Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie 1
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie 2
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie 3
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie 4
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie 5
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie 1
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie 2
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie 3
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie 4
TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy - 431825 - zdjęcie 5
Drukuj
Porównaj

TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy

od: TomTom|kod producenta: 1BA5.002.00|kod x-kom: 431825
  • Mapy:Europa
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja TomTom GO Basic 5" dożywotnio Mapy Europy
Przewiń do pełnej specyfikacji
669,00 zł
1
Drukuj
GPS

Nawigacja TomTom GO 5'' Basic

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Poznaj TomTom GO 5'' Basic — łatwe w obsłudze urządzenie nawigacyjne z dożywotnimi, aktualnymi mapami Europy. Łączność Wi-Fi umożliwia aktualizowanie bez korzystania z komputera.

Urządzenie GO 5'' Basic posiada 4-rdzeniowy procesor, dzięki czemu uruchamianie, wyszukiwanie miejsc docelowych oraz przeliczanie tras odbywa się znacznie szybciej.

Nawigacja TomTom GO 5'' Basic
wyświetlacz

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali

Nawigacja TomTom GO 5'' Basic wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy o przekątnej 5” i rozdzielczości 480 x 272 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran oporowy umożliwia szybkie zaprogramowanie nawigacji niemal wszystkim, co masz pod ręką. Możesz użyć rysika, pilniczka do paznokci lub ołówka. Cel podróży wyznaczysz nawet w rękawiczkach. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
mapy

Mapy TomTom Europa
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom GO 5'' Basic posiada fabrycznie zainstalowane mapy Europy - swoim zasięgiem obejmują w sumie 47 państw.

Zainstalowane na urządzeniu mapy pokrywają następujące państwa:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Bułgaria (75%), Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania (z Wyspami Kanaryjskimi), Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Madera, Malta, Mołdawia (52%), Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja (82%), Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja (92%), Ukraina (65%), Watykan, Węgry, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Włochy.

Połączenia drogowe / kraj:

Bośnia i Hercegowina, Republika Macedonii

Informacje dodatkowe

To urządzenie ma fabrycznie zainstalowaną mapę regionalną oraz opcję bezpłatnego pobrania dodatkowych map z całego świata za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi. Sprawdź dostępne mapy regionalne na stronie internetowej producenta - firmy TomTom.

Mapy TomTom Europa
aktualizacja

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Instaluj i aktualizuj mapy obszarów z całego świata, nie ponosząc dodatkowych kosztów, przez cały okres użytkowania urządzenia*.

* Określenie „dożywotnia” oznacza cały okres korzystania z urządzenia, w którym firma TomTom zapewnia aktualizacje oprogramowania, usługi, zawartość i akcesoria dla posiadanego urządzenia. Okres użytkowania urządzenia kończy się w przypadku, gdy przynajmniej jeden z tych elementów stanie się niedostępny lub gdy żadna aktualizacja nie zostanie pobrana przez okres 36 miesięcy lub dłuższy. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę firmy TomTom.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
system operacyjny

System operacyjny TomTom
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Korzystaj z regularnych i bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Darmowe aktualizacje

Korzystaj z regularnych bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Szybkie wyszukiwanie

Urządzenie nawigacyjne TomTom GO 5'' Basic wyświetla listę miejsc docelowych od razu po rozpoczęciu pisania.

System operacyjny TomTom
droga

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Przygotuj się do zjazdu lub skrzyżowania dzięki wyraźnie wykazanemu pasowi jezdni, który masz zająć. Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Z wyprzedzeniem uzyskuj precyzyjne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania. Koniec z nagłymi zmianami pasa ruchu lub przegapionymi skrętami.

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
fotoradar

Trzymiesięczny okres próbny usługi Fotoradary
Bezpieczeństwo i oszczędność

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Wczesne ostrzeżenia wyświetlane przez urządzenie TomTom GO informują o zbliżaniu się do fotoradaru stacjonarnego lub przenośnego oraz przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Możesz otrzymywać dokładne ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatnie przez trzy miesiące okresu próbnego trwania tej usługi.*

* Po upływie trzymiesięcznego okresu próbnego usługi Fotorodary można go przedłużyć, wykupując subskrypcję.. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę producenta - firmy TomTom.

Trzymiesięczny okres próbny usługi Fotoradary
żarówka

Przewidywanie miejsca docelowego
Nawigacja uczy się Twoich nawyków

Urządzenie TomTom GO 5'' Basic zapamiętuje Twoje nawyki i przewiduje, kiedy najprawdopodobniej będziesz podróżować do często wybieranych miejsc docelowych zapisanych na liście Moje miejsca. Dzięki funkcji inteligentnej nauki im częściej jeździsz, tym szybciej otrzymujesz dokładne przewidywania.

Przewidywanie miejsca docelowego
wifi

Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
Bez użycia komputera

Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO 5'' Basic za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne poinformuje Cię, jeśli dostępne będą nowe aktualizacje — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania.

Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
smartfon

Połączenie ze smartfonem
Korzystaj z usług TomTom na urządzeniu mobilnym

Możesz bezpiecznie wysłuchać wiadomości tekstowych ze smartfonu, trzymając ręce na kierownicy, a wzrok skupiony na drodze. Pozwól, aby TomTom GO odczytywał je dla Ciebie. Wszystko to bez wyciągania telefonu z kieszeni.

Usługi TomTom w smartfonie

Aktywuj usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak informacje drogowe, podłączając swój smartfon do aplikacji TomTom MyDrive.

Połączenie ze smartfonem
informacja

Dożywotnia usługa TomTom Traffic
Dokładne informacje o ruchu drogowym

Niezwykle dokładne informacje o ruchu drogowym umożliwiają urządzeniu TomTom GO zaplanowanie inteligentnej trasy omijającej korki. Korzystaj z wyznaczanych na bieżąco inteligentnych tras, by omijać korki przez cały okres użytkowania urządzenia nawigacyjnego.*

* Określenie „dożywotnio” oznacza cały okres korzystania z urządzenia, w którym firma TomTom zapewnia aktualizacje oprogramowania, usługi, zawartość i akcesoria dla posiadanego urządzenia. Okres użytkowania urządzenia kończy się w przypadku, gdy przynajmniej jeden z tych elementów stanie się niedostępny lub gdy żadna aktualizacja nie zostanie pobrana przez okres 36 miesięcy lub dłuższy. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę firmy TomTom.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic
parking

Funkcja MyDrive
Sprawdzaj informacje drogowe na urządzeniu mobilnym

Planowanie tras, sprawdzanie natężenia ruchu i zapisywanie ulubionych — bez względu na czas i miejsce — ze smartfonu, komputera lub tabletu. Urządzenie TomTom GO pobierze miejsca docelowe lub ulubione z aplikacji MyDrive od razu po uruchomieniu pojazdu i nawiązaniu połączenia ze smartfonem.

TomTom Road Trips

Odkryj najlepsze trasy, sprawdzone i wybrane przez firmę TomTom.

Funkcja MyDrive

 

Specyfikacja

Mapy
Europa
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Informacje o fotoradarach
Informacje o korkach
Inteligentne szukanie adresów
Komunikaty głosowe
Ostrzeżenia dla kierowcy
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Wyznaczanie trasy
Widok skrzyżowań w 3D
Widok terenu 3D
Pamięć wbudowana
16 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, oporowy
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Mini USB - 1szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
Wbudowany moduł Wi-Fi
Usługi TomTom w smartfonie
Wysokość
90 mm
Szerokość
142 mm
Grubość
19 mm
Waga
200 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
1BA5.002.00
Kod x-kom
431825

Opinie

Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze