic 3 nie tylko jeszcze bardziej poprawia jakość przestrzennego dźwięku 3D w grach, ale także oferuje jeszcze lepszą kontrolę nad muzyką, filmami i połączeniami telekonferencyjnymi.

 • Odizolowane od reszty podzespołów obwody audio ze świecącą obwódką LED
 • Wysokiej jakości kondensatory audio nadają dźwiękowi ciepłe brzmienie
 • Prawdziwy przestrzenny dźwięk za sprawą systemu audio 5.1
 • Rozdzielone warstwy audio dla lewego i prawego kanału
 • Dedykowany procesor dźwięku High Definition Audio
 • Redukcja trzasków
MSI B360M Gaming Plus System Audio Boost, nahimic 3
internet online

Niskie czasy opóźnienia w rozgrywce online
System Gaming LAN

Przygotuj się do tego, aby zniszczyć swoich wrogów na wirtualnym polu bitwy z technologią MSI® GAMING LAN. Dzięki starannie dobranym oraz wyselekcjonowanym komponentom, technologia ta eliminuje opóźnienia i zapewnia najlepsze możliwe doznania w grach online.

Ciesz się płynną rozgrywką za sprawą karty sieciowej Intel® LAN. Redukuje ona obciążenie procesora o feruje przy tym również wyjątkowo wysoką przepustowość podczas transmisji pakietów TCP i UDP. Oznacza to, że procesor może być w trakcie pracy znacznie bardziej efektywnie wykorzystywany, co przekłada się na uzyskiwanie znacznie większej liczby FPS-ów podczas gry.

Ponadto płytę główną wyposażono w 15-kilowoltowy system zabezpieczający komputer przed przepięciami z sieci LAN, które to przepięcia mogą pochodzić od wyładowań atmosferycznych lub od ładunków elektrostatycznych. Ochronie podlega złącze LAN, które został zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najlepsze działanie sieci.

MSI B360M Gaming Plus System Gaming LAN
3D

VR Ready
Generowanie światów VR czeka na Ciebie

W MSI B360M Gaming Plus zaszyte zostały najlepsze z najnowszych technologii, które związane są z generowaniem wirtualnej rzeczywistości. Dzięki współpracy z głównymi producentami sprzętu i oprogramowania VR, a także za sprawą unikatowych cech, firma MSI może zaoferować zarówno graczom, jak i profesjonalistom żywy, płynny oraz realistyczny świat wrażeń VR, którego zawartość naprawdę ożywa.

Zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie muszą być odpowiednio dostrojone, aby doświadczenia w świecie VR były płynne. Funkcja „One Click to VR” sprawia, że bardzo szybko i łatwo można przygotować system do obsługi aplikacji i gier VR. Jedno kliknięcie przestawia wszystkie kluczowe komponenty na ich najwyższą wydajność i zapewnia, że inne aplikacje nie będą wpływać na wirtualną przygodę.

MSI B360M Gaming Plus VR Ready
chłodzenie

System chłodzenia schłodzi większą liczbę rdzeni
Możłiwość instalacji chłodzenia wodnego

W przypadku procesorów charakteryzujących się większą liczbą rdzeni, wyjątkowo istotna jest konstrukcja systemu chłodzenia. Wysokiej jakości materiały i inteligentna optymalizacja pracy wentylatorów przyczyniają się do prawidłowego chłodzenia wszystkich istotnych komponentów komputera. Złącza wentylatorowe rozmieszczono na płycie w taki sposób, aby wygodnie się z nich korzystało i obsługują one wszystkie najpopularniejsze modele dostępnych na rynku coolerów. Ponadto złącza wentylatorowe automatycznie wykrywają podłączone do nich wentylatory działające w trybie DC lub PWM. Optymalnie dostrajają ich prędkość obrotową i jednocześnie ograniczają generowany przez nie hałas.

MSI B360M Gaming Plus System chłodzenia schłodzi większą liczbę rdzeni
ustawienia

Oświetlenie MSI Mystic Light
Spersonalizuj swój sprzet gamingowy

Stwórz swoją własną kolorystykę i dostosuj efekty świetlne, korzystając z narzędzi zgodnych technologią MSI Mystic Light. Możesz wybrać dowolną barwę z dostępnej palety 16,8 miliona kolorów i spersonalizować wygląd komputera.

Złącze Mystic Light Extension zapewnia intuicyjny sposób sterowania dodatkowymi taśmami świetlnymi RGB podłączanymi do systemu komputerowego, bez potrzeby korzystania z oddzielnych kontrolerów RGB. Wystarczy podłączyć dowolny, zasilany napięciem 12 V pasek świetlny LED RGB do 4-pinowego złącza Mystic Light Extension RGB-Strip i gracze mogą zsynchronizować kolory z każdym stylem oświetlenia, jaki wybrali.

MSI B360M Gaming Plus Oświetlenie MSI Mystic Light

 

Specyfikacja

Obsługiwane rodziny procesorów
Intel Core i7 8 generacja
Intel Core i5 8 generacja
Intel Core i3 8 generacja
Gniazdo procesora
Socket 1151 (Intel Core 8 gen. Coffee Lake)
Chipset
Intel B360
Typ obsługiwanej pamięci
DDR4-2666 MHz
DDR4-2400 MHz
DDR4-2133 MHz
Ilość banków pamięci
2 x DIMM
Wewnętrzne złącza
SATA III (6 Gb/s) - 6 szt.
M.2 - 1 szt.
PCIe 3.0 x16 - 1 szt.
PCIe 3.0 x1 - 2 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 1 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
Front Panel Audio
Zewnętrzne złącza
DVI-D - 1 szt.
VGA (D-Sub) - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
RJ45 (LAN) - 1 szt.
USB Type-C - 1 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 3 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
PS/2 klawiatura/mysz - 1 szt.
Audio jack - 3 szt.
Obsługa wielu kart graficznych
Nie
Obsługa ukladów graficznych w procesorach
Tak
Układ audio
Realtek ALC887
Format
mATX
Szerokość
206 mm
Wysokość
243 mm
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod x-kom
422454

Opinie

6,0/6
★★★★★★
★★★★★★
(1 opinia)
6
1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (1)

o MSI B360M GAMING PLUS
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 1 z 1 opinii
BoniasBonias
★★★★★★
3 miesiące temu

Dobra tania płyta główna :)

Czy ta opinia była pomocna?10
Dlaczego x-kom?
 • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
 • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
 • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
 • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł