Drukuj
Do porównania
TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45<>SFP) - 511693 - zdjęcie
TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45<>SFP) - 511693 - zdjęcie 1
TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45<>SFP) - 511693 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45<>SFP)

od: TP-Link|kod producenta: MC220L|kod x-kom: 511693
  • Napięcie wyjściowe:9 V
  • Moc:1,7 W
  • Złącza:RJ-45 10/100/1000, SFP 1000 - 1 szt.
specyfikacja TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45<>SFP)
Przewiń do pełnej specyfikacji
69,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
internet

TP-Link MC220L Media konwerter RJ-45 - SFP

Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX wykorzystuje wielo- lub jednomodowy kabel optyczny ze złączami LC. Urządzenie umożliwia odbiór i transmisję sygnału wielomodowego o długości fali 850nm, oraz sygnału jednomodowego o długości fali 1310nm.

TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45<>SFP)
technologia

Bogata funkcjonalność

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące lub być montowane w obudowie TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC220L transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km, wykorzystując kabel wielomodowy, oraz na odległość do 10 km wykorzystując kabel jednomodowy.

TP-Link Logo

 

Specyfikacja

Typ zasilacza
Zewnętrzny
Napięcie wyjściowe
9 V
Moc
1,7 W
Obsługiwane standardy
802.3ab
802.3x
802.3z
Rodzaje wejść/wyjść
RJ-45 10/100/1000 (LAN) - 1 szt.
SFP 1000 - 1 szt.
Okablowanie sieciowe
100BASE-TX: kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
1000BASE-TX: kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Szerokość
73 mm
Głębokość
94,5 mm
Wysokość
27 mm
Gwarancja
60 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
MC220L
Kod x-kom
511693

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Akcesorium sieciowe TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45<>SFP)
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł