Drukuj
Do porównania
EA Maxis The Sims 4 Cztery Pory Roku - 435956 - zdjęcie
EA Maxis The Sims 4 Cztery Pory Roku - 435956 - zdjęcie 1
EA Maxis The Sims 4 Cztery Pory Roku - 435956 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

EA Maxis The Sims 4 Cztery Pory Roku

od: EA Maxis|kod producenta: 5030943116884 / EA|kod x-kom: 435956
  • Platforma:PC
  • Wersja:Polska
  • PEGI:12+
  • Premiera:2018-06-22
specyfikacja EA Maxis The Sims 4 Cztery Pory Roku
Przewiń do pełnej specyfikacji
109,00 zł
Drukuj
Do porównania
dzień i noc

The Sims 4 - Cztery pory roku

Pozwól swoim Simom tworzyć nowe historie podczas zmiennej pogody, cieszyć się zajęciami sezonowymi i obchodzić radosne święta z The Sims™ 4 Cztery pory roku. Na każdy ze światów pogoda oddziałuje w wyjątkowy sposób! Naucz Simów przez cały rok cieszyć się tym, co przywieje wiatr – obojętnie, czy będzie to skrzypiący śnieg, czy skwierczący upał.

Pozwól, by zimą Simowie przeżyli przygodę na lodowisku, jesienią zaprzyjaźnili się z magicznym strachem na wróble, wiosną doznali zauroczenia w strugach deszczu, a latem wydali przyjęcie przy basenie. Zaproś rodzinę i znajomych do wspólnego obchodzenia świąt pełnych tradycji, okolicznościowych prezentów i wyjątkowych gości.

Pomóż Simom stawić czoło kaprysom pogody w odpowiednio dobranym stroju. Spraw, by ci ze smykałką do ogrodnictwa mogli rozkwitnąć w tej dziedzinie i spełnić się w roli botanika lub florysty.

The Sims 4 - Cztery pory roku
tusz atrament toner

Wpływ pogody na życie Simów

Doświadczaj wpływu pogody na życie Simów – ciesz się czterema porami roku, podczas których dynamicznie zmieniająca się aura będzie rzutowała na wszystkie aspekty życia Simów.

Upał, słońce, wiatr, śnieżyca – w każdym ze światów na Simów czekają wyjątkowe warunki pogodowe, które będą wpływały na ich wybory, związki i codzienne funkcjonowanie.

Przejmij kontrolę nad żywiołami, aby wywoływać burze, rozjaśniać pochmurne niebo lub przeskakiwać pomiędzy porami roku.

Wpływ pogody na życie Simów
wydajność

Odkrywaj zajęcia sezonowe

To czynności dostarczające Simom rozrywki przez cały rok, dzięki którym w pełni skorzystają z uroków zmieniającej się pogody. Otul Simów w najcieplejsze szale, by wraz z przyjaciółmi ulepili bałwana, zrobili orły na śniegu lub wykonywali imponujące akrobacje, jeżdżąc na łyżwach.

Narzuć na nich płaszcze przeciwdeszczowe, aby mogli badać okolicę nawet podczas wiosennego deszczu i zdobywać odznaki jako harcerze. Ubierz ich w nowe stroje kąpielowe i pozwól im się ochłodzić przy zraszaczu lub pobawić w basenie.

Niech jesienią Simowie zajmą się zbieraniem miodu lub zabawą w stertach liści, a maluchy – robieniem świątecznych ozdób.

Odkrywaj zajęcia sezonowe
elegancki wygląd

Obchodź wyjątkowe święta

Ozdób dom i zaproś Simów do wspólnych obchodów radosnych świąt, pełnych ciekawych tradycji. Niech świętują Nowy Rok, chadzają na romantyczne randki w czasie Dnia Miłości lub zapraszają rodzinę na iście królewską ucztę z okazji Święta Zbiorów.

Obserwuj, jak Simowie odliczają dni do Zimowej Fiesty, podczas której wszyscy rozdają prezenty, przyozdabiają domy i czekają na odwiedziny Papcia Mroza. Możesz także tworzyć spersonalizowane święta i decydować o tym, w jaki sposób Simowie powinni je obchodzić.

Przeprowadź się do apartamentu
makro

Podążaj ścieżką kariery w ogrodnictwie

Twórz piękne bukiety lub odkrywaj nieznane dotąd gatunki. Simowie, którzy dopiero co odkryli, że mają dryg do kwiatów, mogą rozwijać swoje umiejętności, układając bukiety i rozwożąc je po mieście.

Tymczasem ci z zacięciem naukowym wybiorą karierę botanika i z chęcią zajmą się analizowaniem roślin, pisaniem artykułów i zdobywaniem rozgłosu, dzięki czemu będą mogli otrzymać granty. Rozwijaj kiełkujące talenty swoich Simów, by odblokowywać nowe umiejętności, stroje oraz przydatne przedmioty.

Podążaj ścieżką kariery w ogrodnictwie

 

Specyfikacja

Platforma
PC
Gatunek
Symulacje
Przedział wiekowy (PEGI)
12+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Data premiery
2018-06-22
Dodatkowe informacje
Wymagane jest posiadanie podstawowej wersji gry - The Sims 4
Wersja językowa
Polska
Nośnik
DVD
Kod producenta
5030943116884 / EA
Kod x-kom
435956

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Gra na PC EA Maxis The Sims 4 Cztery Pory Roku
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł