Drukuj
Do porównania
TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)  - 511753 - zdjęcie
TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)  - 511753 - zdjęcie 1
TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)  - 511753 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)

od: TP-Link|kod producenta: MC111CS jednomodowy|kod x-kom: 511753
  • Moc:2,49 W
  • Złącza:RJ-45 10/100, SC/UPC 100 - 1 szt., DC-IN - 1 szt.
  • Dodatkowe informacje:Automatyczne krosowanie
specyfikacja TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)
Przewiń do pełnej specyfikacji
105,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
internet

TP-Link MC111CS Media konwerter RJ-45 - SC

Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych.

TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)
technologia

Bogata funkcjonalność

Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1550nm, a odbiera o długości fali 1310nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1310nm, natomiast odbierać o długości fali 1550nm. Konwerter MC111CS może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X).

TP-Link Logo

 

Specyfikacja

Typ zasilacza
Zewnętrzny
Moc
2,49 W
Obsługiwane standardy
802.3
802.3u
802.3x
Rodzaje wejść/wyjść
RJ-45 10/100 (LAN) - 1 szt.
SC/UPC 100 - 1 szt.
DC-IN - 1 szt.
Okablowanie sieciowe
10BASE-T: kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX: kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
1000BASE-TX: kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Dodatkowe informacje
Automatyczne krosowanie
Szerokość
95 m
Głębokość
73 mm
Wysokość
27 mm
Dołączone akcesoria
Zasilacz
Gwarancja
60 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
MC111CS jednomodowy
Kod x-kom
511753

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Akcesorium sieciowe TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł