Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Sonoff Inteligentny przełącznik ZIGBEE BASICZBR 3 - 645660 - zdjęcieSonoff Inteligentny przełącznik ZIGBEE BASICZBR 3 - 645660 - zdjęcie
Sonoff Inteligentny przełącznik ZIGBEE BASICZBR 3 - 645660 - zdjęcie 1Sonoff Inteligentny przełącznik ZIGBEE BASICZBR 3 - 645660 - zdjęcie 1
Sonoff Inteligentny przełącznik ZIGBEE BASICZBR 3 - 645660 - zdjęcie 1Sonoff Inteligentny przełącznik ZIGBEE BASICZBR 3 - 645660 - zdjęcie 1
Drukuj
Porównaj

Sonoff Inteligentny przełącznik ZIGBEE BASICZBR 3

od: Sonoff|kod producenta: IM190611001 6920075757354|kod x-kom: 645660
  • Gwarancja:12 miesięcy
specyfikacja Sonoff Inteligentny przełącznik ZIGBEE BASICZBR 3
Przewiń do pełnej specyfikacji
47,00 zł
1
Drukuj

Promocja

dodaj opinię o tym produkcie

i odbierz 10 zł na kolejne zakupy

dodaj opinię o tym produkcie
dodaj opinię o tym produkcie

kup ten produkt i odbierz zamówienie

wejdź na stronę https://opinie.x-kom.pl/ i zostaw opinię

gdy zatwierdzimy opinię, prześlemy Ci mejlem bon na kolejne zakupy

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, zaloguj się na swoje konto i złóż zamówienie. Opinię możesz wystawić dopiero po tym, gdy odbierzesz zamówienie. Żeby wystawić opinię, zaznacz zgody na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o aktualnych promocjach oraz ofertę dopasowaną do potrzeb. Bon otrzymasz po 14 dniach od wystawienia opinii na adres e-mail, który jest przypisany do Twojego konta.

Promocja obejmuje produkty zakupione od 21 kwietnia do 31 maja. Regulamin promocji znajdziesz tutaj

WiFi

Inteligentny przełącznik Sonoff ZIGBEE BASICZBR 3

Sonoff BASICZBR3 to pierwszy inteligentny przełącznik od firmy Sonoff, który posiada możliwość połączenia się z hubem Smart Things, dzięki czemu możliwa jest kontrola wszystkich podłączonych do niego urządzeń przy pomocy aplikacji na systemy iOS oraz Android. Program umożliwia tworzenie pokoi, scen, kont poszczególnych domowników oraz zautomatyzowanie inteligentnych urządzeń w celu stworzenia w pełni automatycznego domu.

Nowa generacja przełączników BASICZBR3 pozwala na połączenie ich z Sonoff ZigBee Bridge, który umożliwia sparowanie ze sobą do 32 urządzeń. W ten sposób możesz połączyć wiele inteligentnych przełączników, gniazd oraz czujników tworząc domową sieć, w której możesz skonfigurować poszczególne oddziaływania takie jak np. po wykryciu przez czujnik zbyt niskiego poziomu wilgotności, przy pomocy przełącznika BASICZBR3 oraz ZigBee automatycznie uruchomi się nawilżacz powietrza. Gdy otworzysz drzwi od sypialni automatycznie zapali się światło.

Inteligentny przełącznik Sonoff ZIGBEE BASICZBR 3
wydajność

Szeroka kompatybilność

Urządzenie Sonoff ZIGBEE BASICZBR 3 płynnie działa z platformą Amazon Alexa włączając w to ZE39KL Echo Plus, Echo Studio, DW84JL, DW84JL drugiej generacji Echo Show oraz L9D29R drugiej generacji Echo Plus.
Możesz bezpośrednio sparować urządzenie z ZigBee przy pomocy swojego głosu - wystarczy powiedzieć “Alexa, find device”, a inteligentny asystent zrobi całą resztę.

Przekaźnik jest kompatybilny z wieloma urządzeniami dostępnymi na rynku. Można go używać między innymi z oświetleniem, urządzeniami RTV i AGD, wentylatorami i wieloma innymi.

Szeroka kompatybilność
sterowanie głosem

Sterowanie głosem

Przy pomocy asystenta Amazon Alexa możesz sterować różnymi urządzeniami za pomocą prostych komend głosowych. Włączaj, wyłączaj, przyciemniaj lampy, uruchamiaj wentylatory, oczyszczacze powietrza, nawilżacze, czajniki i wiele innych.

Ponadto, alarmy, harmonogramy, urządzenia, lokalizacje i alarmy mogą zostać wykorzystane z inteligentnym przełącznikiem Zigbee do aktywacji lub dezaktywacji urządzeń.

Sterowanie głosem

Specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)
Kod producenta
IM190611001 6920075757354
Kod x-kom
645660

Opinie

Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze