Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
19 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 1
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 2MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 2
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 3MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 3
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 4MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 4
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 5MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 5
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 1MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 1
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 2MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 2
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 3MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 3
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 4MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 4
MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 5MSI B360M MORTAR - 422589 - zdjęcie 5

MSI B360M MORTAR

od: MSI|kod x-kom: 422589
 • Obsługiwane procesory:Intel Core i7, Intel Core i5, Intel Core i3
 • Format:mATX
 • Gniazdo procesora:Socket 1151
 • Chipset:Intel B360
specyfikacja MSI B360M MORTAR
Przewiń do pełnej specyfikacji
429,00 zł
płyta główna

MSI B360M MORTAR
Dla entuzjastów i wymagających graczy

MSI B360M MORTAR to płyta główna należąca do rodziny MSI ARSENAL GAMING, wyposażona jest w wyjątkowo wytrzymałe, wykonane z litego metalu platerowane radiatory i charakteryzuje się agresywną stylistyką, dzięki czemu zapewnia użytkownikowi doskonałą zabawę. Zaprojektowana została w celu pełnego wykorzystania możliwości wielordzeniowych procesorów Intel® Coffee Lake 8. i 9. generacji z podstawką LGA 1151. Model ten zapewnia najlepsze wrażenia w grach VR, generuje dźwięku o jakości studyjnej oraz oferuje złącze Turbo M.2 i obsługę pamięci Intel Optane.
Z kolei Mystic Light RGB umożliwia stworzenie niezwykłego oświetlenia, które podkreślało będzie gamingowy wygląd stanowiska.

MSI B360M MORTAR płyta główna dla entuzjastów i wymagających graczy
odczyt zapis

Obsługa pamięci Intel® Optane™
System Turbo M.2 z technologią NVMe i funkcją X-Boost

Intel® Optane™ to nowy cud techniki przynoszący znaczącą poprawę wydajności w grach zwiększając szybkość pracy napędów i urządzeń pamięci masowej. Technologia ta buforuje dane w celu przyspieszenia pracy urządzeń pamięci masowej i sprawia, że Twój system jest jeszcze szybszy.

Ciesz się możliwością błyskawicznego uruchamiania systemu oraz szalenie szybkim ładowaniem aplikacji i danych. Dzięki interfejsowi M.2 PCI Express Gen3 x4 mogącemu przesyłać dane z szybkością do 32 GB/s, system Turbo M.2 jest ponad 5 razy szyby od typowego połączenia realizowanego za pośrednictwem magistrali SATA III.

Funkcja X-Boost automatycznie wykrywa napędy SSD i optymalizuje ich pracę. Dzięki temu komputer będzie pracował nie tylko bardzo szybko, ale również zmaksymalizowana zostanie wydajność zainstalowanej w nim pamięci masowej.

Wszystkie znajdujące się na płycie złącza M.2 i U.2 obsługują interfejs zgodny z technologią NVMe. Dzięki temu możesz natychmiast załadować swoje ulubione gry i zawsze stawiać się jako pierwszym, na wirtualnym polu bitwy.

MSI B360M MORTAR Intel® Optane, Turbo M.2, NVMe, X-Boost
wytrzymałość

Jakość, która nigdy nie zawiedzie
System Steel Armor

Za sprawą rygorystycznych testów jakości przeprowadzanych w najbardziej ekstremalnych warunkach, firma MSI może zagwarantować, że płyta główna, którą otrzymają do swoich rąk użytkownicy, jest niezawodnym profesjonalnym urządzeniem o wyjątkowej, wysokiej jakości.

Złącza MSI PCI Express Steel Armor uzbrojone zostały w większą liczbę punktów lutowniczych łączących je z płytą główną. Dzięki temu fizyczne połączenie gniazd PCI-E z płytą główną jest znacznie bardziej wytrzymałe pod względem mechanicznym, a ponadto chroni to również sygnały przesyłane magistralą PCI Express przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Podwójne zabezpieczenie ESD z podwójną warstwą uziemiającą znajdującą się dookoła otworów montażowych, zapobiega powstawaniu wyładowań elektrostatycznym (ESD), chroniąc tym samym płytę główną przed uszkodzeniami.

 • JAPOŃSKIE KONDENSATORY charakteryzują się niską zastępczą rezystancją szeregową i zwiększoną żywotnością.
 • TYTANOWE DŁAWIKI znacznie mniej się nagrzewają i mają o 30% lepszą efektywność energetyczną, co pozwala na większą wydajność podkręcania i zapewnia wyższą stabilność.
 • DŁAWIKI DARK CHOKE charakteryzują się specjalną konstrukcją rdzenia, która pozwala obniżyć temperaturę ich pracy przy zachowaniu wysokiej wydajności prądowej, lepszej efektywności energetycznej i stabilności.
MSI B360M MORTAR System Steel Armor
nutka muzyka dźwięk

Komponenty audio klasy premium
System Audio Boost

W trakcie gry możesz cieszyć się najbardziej wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi. System MSI Audio Boost zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów audio klasy premium. W ten sposób gracze mogą doświadczyć zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć najbardziej ekscytującą rozgrywkę.

System Audio Boost został opracowany z myślą o stworzeniu wysokiej jakości urządzeń audio z wbudowanym wzmacniaczem, które oferują graczom wyraźną przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywki. Zlokalizuj swoich wrogów z zamkniętymi oczami używając do tego celu systemu Audio Boost.

 • Redukcja trzasków
 • Odizolowane od reszty podzespołów obwody audio
 • Dedykowany procesor dźwięku High Definition Audio
 • Rozdzielone warstwy audio dla lewego i prawego kanału
 • Wysokiej jakości kondensatory audio nadają dźwiękowi ciepłe brzmienie
 • Pozłacane złącza audio pozwalające uzyskać optymalną jakość dźwięku 7.1
MSI B360M MORTAR System Audio Boost
internet

Płynna rozgrywka za sprawą karty sieciowej Intel® LAN
Dominuj w grach, dzięki niskim czasom opóźnienia

Ciesz się płynną rozgrywką za sprawą karty sieciowej Intel® LAN. Redukuje ona obciążenie procesora i oferuje przy tym również wyjątkowo wysoką przepustowość podczas transmisji pakietów TCP i UDP. Oznacza to, że procesor może być w trakcie pracy znacznie bardziej efektywnie wykorzystywany, co przekłada się na uzyskiwanie znacznie większej liczby FPS-ów podczas gry.

MSI GAMING LAN Manager automatycznie klasyfikuje i ustala priorytety dla wrażliwych na opóźnienia gier online. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się niskimi czasami opóźnień i najlepszymi wrażeniami podczas sieciowych rozgrywek.

Płytę główną wyposażono w 15-kilowoltowy system zabezpieczający komputer przed przepięciami z sieci LAN, które to przepięcia mogą pochodzić od wyładowań atmosferycznych lub od ładunków elektrostatycznych. Ochronie podlega złącze LAN, które został zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najlepsze działanie sieci.

MSI B360M MORTAR Płynna rozgrywka za sprawą karty sieciowej Intel LAN
podświetllenie

Podświetlenie Mystic Light
Spersonalizuj swój gamingowy sprzęt

Stwórz swoją własną kolorystykę i dostosuj efekty świetlne, korzystając z narzędzi zgodnych technologią MSI Mystic Light. Możesz wybrać dowolną barwę z dostępnej palety 16,8 miliona konfigurowalnych kolorów i spersonalizować wygląd komputera. Dosłownie w sekundę możesz całkowicie zmienić wygląd swojego peceta.

Ponadto złącze Mystic Light Extension zapewnia intuicyjny sposób sterowania dodatkowymi taśmami świetlnymi RGB podłączanymi do systemu komputerowego, bez potrzeby korzystania z oddzielnych kontrolerów RGB. Wystarczy podłączyć dowolny, zasilany napięciem 12 V pasek świetlny LED RGB do 4-pinowego złącza Mystic Light Extension RGB-Strip i zsynchronizować kolory z każdym stylem oświetlenia.

MSI B360M MORTAR Podświetlenie Mystic Light
chłodzenie

Pełna kontrola chłodzenia
Możliwość zastosowania chłodzenia wodnego

Rozbudowany układ regulatora PWM firmy MSI i ulepszony projekt obwodów elektrycznych sprawiają, że nawet najbardziej zaawansowane procesor klasy i7 mogą pracować z pełną prędkością na płytach głównych MSI. Płyta główna wyposażona jest w wystarczającą liczbę w pełni sterowanych złączy, służących do podłączania wentylatorów. Wysokiej jakości materiały i inteligentna optymalizacja pracy wentylatorów przyczyniają się do prawidłowego chłodzenia wszystkich istotnych komponentów komputera.

Optymalizacja do chłodzenia wodnego
Dedykowane do współpracy z pompami wodnymi złącze PIN obsługuje urządzenia pobierające prąd o wartości do dwóch amperów, co daje pełną kontrolę nad prędkością pracy pompy wodnej. Wyraźnie zaznaczona strefa „keep-out-zone” pozwala na łatwą i bezpieczną instalację i idealne dopasowanie urządzeń.

MSI B360M MORTAR Pełna kontrola chłodzenia
3D

Wirtualna rzeczywistość (VR)
Funkcja „One Click to VR”

W produktach MSI zaszyte zostały najlepsze z najnowszych technologii, które związane są z generowaniem wirtualnej rzeczywistości i pozwalają one użytkownikowi w sposób płynny doświadczyć wyjątkowych wrażeń w świecie VR. Zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie muszą być odpowiednio dostrojone, aby doświadczenia w świecie VR były płynne. Funkcja „One Click to VR” sprawia, że bardzo szybko i łatwo można przygotować system do obsługi aplikacji i gier VR. Jedno kliknięcie przestawia wszystkie kluczowe komponenty na ich najwyższą wydajność i zapewnia, że inne aplikacje nie będą wpływać na wirtualną przygodę.

MSI B360M MORTAR vr ready

 

Specyfikacja

Obsługiwane rodziny procesorów
Intel Core i7
Intel Core i5
Intel Core i3
Gniazdo procesora
Socket 1151
Chipset
Intel B360
Typ obsługiwanej pamięci
DDR4-2666 MHz
DDR4-2400 MHz
DDR4-2133 MHz
Liczba banków pamięci
4 x DIMM
Wewnętrzne złącza
SATA III (6 Gb/s) - 4 szt.
M.2 - 2 szt.
PCIe 3.0 x16 - 2 szt.
PCIe 3.0 x1 - 2 szt.
USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt.
USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt.
USB 2.0 - 1 szt.
Front Panel Audio
Zewnętrzne złącza
DVI-D - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
DisplayPort - 1 szt.
RJ45 (LAN) - 1 szt.
USB Type-C - 1 szt.
USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt.
USB 2.0 - 4 szt.
PS/2 klawiatura/mysz - 1 szt.
Audio jack - 5 szt.
S/PDIF - 1 szt.
Obsługa wielu kart graficznych
AMD CrossFireX
Obsługa układów graficznych w procesorach
Tak
Układ audio
Realtek ALC892
Format
mATX
Szerokość
243 mm
Wysokość
243 mm
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod x-kom
422589

Opinie

5,7/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(3 opinie)
6
2
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (3)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
VolundrVolundr
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
4 lata temu

Świetna płyta !!!
Nowoczesny wygląd, możliwość montażu taś led rgb, Chyba najlepiej wyposażona płyta z średniej półki pod procesory Coffee Lake.

Polecam !!!
... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?00
MarcinMarcin
★★★★★★
4 lata temu

Bardzo dobra płyta, nowoczesny wygląd, prosty montaż, najlepiej wyposażona z średniej półki pod Coffee Lake.

Polecam !!!
... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?00
MichalMichal
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★☆
4 lata temu

Płyta spełnia swoje zadanie bez problemu odczytala pamięci crucial battalistic sport 2x8gb cl16 2600 MHz. Bo od czytelny i bezproblemowy w obsłudze . Na minus jednak jest to iż nie można zmieniać napięcia procesora co w moim przypadku przy procesorze i7 8700 wypada źle, ponieważ nie mozna dokonać udnervolting przez co napięcia procesora niesamowicie skaczą co doprowadza do znacznych temperatur przy chlodzeniu dark rock 3 stres 80 stopni, jedynym wyjściem na to jest ustawieniem sztywno Cup ratio... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?04
Koniec opinii.