Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł

Ten produkt jest czasowo niedostępny - zobacz podobne

Ostatnie sztuki
Fibaro Single Switch 2 (HomeKit) - 437997 - zdjęcieFibaro Single Switch 2 (HomeKit) - 437997 - zdjęcie
Fibaro Single Switch 2 (HomeKit) - 437997 - zdjęcie 1Fibaro Single Switch 2 (HomeKit) - 437997 - zdjęcie 1
Fibaro Single Switch 2 (HomeKit) - 437997 - zdjęcie 2Fibaro Single Switch 2 (HomeKit) - 437997 - zdjęcie 2
Fibaro Single Switch 2 (HomeKit) - 437997 - zdjęcie 1Fibaro Single Switch 2 (HomeKit) - 437997 - zdjęcie 1
Fibaro Single Switch 2 (HomeKit) - 437997 - zdjęcie 2Fibaro Single Switch 2 (HomeKit) - 437997 - zdjęcie 2
Drukuj

Fibaro Single Switch 2 (HomeKit)

od: Fibaro|kod producenta: FGBHS-213 Apple HomeKit|kod x-kom: 437997
  • Gwarancja:24 miesiące
specyfikacja Fibaro Single Switch 2 (HomeKit)
Przewiń do pełnej specyfikacji
239,00 zł
Drukuj
energia

FIBARO Single Switch (HomeKit)

Moduł FIBARO Single Switch to jeden z najważniejszych elementów smart home. Sprawdza się w różnych miejscach i wielu zastosowaniach. Podłączone do niego urządzenie możesz uruchamiać ręcznie, zarządzać nim zdalnie poprzez aplikację lub ustawiać sceny i automatyzacje. Z dowolnego miejsca oraz o dowolnym czasie włączaj je lub wyłączaj. Dzięki funkcji "power metering" FIBARO Single Switch dostarczy też precyzyjnych informacji o zużyciu energii.

Fibaro Single Switch (HomeKit) FGBHS-213
ustawienia

Kontroluj cokolwiek zechcesz

FIBARO Single Switch pozwala zdalnie włączyć lub wyłączyć dowolne urządzenie elektryczne o mocy do 1840 W. Możesz uruchomić wiatrak w dowolnym momencie lub automatycznie odłączyć zmywarkę, jeśli dojdzie do awarii. Odcinając lub przywracając zasilanie w gniazdku, możesz kontrolować cały domowy sprzęt AGD.

Zużycie energii urządzeń podłączonych do FIBARO Single Switch jest stale monitorowane i raportowane. Kontroluj pobór prądu, planuj pracę podpiętych sprzętów i oszczędzaj energię. Moduł w prosty sposób rozwiązuje problem urządzeń pracujących w trybie czuwania.

Fibaro Single Switch Kontroluj urządzenia
kompaktowy rozmiar

Kompaktowa budowa i prosty montaż

Moduły FIBARO Single Switch są naprawdę maleńkie. Dzięki miniaturowym rozmiarom pasują do większości standardowych puszek podtynkowych i gniazd włączników. Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth low energy i rozwiązania wypracowane przez inżynierów zapewniają średni zasięg 14,5 m.

Będziesz zaskoczony, jak łatwa jest instalacja FIBARO Single Switch’a. Możesz wykonać ją samodzielnie lub skorzystać z pomocy profesjonalnego instalatora należącego do sieci partnerów FIBARO.

Dzięki możliwości montażu modułu bezpośrednio w puszce, urządzenie jest uniwersalne dla różnych typów przełączników – monostabilnych, bistabilnych oraz roletowych.

Fibaro Single Switch Kompaktowy rozmiar
Aplikacja

Współpracuje z Apple HomeKit

Apple HomeKit oferuje prostą i bezpieczną technologię sterowania domem. Platforma dostarcza zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa, włączając w to szyfrowanie end-to-end oraz uwierzytelnienie pomiędzy urządzeniami współpracującymi z HomeKit a Twoim iPhone’m, iPadem lub iPod touchem.

FIBARO Single Switch posiada również funkcję automatycznej aktualizacji oprogramowania. Wystarczy jeden klik w aplikacji mobilnej.

Jeżeli korzystasz z Apple TV, to urządzeniami dostępnymi w Apple HomeKit możesz sterować zdalnie. Siri natomiast rozpozna komendy i status urządzeń współpracujących z HomeKit w Twoim domu.

Fibaro Single Switch Kompatybilny z Apple HomeKit
żarówka

Wygodne zarządzanie oświetleniem

Zainstalowany we włączniku światła FIBARO Single Switch pozwala sterować pojedynczym obwodem oświetlenia. Siedząc na kanapie lub leżąc już wygodnie w łóżku nie musisz się martwić o to, by wstać i wyłączyć światło.

FIBARO Single Switch może też włączać światło w szafie lub pomieszczeniu, tylko gdy do nich zaglądasz. Wystarczy tylko powiązać działanie modułu np. z czujnikiem ruchu FIBARO Motion Sensor, tak by po wejściu do pomieszczenia, światło zapaliło się automatycznie.

Fibaro Single Switch Zarządzanie oświetleniem
Zegar

Twórz dowolne sceny dla swojej wygody

Już nie musisz wychodzić z domu by podlać ogródek. Teraz zrobisz to, siedząc wygodnie w fotelu. Co więcej, masz możliwość korzystania z ustawień czasowych, które pozwolą Ci na stworzeniu idealnego harmonogramu nawadniania roślin. Ogród podleje się automatycznie, nawet gdy nie ma Cię w domu.

Fibaro Single Switch Wygoda
bezpieczeństwo ochrona

Zwiększ bezpieczeństo

Możesz powiązać działanie modułów FIBARO Single Switch z danymi dostarczanymi przez inne elementy. Wykorzystaj to jako zabezpieczenie w sytuacjach awaryjnych. W połączeniu z FIBARO Flood Sensor i elektrozaworem, FIBARO Single Switch odetnie dopływ wody po wykryciu zalania.

Fibaro Single Switch Bezpieczeństwo

Dokonaj najlepszego wyboru

Przekonaj się, co czyni FIBARO Home Switch tak wyjątkowym urządzeniem, ogladając poniższy materiał wideo.

 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
FGBHS-213 Apple HomeKit
Kod x-kom
437997

Opinie

Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze