Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
19 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa - 569708 - zdjęcie
Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa - 569708 - zdjęcie 1
Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa - 569708 - zdjęcie 2Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa - 569708 - zdjęcie 2
Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa - 569708 - zdjęcie 1Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa - 569708 - zdjęcie 1
Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa - 569708 - zdjęcie 2Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa - 569708 - zdjęcie 2

Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa

od: Garmin|kod producenta: 010-02313-11|kod x-kom: 569708
  • Mapy:Europa
  • Ekran:7"
  • Rozdzielczość:1024 x 600 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 619,00 zł
1

Promocja

kup powyższy produkt

i dobierz Samsung Portable SSD T7 1TB z rabatem 100 zł

kup powyższy produkt
kup powyższy produkt
GPS

Nawigacja Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa

Garmin Dezl LGV700 to urządzenie nawigacyjne z czytelnym, 7-calowym wyświetlaczem przeznaczone dla samochodów ciężarowych. Świetnie sprawdzi się szczególnie na długich trasach. Nawigacja wyznaczy trasę na podstawie rozmiarów i masy pojazdu, a na ekranie urządzenia pojawi się wyraźny podgląd drogi do przebycia. Dzięki dokładnym mapom Europy z darmowymi aktualizacjami, przystosowanym dla pojazdów wielkogabarytowych, bez problemu trafisz do celu, a załadunek dowieziesz na czas.

Ponadto, nawigacja Dezl LGV700 oferuje dużo opcji, które w znaczny sposób ułatwią kierowcy zarówno wyznaczanie trasy i jazdę, jak również poszukiwanie odpowiedniego miejsca na postój i planowanie przerw. Dane z serwisu Truck Parking Europe ułatwią znalezienie parkingu na trasie, natomiast fabrycznie wgrany katalog pomocy drogowej Truck & Trailer Services ułatwi Ci znalezienie miejsca postojowego.

Nawigacja Garmin Dezl LGV700 MT-S Europa
ekran smartfonu

Duży wyświetlacz o przekątnej 7 cali

Nawigacja Garmin Dezl LGV700 została wyposażona w jasny, wyraźny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7 cali. Ułatwia on korzystanie z urządzenia nawigacyjnego i umożliwia jego intuicyjną obsługę.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Duży wyświetlacz o przekątnej 7 cali
wydajność

Wyznaczanie tras dla ciężarówek i alerty dla kierowców

Po wprowadzeniu do urządzenia profilu ciężarówki, podając jej wysokość, masę, długość, szerokość i ewentualne przewożone materiały niebezpieczne, nawigacja Garmin Dezl LGV700 MT-S znajdzie najlepsze trasy dla ciężarówki i ładunku*. Jeśli jedziesz w nieznanym terenie, sprawdź trasy dla ciężarówek, z których korzystają inni kierowcy, aby podnieść swoją świadomość sytuacyjną.

Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy i większej świadomości sytuacyjnej, ostrzeżenia dla kierowcy informują m.in. o zbliżających się ostrych zakrętach, ograniczeniach prędkości i przejazdach kolejowych.

*Może być niedostępne na niektórych obszarach. Podanie charakterystyki profilu pojazdu ciężarowego nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz dostosowuj jazdę do panujących warunków.

Wyznaczanie tras dla ciężarówek i alerty dla kierowców
Zegar

Parkowanie i planowanie przerw

Jeśli musisz zaparkować ciężarówkę, ułatwią Ci to dane z serwisu Truck Parking Europe. Dzięki nim, z łatwością znajdziesz parking na trasie. Parkingi można filtrować według preferowanych udogodnień, takich jak sieć Wi-Fi, prysznice, poziom bezpieczeństwa i wiele innych. Po nawiązaniu połączenia z aplikacją mobilną Garmin Drive, sprawdź dostępność wolnych miejsc, aby zmniejszyć ryzyko przyjazdu na zatłoczony parking. Ponadto, otrzymywane na czas powiadomienia ułatwią Ci optymalne wykorzystanie każdego postoju.

Co więcej, korzystając z fabrycznie wgranego katalogu pomocy drogowej "Truck & Trailer Services", znajdziesz preferowane postoje dla ciężarówek. Katalog umożliwia filtrowanie postojów według marki lub udogodnień. Nawigacja Garmin Dezl LGV700 umożliwia wyświetlanie ocen z serwisu TripAdvisor dotyczących takich miejsc jak hotele, restauracje i atrakcje na trasie lub w pobliżu celu podróży.

Parkowanie i planowanie przerw
WiFi

Łączność Wi-Fi i synchronizacja ze smartfonem

Dzięki wbudowanej w urządzenie Garmin Dezl LGV700 łączności Wi-Fi możesz z łatwością aktualizować mapy i oprogramowanie bez użycia komputera. Komunikaty na ekranie informują o dostępności nowych aktualizacji.

Dodatkowe korzyści czekają na Ciebie po sparowaniu nawigacji z Twoim smartfonem. Wbudowana technologia Bluetooth pozwala na synchronizację zgodnego smartfona z urządzeniem nawigacyjnym w celu nawiązywania połączeń bez odrywania rąk od kierownicy. Wystarczy również, że pobierzesz aplikację Garmin Drive, aby uzyskać dostęp do aktualnych* informacji o ruchu drogowym, pogodzie i cenach paliw. Dodatkowo możesz uzyskać dostęp do kamer drogowych photoLive, jeśli są dostępne. Aplikacja Garmin Drive umożliwi Ci również podgląd Twoich wiadomości tekstowych i innych powiadomień* ze smartfona, na ekranie urządzenia nawigacyjnego.

Potrzebujesz wskazówek nawigacyjnych? Wystarczy powiedzieć. Asystent głosowy urządzenia Dezl LGV700 reaguje na polecenia głosowe, dzięki czemu nie trzeba odrywać rąk od kierownicy i można skupić wzrok na drodze.

*Aby korzystać z tej funkcji, należy pobrać aplikację Garmin Drive do zgodnego smartfona obsługującego technologię Bluetooth i GPS.

Łączność Wi-Fi i synchronizacja ze smartfonem

Specyfikacja

Mapy
Europa
Funkcje nawigacji
Dostęp do najbliższych miejsc POI
Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym
Informacje o fotoradarach
Komunikaty głosowe
Obsługa kamery cofania
Ostrzeżenia dla kierowcy
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Powiadomienia z telefonu
Wyznaczanie trasy
Tryb ciężarowy
Widok skrzyżowań w 3D
Widok terenu 3D
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy, IPS
Przekątna wyświetlacza
7"
Rozdzielczość wyświetlacza
1024 x 600 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe (3,5 mm) - 1 szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Dodatkowe informacje
Obsługa nawigacji za pomocą głosu
Zestaw głośnomówiący
Interfejs dla zestawu słuchawkowego Bluetooth
Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
Wbudowany moduł Wi-Fi
Informacje o ruchu drogowym w aplikacji na smartfonie
Wysokość
106 mm
Szerokość
177 mm
Grubość
19 mm
Waga
240 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Krążek samoprzylepny
Uchwyt przykręcany
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
010-02313-11
Kod x-kom
569708

Opinie