Drukuj
Do porównania
Plustek Scan A280 - 534710 - zdjęcie
Drukuj
Do porównania

Plustek Scan A280

od: Plustek|kod producenta: PLUS-ESCAN-A280|kod x-kom: 534710
Oszczędź 200,00 zł
3 149,00 zł
2 949,00 zł
1
Drukuj

kup na raty, zacznij płacić za 3 miesiące
skaner

Skaner sieciowy Plustek eScan A280

Plustek eScan A280 to urządzenie, które pozwala użytkownikowi na błyskawiczne skanowanie materiałów, natychmiastowo po jego włączeniu. Wbudowany w konstrukcję skanera 7” wyświetlacz LCD oprócz tego, że umożliwia intuicyjną obsługę skanera to pozwala jeszcze na pogląd zeskanowanych materiałów, czy ich edycję (przycięcie, obrót, jasność obrazu), bezpośrednio przed wysłaniem.

Jest także możliwość wysyłania oraz zapisywania obrazów o różnych formatach, do wielu docelowych lokalizacji, takich jak: napęd USB, folder sieciowy, urządzenie mobilne, poczta elektroniczna, serwer w chmurze.

Skaner sieciowy Plustek eScan 280
łatwa obsługa

Łatwa konfiguracja

Skaner eScan jest urządzeniem bardzo łatwym i intuicyjnym w obsłudze. Do rozpoczęcia pracy z urządzeniem wystarczy tylko podłączyć zasilanie i kabel sieciowy Intuicyjny interfejs pozwala na pracę bez potrzeby specjalistycznego szkolenia. Wyświetlone na dużym 7-calowym wyświetlaczu, wskazówki pozwolą w trzech prostych krokach rozpocząć pracę z urządzeniem.

Skaner sieciowy Plustek eScan 280
wydajność

Podgląd obrazów i wszechstronne zapisywanie

Skaner eScan A280 pozwala użytkownikowi zweryfikować zeskanowane obrazy już w trybie miniatur. Użytkownik może również przejrzeć każdą stronę z osobna w trybie pełnoekranowym. Zainstalowane oprogramowanie pozwala m.in. na przycinanie, obracanie oraz prostą edycję strony.

Plustek eScan A280 ma umożliwia wysyłanie materiałów do 6 różnych lokalizacji: dysk USB, folder sieciowy, urządzenia mobilne, poczta e-mail, czy serwerze w chmurze. Po wybraniu miejsca docelowego, wybierz następnie dokumenty.

Skaner sieciowy Plustek eScan 280

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
PLUS-ESCAN-A280
Kod x-kom
534710

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Skaner Plustek Scan A280
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł