Szukaj

GPS Garmin Nuvi 55 LM CE
  • mapy Polski i Europy
  • dotykowy ekran 5"
  • bezterminowa aktualizacja map
449,00 zł
taniej o 50 zł
399,00 zł
Śpiesz się, oferta kończy się za:
SPRZEDANO JUŻ 4!
POZOSTAŁO JESZCZE 51!
Kup teraz
Promocja tygodnia
Dostawa
Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub dostarczamy do Paczkomatów InPost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w jednym z naszych salonów stacjonarnych, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.Sposób dostawy
 
Koszt dostawy Uwagi dodatkowe
Odbiór osobisty
0 zł
 

Zamówione produkty możesz odebrać w naszych salonach w Częstochowie, Białej Podlaskiej, Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Tarnowskich Górach, Wrocławiu oraz Warszawie.
 
Paczkomaty InPost 9,90 zł
Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Za pośrednictwem Paczkomatów InPost możesz odebrać towar o wartości do 5000 zł brutto.
Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 3 dni kalendarzowe - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost.
Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg.
 
Przesyłka kurierska
- przedpłata
20 zł Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru).
Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
Przesyłka kurierska
- za pobraniem
25 zł
Przesyłka kurierska
- raty
0 zł


Śledzenie drogi przesyłki


X-KOM.PL jest oficjalnym partnerem firm:

Microsoft ASUS Gold Partner MSI Intel Dell    Logitech    Samsung

Acer     HTC Mio  Brother  LG     Toshiba  Lenovo          

                                       


                             


                             


                  Creative