Mam ten głośniczek od 10 lat. Działa nadal i jest super. Musiałem tylko zetrzeć z niego utlenioną gumową powłokę antypoślizgową bo się kleił. Wystarczyło użyć spirytusu. Poza tym super jest. Polecam go wszystkim choć już nie można go kupić.... Rozwiń dalej
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.