Drukuj
Do porównania
CENEGA UBOAT - 491832 - zdjęcie
CENEGA UBOAT - 491832 - zdjęcie 1
CENEGA UBOAT - 491832 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

CENEGA UBOAT

od: CENEGAkod producenta: 5908305217350kod x-kom: 491832
  • Platforma:PC
  • Wersja:Polska, Angielska
  • PEGI:16+
  • Premiera:2019-04-30
specyfikacja CENEGA UBOAT
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
Drukuj
Do porównania
informacja

Czym jest gra we wczesnym dostępie?

Wczesny dostęp to działająca wersja gry, której proces tworzenia przez wydawcę nie został jeszcze zakończony. W związku z tym, że proces rozwoju gry trwa nadal, zakupiona przez Ciebie wersja gry może ulegać zmianom, zawartość może być aktualizowana, mogą pojawiać się nowe treści. Celem wydania gry w wersji „wczesny dostęp” jest zebranie opinii społeczności graczy oraz wprowadzanie zmian, aby stworzyć premierowy produkt o jak najlepszych parametrach i jakości.

Po zakupie gry w wersji „wczesny dostęp” możesz ją natychmiast zainstalować i zagrać zarówno w jej obecnym stanie jak też w procesie jej dalszego rozwoju. Gdy gra opuści fazę wczesnego dostępu i zostanie wydana jako tytuł skończony, twoja wersja gry zostanie automatycznie oraz bezpłatnie zaktualizowana do wersji premierowej

Czym jest gra we wczesnym dostępie?
ikona

Gra PC UBOAT

UBOAT to symulator okrętu podwodnego z czasów II wojny światowej, ale inny niż wszystkie, jakie do tej pory widzieliście. To gra typu sandbox z mechaniką zarządzania załogą, a jej głównym tematem jest życie niemieckich żołnierzy. W UBOAT kontrolujesz załogę, aby kontrolować okręt. Dbasz o zdrowie fizyczne i psychiczne marynarzy, bo jeśli są głodni, zmęczeni, a ich morale jest niskie, nie ma szans na wygranie jakiejkolwiek potyczki.

Perfekcję w grze można osiągnąć na wiele sposobów. Wykaż się sprawnym zarządzaniem i rozdzielaj sprawnie pracę na okręcie swoim oficerom. Jednak jeżeli uważasz, że aby coś było zrobione dobrze, należy zrobić to samemu - zasiądź przed peryskopem, hydrofonem, bądź działem 88 mm i weź sprawy w swoje ręce.

wytrzymałość

Przetrwanie

Fundamentem elementów survivalowych gry jest rozbudowany system uszkodzeń. W wyniku obrażeń otrzymywanych przez Twój okręt będą tworzyć się niepowtarzalne sytuacje mogące wymagać kreatywności i opanowania, aby sobie z nimi poradzić. Możesz spróbować ocalić całą załogę, bądź kogoś porzucić, by ocalić pozostałych.

Będąc na otwartym morzu Twoja jednostka będzie wielokrotnie zdana na siebie. Wykaż się sprawnym zarządzaniem, by optymalnie wykorzystać zabrane ze sobą zasoby a w wyjątkowych sytuacjach postaraj się uzupełnić je na morzu prosząc sojuszników o pomoc.. bądź przeszukując wrakowiska zatopionych statków.

Przetrwanie
nowość

Kariera w Kriegsmarine

W trakcie rozgrywki będziesz otrzymywać przydziały z kwatery głównej Kriegsmarine. Ich przebieg nigdy nie jest liniowy i w trakcie będziesz dostawać dodatkowe wytyczne lub napotkasz niespodziewane problemy.

Brawurowe wykonywanie przydziałów spływających z dowództwa jest wynagradzane dodatkowym budżetem dla dowodzonej przez Ciebie jednostki oraz uznaniem Twojej wzrastającej reputacji jako kapitana. Będzie Ci to potrzebne, by modernizować swój okręt tak by nadążyć za innowacjami technologicznymi wroga.

Kariera w Kriegsmarine
wydajność

Wierna symulacja

Elementy symulacyjne gry są bardzo realistyczne, jednak nigdzie nie odbywa się to kosztem jakości rozgrywki. Mimo rozbudowanej symulacji w UBOAT można grać jak w zwyczajną grę, natomiast tajniki zgłębiać z czasem, by stawać się coraz lepszym kapitanem dla swojej jednostki.

Nawet takie elementy jak wpływ balastu w poszczególnych przedziałach na trym okrętu (innymi słowy jego przechylenie), czy krzywizna Ziemi są poprawnie odwzorowane w grze.

Wierna symulacja

Specyfikacja

Platforma
PC
Gatunek
Symulacje
Przedział wiekowy (PEGI)
16+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Data premiery
2019-04-30
Dodatkowe informacje
Gra we wczesnym dostępie (Early Access)
Wersja językowa
Polska (napisy)
Angielska
Nośnik
DVD
Dodatki
Cyfrowy soundtrack
Dwustronny plakat z przekrojem okrętu
Mini dokument wideo z rysem historycznym
Drukowana, stylizowana książeczka z sylwetkami okrętów
Kod producenta
5908305217350
Kod x-kom
491832

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Gra na PC CENEGA UBOAT
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł