Drukuj opis Blaupunkt BP 2.5 FHDDrukuj
Blaupunkt BP 2.5 FHD - 432214 - zdjęcie
Blaupunkt BP 2.5 FHD - 432214 - zdjęcie 1
Blaupunkt BP 2.5 FHD - 432214 - zdjęcie 2
Blaupunkt BP 2.5 FHD - 432214 - zdjęcie 3
Blaupunkt BP 2.5 FHD - 432214 - zdjęcie 4
Blaupunkt BP 2.5 FHD - 432214 - zdjęcie 1
Blaupunkt BP 2.5 FHD - 432214 - zdjęcie 2
Blaupunkt BP 2.5 FHD - 432214 - zdjęcie 3
Blaupunkt BP 2.5 FHD - 432214 - zdjęcie 4
Drukuj opis Blaupunkt BP 2.5 FHDDrukuj

Blaupunkt BP 2.5 FHD

od: Blaupunktkod x-kom: 432214
  • Rozdzielczość:FullHD 1080p
  • Kąt widzenia:170°
  • Matryca:12 Mpix
  • Ekran:2,0", TFT LCD
specyfikacja Blaupunkt BP 2.5 FHD
Przewiń do pełnej specyfikacji
269,00 zł
Drukuj opis Blaupunkt BP 2.5 FHDDrukuj
wbudowana kamera

Wideorejestrator Blaupunkt BP 2.5 FHD
Doskonała jakość obrazu

Urządzenie wyróżnia się na tle pozostałych modeli, zarówno w ofercie marki, jak i innych, dostępnych na rynku rejestratorów, niewielkim i kompaktowym kształtem, a przede wszystkim sposobem mocowania.

Zamiast tradycyjnego uchwytu na przyssawkę, model BP 2.5 FHD posiada specjalny zaczep mocowany bezpośrednio do szyby za pomocą dołączonej taśmy dwustronnej 3M. Rozwiązanie to pozwala na bardziej stabilny montaż rejestratora, obniżenie przenoszenia ewentualnych drgań oraz zmniejszenie do minimum ograniczenia pola widzenia dla kierującego pojazdem.

Regulacja nachylenia obiektywu pozwala na idealne dopasowanie obszaru nagrywania w pojazdach o praktycznie każdym kącie nachylenia przedniej szyby.

Kompaktowa obudowa z gumowanym wykończeniem, innowacyjny klips mocujący kamerę, długi przewód zasilający pozwalający na dyskretny montaż w pojeździe oraz szeroka funkcjonalność sprawiają, że BP 2.5 FHD jest niezbędnym akcesorium każdego kierowcy.

Wideorejestrator Blaupunkt BP 2.5 FHD
rozdzielczość FullHD

Rejestracja obrazu w jakości Full HD

Rejestrator zapisuje obraz w rozdzielczości Full HD 1080P i posiada dodatkowe 3 tryby zapisu niższej jakości. Urządzenie rejestruje pliki w formacie MOV /H.264 i posiada funkcję nagrywania w pętli.

Użytkownik może wybrać długość zapisywanego pliku spośród trzech opcji: 3 minuty, 5 minut oraz 10 minut. Fabrycznie włączona opcja HDR (High Dynamic Range) oraz manualna regulacja ustawień ekspozycji pozwala na zapisywanie optymalnego obrazu w zmiennych warunkach oświetlenia.

Kamera BP 2.5 FHD posiada również tryb aparatu do wykonywania zarówno pojedynczych zdjęć, jak i serii do 10 zdjęć o maksymalnej rozdzielczości 12M. Dzięki ręcznej regulacji ostrości, balansu bieli, wartości ISO oraz ekspozycji możliwe jest zarządzanie jakością wykonywanego ujęcia. Zarówno nagrania wideo, jak i zdjęcia mogą być odtwarzane na wbudowanym ekranie LCD o przekątnej 2”.

Rejestracja obrazu w jakości Full HD
aktywność

Wbudowany czujnik ruchu oraz G-Sensor

Wideorejestrator Blaupunkt BP 2.5 FHD posiada również wbudowany czujnik ruchu, który może być wykorzystany do uruchamiania funkcji nagrywania. Materiał zostanie zarejestrowany tylko wtedy, gdy kamera wykryje poruszające się przedmioty przed obiektywem.

Czujnik przeciążenia G-Sensor

Czujnik przeciążenia pozwoli ochronić zapisane pliki przed ich skasowaniem lub nadpisaniem. W sytuacji, gdy dochodzi do zderzenia lub ostrego hamowania aktualny fragment nagrania zostaje zapisany w taki sposób, że jego usunięcie jest możliwe tylko z pozycji komputera.

Podobnie działa funkcja SOS, która zapobiega skasowaniu pliku wideo – jednak użytkownik musi tę funkcję aktywować ręcznie za pomocą przycisku na obudowie.

Wbudowany czujnik ruchu oraz G-Sensor
łatwa obsługa

Łatwy w obsłudze i praktyczny
Wykrywanie wstrząsów

Wideorejestrator Blaupunkt BP 2.5 FHD posiada wiele funkcji, które ułatwiają korzystanie z tego urządzenia oraz sprawiają, że Twoja podróż będzie bezpieczniejsza.

Wewnętrzny mikrofon oraz głośnik pozwala rejestrować i odtwarzać również dźwięk. Za pomocą ultra szerokokątnego obiektywu o zakresie 170 stopni z matrycą CMOS obraz może być przetwarzany, a następnie zapisywany na opcjonalnych kartach microSD o maksymalnej pojemności do 64GB.

Użytkownik ma możliwość wprowadzenia numeru rejestracyjnego pojazdu, w którym zamontowana jest kamera i umieszczenie go na zapisywanym materiale wideo. Port micro USB pozwala na bezpośrednie podłączenie rejestratora do komputera w celu zgrania zapisanych plików, a złącze HDMI pozwala na ich wyświetlenie za pomocą zewnętrznych ekranów o dużej rozdzielczości.

Kamerę BP 2.5 FHD można uruchomić ręcznie za pomocą przycisku na obudowie lub automatycznie wraz z włączeniem zapłonu w samochodzie. W menu dostępna jest opcja opóźnienia wyłączenia urządzenia o maksymalnie 30 sekund, co pozwala na zarejestrowanie obrazu już po opuszczeniu pojazdu przez użytkownika.

Łatwy w obsłudze i praktyczny
tryb parkingowy

Funkcja Monitoring parkowania
Rejestrowanie obrazu podczas Twojej nieobecności

Rejestrator BP 2.5 FHD posiada możliwość monitorowania pojazdu na postoju. Po aktywowaniu funkcji „Monitoring parkowania” rejestrator automatycznie włączy nagrywanie po wykryciu wstrząsów i wyłączy je po 10 sekundach.

Aby monitoring parkowania działał poprawnie, rejestrator musi posiadać naładowany wewnętrzny akumulator lub być podłączony do zasilania.

Funkcja Monitoring parkowania

 

Specyfikacja

Wyświetlacz
2,0", TFT LCD
Rozdzielczość nagrywania
FullHD 1080p (do 30 fps)
Rozdzielczość zdjęć
12 Mpix
Kąt widzenia kamery
170°
Rodzaj soczewki
Szkło
Kamera tylna
Brak
Format wideo
MOV (H.264)
Miejsce montażu
Szyba
Złącza
Micro USB - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Bateria
Wbudowana
Dodatkowe funkcje
Nagrywanie w pętli
Tryb nocny
Czujnik ruchu
Czujnik wstrząsów
Dodatkowe informacje
Wbudowany głośnik
Wbudowany mikrofon
Maksymalna pojemność karty pamięci
64GB
Dołączone akcesoria
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Naklejki 3M
Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod x-kom
432214

Opinie

1,0/6
★☆☆☆☆☆
★☆☆☆☆☆
(1 opinia)
6
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (1)

o Blaupunkt BP 2.5 FHD
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 1 z 1 opinii
TomaszTomasz
★☆☆☆☆☆
3 miesiące temu

Trzymanie baterii 5s po wyłączeniu. Potem urządzenie resetuje wszystkie swoje ustawienia do fabrycznych. Ponowne włączenie zapłonu to ponowne ustawienia daty i wszystkich parametrów. W związku z niedziałającą baterią nie ma możliwości skorzystania z deklarowanej funkcji parkingowej. Zdecydowanie odradzam zakup tego produktu.

Czy ta opinia była pomocna?80
x-kom
x-komOdpowiedź do Tomasz

Jeśli z Twoim produktem występują jakiekolwiek problemy, prosimy o kontakt: serwis@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 30. Pomożemy rozwiązać zaistniałe trudności techniczne.

Czy ta opinia była pomocna?00
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł