Drukuj
Do porównania
Blaupunkt MS35BT EDITION - 454115 - zdjęcie
Blaupunkt MS35BT EDITION - 454115 - zdjęcie 1
Blaupunkt MS35BT EDITION - 454115 - zdjęcie 2
Blaupunkt MS35BT EDITION - 454115 - zdjęcie 3
Blaupunkt MS35BT EDITION - 454115 - zdjęcie 1
Blaupunkt MS35BT EDITION - 454115 - zdjęcie 2
Blaupunkt MS35BT EDITION - 454115 - zdjęcie 3
Drukuj
Do porównania

Blaupunkt MS35BT EDITION

od: Blaupunkt|kod producenta: MS35BTEDITION|kod x-kom: 454115
  • Moc maksymalna:120 W
  • Odtwarzane formaty plików:MP3, WMA
  • Łącznośc bezprzewodowa:Bluetooth
  • Odtwarzane nośniki:CD, CD-R/RW, MP3-CD
specyfikacja Blaupunkt MS35BT EDITION
Przewiń do pełnej specyfikacji
369,00 zł
Drukuj

Funkcjonalna i stylowa mini-wieża

Mini-wieża Blaupunkt MS35BT EDITION wyróżnia się eleganckim, białym kolorem i stanowić będzie idealny element każdego nowoczesnego wnętrza. Estetycznie wykonane maskownice głośników oraz korpus z wysokiej jakości materiałów łatwo wpasuje się w każdą przestrzeń. Zaawansowany biały wyświetlacz LED oraz pilot zdalnego sterowania obsługujący wszystkie funkcje urządzenia zdecydowanie ułatwiają codzienne użytkowanie. Na tylnej ściance obudowy znajdują się dwa gniazda RCA – jedno umożliwiające wprowadzenie sygnału audio z dowolnego źródła za pomocą przewodu RCA, drugie umożliwiające przesłanie sygnału do zewnętrznego urządzenia. Moc wyjściowa wbudowanego wzmacniacza wynosi 20W RMS na kanał, a moc maksymalna całego zestawu to 120W.

Mini wieża Blaupunkt MS35BT Edition biała
ikona

Strumieniowe przesyłanie danych

Blaupunkt MS35BT łączy doskonałą jakość dźwięku z nową technologią. Dzięki bezprzewodowej łączności Bluetooth użytkownik ma możliwości połączenia się z wieżą, nawet jeśli nie posiada kabli audio. Korzystaj z plików dźwiękowych zapisanych w pamięci wszelkich mobilnych urządzeń tj. smartfonów, tabletów czy laptopów i dziel się ulubioną muzyką z rodziną i przyjaciółmi. Urządź małą imprezę i zobacz jak duże możliwości ma ten niewielki sprzęt.

Mini wieża z Bluetooth Blaupunkt MS35BT
ikona

Wysoka jakość dźwięku z Blaupunkt MS35BT Edition

Jeśli cenisz wysoką jakość dźwięku w kompaktowym wydaniu, to z pewnością docenisz mini wieże Blaupunkt MS35BT Edition. W celu dopasowania profilu brzmienia do własnych preferencji MS35BT posiada regulację wysokich i niskich tonów oraz wbudowany equalizer z pięcioma zaprogramowanymi ustawieniami dźwięku: Flat, Classic, Pop, Rock, Jazz. Natomiast w celu wzmocnienia dynamiki odtwarzanego dźwięku dostępna jest funkcja Loudness. Do zestawu dołączone są głośniki z membranami wykonanymi z celulozy, co w połączeniu z drewnianą obudową typu bass reflex zapewnia bardzo przyjemne, zrównoważone i ciepłe brzmienie.

Mini wieża Blaupunkt MS35BT o mocy 120 W
ikona

Wygoda i komfort korzystania

Odpowiedni odbiór fal radiowych realizowany jest za pomocą zewnętrznej anteny FM podłączanej do gniazda zlokalizowanego w tylnej części obudowy. Wbudowany tuner z cyfrową syntezą PLL umożliwia wprowadzenie do pamięci aż 30 stacji radiowych. Natomiast funkcja szybkiego wyszukiwania stacji radiowych umożliwia bezpośredni wybór częstotliwości ulubionej stacji radiowej za pomocą klawiatury numerycznej na pilocie zdalnego sterowania. Zobacz jak to proste rozwiązanie zapewnia jeszcze większy komfort korzystania z tego urządzenia.

Radio w mini wieży Blaupunkt MS35BT Edition
ikona

Muzyka z różnych źródeł

Jeśli jesteś osobą, która lubi w pełni wykorzystywać potencjał otaczających Cię przedmiotów, z pewnością zachwyci Cię zakres możliwości, które oferuje MS35BT. Urządzenie wyposażone jest w napęd umożliwiający odtwarzanie płyt CD, zarówno z tradycyjnymi plikami audio, jak również plikami MP3 nagranymi na płytach pojedynczego lub wielokrotnego zapisu (CR-R/CD-RW). Dodatkowo w przedniej części urządzenia zlokalizowany jest port USB, dzięki któremu możliwe jest podłączenie różnego rodzaju pamięci USB i odtwarzanie zapisanych plików muzycznych w osobistej bibliotece muzycznej. Natomiast po drugiej stronie panelu przedniego znajduje się gniazdo mini-jack przeznaczone do podłączenia słuchawek.

Mini wieża Blaupunkt MS35BT Edition CD AUX MP3 USB

Specyfikacja

Liczba kanałów
2.0
Moc maksymalna
120 W
Odtwarzane nośniki
CD
CD-R/RW
MP3-CD
Radio
FM/AM
Łączność bezprzewodowa
Bluetooth
Equalizer
Tak
Magnetofon
Nie
Loudness
Tak
Obsługiwane formaty plików
MP3
WMA
Rodzaje wejść
USB 1 szt.
Aux In
Rodzaje wyjść
Wejście audio
Wyjście głośnikowe
Dodatkowe informacje
Tuner FM z cyfrową syntezą PLL
Wyświetlacz LED
Kolor
Biały
Wysokość
220 mm
Szerokość
490 mm
Głębokość
240 mm
Waga
5,65 kg
Dołączone akcesoria
Pilot
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
MS35BTEDITION
Kod x-kom
454115

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Wieża stereo Blaupunkt MS35BT EDITION
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł