Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Porównaj
HTC Advantage Pack dla Cosmos - Licencja komercyjna - 543348 - zdjęcie
HTC Advantage Pack dla Cosmos - Licencja komercyjna - 543348 - zdjęcie 1
HTC Advantage Pack dla Cosmos - Licencja komercyjna - 543348 - zdjęcie 1
Drukuj
Porównaj

HTC Advantage Pack dla Cosmos - Licencja komercyjna

od: HTC|kod producenta: 99H20662-00|kod x-kom: 543348
Oszczędź 700,00 zł
1 199,00 zł
499,00 zł
Drukuj
nowość

Rozszerz gwarancję HTC dzięki Pakietowi Advantage

Rozwijaj swój biznes wdrażając najnowoczęśniejszy system do wirtualnej rzeczywistość VIVE, a  dzięki specjalnej ochronie zapewnij sobie bezpieczeństwo. Program dla firm VIVE Enterprise oferuje pakiet licencji na komercyjne wykorzystanie urządzeń oraz dedykowane wsparcie i narzędzia serwisowe dla VIVE Cosmos. Firma HTC zapewnia dostęp do zaawansowanych systemów zarządzania flotą, skraca czas ewentualnej naprawy, oferuje pomoc techniczną dostępną od ręki oraz bezpieczeństwo po zakupie, dzięki gwarancjom na sprzęt dostosowanym do potrzeb Klienta. Z usług w ramach Advantage można korzystać tylko poprzez dokonanie aktywacji VIVE Cosmos.

VIVE Enterprise Advantage zapewnia dostęp do szybkiej obsługi serwisowej – diagnostyki i naprawy ewentualnej usterki. Z obsługi Klienta można korzystać także poprzez czat online lub e-mail.

Oferta pakietu gwarancyjnego Advantage skierowana jest wyłącznie do firm i klientów biznesowych. Pakiet gwarancyjny Advantage przeznaczony jest wyłącznie dla gogli VIVE Cosmos.

Rozszerz gwarancję HTC dzięki Pakietowi Advantage
jakość wydruku

Warunki skorzystania z pakietu Advantage

Zarządzaj systemami Vive w swojej firmie. Zarejestruj swój pakiet Advantage na swoim koncie firmowym na dedykowanej stronie.

1. Utwórz nowe konto lub zaloguj się do istniejącego na stronie internetowej enterprise.vive.com/portal/login.
2. Po zarejestrowaniu nowego konta lub zalogowaniu się na istniejące, kliknij w łącze rejestracyjne przesłane na podany wcześniej adres e-mail.
3. Po weryfikacji konta, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w celu zarejestrowania Twojej firmy.

Platforma VIVE Cosmos dla korporacji, zapewnia Twojej firmie elastyczność i kontrolę potrzebną do łatwego i bezpiecznego zarządzania aktualizacjami i wdrażaniem oprogramowania. System zarządzania urządzeniami monitoruje systemy VIVE w sieci i umożliwia wdrażanie oprogramowania i instalację sterowników na wszystkich urządzeniach, nie naruszając przy tym ochrony typu firewall.

Oferta pakietu gwarancyjnego Advantage skierowana jest wyłącznie do firm i klientów biznesowych.

Warunki skorzystania z pakietu Advantage
3D

HTC VIVE Cosmos

Przekrocz bariery wraz z goglami VR HTC VIVE Cosmos. Gogle wyróżniają się rozdzielczością aż 2880 x 1770 pikseli (1440 x 1700 pikseli na każde oko). Z VIVE Cosmos zyskujesz znacznie większy obszar poruszania się dzięki zestawowi aż 6 kamer śledzących Twój ruch.

Co ważne, nie jest konieczna instalacja czujników stacji bazowej do detekcji położenia gogli. Same gogle nie wymagają skomplikowanej procedury instalacyjnej, nie ma potrzeby używania stacji bazowej i są gotowy do zabawy niemal natychmiast po wyciągnięciu ich z pudełka.

Gogle HTC VIVE Cosmos są również wygodniejsze w użytkowaniu między innymi dzięki lepszej wentylacji frontowej, a także za sprawą podnoszonego przedniego panelu. W ten sposób użytkownik nie musi zdejmować gogli w czasie przerwy od zabawy.

Gogle HTC VIVE Cosmos nie są częścią zestawu (do nabycia osobno).

HTC VIVE Cosmos

Specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
99H20662-00
Kod x-kom
543348

Opinie

Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze