Drukuj
Do porównania
Roccat Score  - 446191 - zdjęcie
Drukuj
Do porównania

Roccat Score

od: Roccatkod producenta: ROC-14-220 kod x-kom: 446191
249,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
sluchawki

Słuchawki Roccat Score

Słuchawki Roccat Score zaprojektowano dla mobilnych graczy, którzy oczekują, że ich zestaw dokanałowy zapewni im podobne wrażenia dźwiękowe, co większe rozwiązania.

Unikatowa dwuprzetwornikowa konstrukcja pozwala odbierać dźwięki w pełnym zakresie. Pozwól się porwać potężnym basom oraz czystym, wyraźnym dźwiękom średniej i wysokiej częstotliwości.

Słuchawki Roccat Score
subwoofer

Podwójne przetworniki

Słuchawki Roccat Score osiągają wyjątkową jakość dźwięku dzięki podwójnym przetwornikom zbudowanym z doskonałych magnesów neodymowych.

Powiększony, 10-milimetrowy przetwornik zapewnia świetne niskie dźwięki, a drugi, 6,8-milimetrowy odpowiada za czyste dźwięki wysokich i średnich częstotliwości.

Specjalnie zaprojektowana komora akustyczna płynnie łączy oba źródła, tworząc harmonijne brzmienie, a bierne tłumienie blokuje dźwięki z zewnątrz.

Podwójne przetworniki
słuchawki z mikrofonem

Czystość głosu

Doskonałej jakości mikrofon wiernie oddaje pełne brzmienie głosu, więc przyjaciele i towarzysze z placu boju będą Was słyszeli głośno i wyraźnie. Pilot na kablu pozwala wyciszyć mikrofon oraz odtwarzać, wstrzymywać i przełączać utwory muzyczne.

Zestaw zawiera specjalną przejściówkę do komputera, która sprawi, że Roccat Score przyda się nie tylko w ruchu, ale i przy biurku czy konsoli.

Czystość głosu
lekkość

Maksymalna wygoda

Słuchawki Roccat Score są tak niesamowicie lekkie, że doskonale czysty dźwięk będzie jedynym przypomnieniem, że macie je na głowie. Zawierają prowadnice z plastycznym kablem, który finezyjnie dostosuje się do kształtu Waszych uszu i utrzyma słuchawki na miejscu, gdy Wy będziecie w ruchu. Nakładki zapamiętujące kształt gwarantują pełną wygodę.

Maksymalna wygoda

 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
ROC-14-220
Kod x-kom
446191

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Słuchawki przewodowe Roccat Score
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł