Drukuj
Do porównania
Feiyu-Tech Monitor  - 512151 - zdjęcie
Drukuj
Do porównania

Feiyu-Tech Monitor

od: Feiyu-Techkod x-kom: 512151
729,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
monitor

Monitor podglądowy FeiyuTech

Monitor FeiyuTech to kompaktowe narzędzie ułatwiające podgląd rejestrowanego materiału. Możliwość zainstalowania monitora podglądowego w dogodnym miejscu znacząco poprawia wygodę i ergonomię podczas filmowania przy użyciu gimbala, stabilizatora, slidera czy rigu. Dzięki wbudowanemu gniazdu mini Jack, monitor pozwala na odsłuch ścieżki dźwiękowej, a także na sterowanie jej głośnością.

Monitor FeiyuTech - Zestaw
IPS

Wysoka jakość obrazu

Dla zapewnienia wysokiej jakości obrazu monitor wyposażony został w 4,5” matrycę IPS o rozdzielczości 1200 x 800 pikseli. Dobre odwzorowanie kolorów, wysoki kontrast, jasne podświetlenie oraz szeroki kąt widzenia to cechy urządzenia, które z pewnością docenisz podczas pracy na planie zdjęciowym.

Urządzenie wyposażone zostało w dwa porty HDMI – wejściowy oraz wyjściowy. Przystosowane jest do odbierania i dalszego przesyłania sygnału o wysokiej rozdzielczości 4K, dzięki czemu współpracować może z najnowszymi aparatami i kamerami.

Monitor FeiyuTech - Ekran
łatwa obsługa

Wygodne sterowanie

Nawigowanie po ustawieniach urządzenia umożliwia panel umieszczony na górze monitora. Przyciski sterujące są duże i wygodne w użyciu, a intuicyjne menu zapewnia łatwy dostęp do oferowanych funkcji. Dwa konfigurowalne przyciski umożliwiają aktywację wybranych przez Ciebie parametrów . Możesz do nich przypisać najczęściej używane narzędzia, aby mieć do nich szybki dostęp.

Monitor FeiyuTech
ustawienia

Bogactwo funkcji

Monitor FeiyuTech to nie tylko doskonała jakość obrazu, ale także wiele przydatnych funkcji, dzięki którym z łatwością osiągniesz zamierzony efekt. Asystent ostrości, podkreślając kolorem ostre krawędzie pomoże Ci ustawić płaszczyznę ostrości dokładnie tam, gdzie sobie tego życzysz. Znaczniki środka kadru oraz bezpiecznej strefy to maski wyświetlane na ekranie monitora, dzięki którym kadrowanie stanie się prostsze. Obrót obrazu to funkcja ułatwiająca pracę z monitorem, kiedy ten zainstalowany jest w nietypowym położeniu.

Monitor FeiyuTech na Gimbalu

 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod x-kom
512151

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Akcesorium do gimbala Feiyu-Tech Monitor
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł