Drukuj
Do porównania
Nintendo 3DS New Super Mario Bros. 2 - 290134 - zdjęcie
Nintendo 3DS New Super Mario Bros. 2 - 290134 - zdjęcie 1
Nintendo 3DS New Super Mario Bros. 2 - 290134 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

Nintendo 3DS New Super Mario Bros. 2

od: Nintendo|kod producenta: 045496522575|kod x-kom: 290134
  • Platforma:Nintendo 3DS
  • Wersja:Angielska
  • PEGI:3+
  • Premiera:2012-07-28
specyfikacja Nintendo 3DS New Super Mario Bros. 2
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,00 zł
Drukuj
Do porównania
konsola

New Super Mario Bros. 2
Wciel się w najbardziej rozpoznawalnego hydraulika

New Super Mario Bros. 2 nie jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części z Nintendo DS i zawiera mnóstwo nowości. Jedną z nich jest możliwość uzbierania miliona złotych monet, dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze dłuższa i ciekawsza. Na każdym poziomie gry będziecie mogli zbierać złote monety. Okazji do ich zdobycia jest mnóstwo, chociaż na niektóre z nich będziecie musieli sami zapracować.

Dzięki temu na każdym poziomie będziecie mieli do czynienia z nieprzyjaciółmi, ale też łatwiej wam będziecie pokonywać kolejne plansze, a to za sprawą umieszczonych tam skrótów i Power- Up-ów. Aby się sprawniej poruszać możecie również skorzystać z opcji speed run.

New Super Mario Bros. 2
puchar dla najlepszych

Power-Upy i multiplayer
Mnóstwo nowej treści i rozgrywka z innymi

New Super Mario Bros. 2 zawiera mnóstwo nowych Power-Up-ów. Na niektórych poziomach napotkacie złotych przeciwników, w innych sami będziecie koloru złotego. Bedziecie mogli odnaleźć złote kwiatki, dzięki którym i Mario będzie złoty! Złoty Mario będzie pluł złotymi kulami ognia, gdzie wszystkie napotkane przedmioty przemieni w złote monety.

Kolejny power-up przemieni głowę Mario w głowę, zbudowaną z cegłówek, a gdy tylko zacznie biec, będzie pozostawiał za sobą resztki złotych monet. Do dyzspozycji jest również kostium szopa racoon, który pozwoli wam wznieść się w chmury, po same szczyty gór, gdzie czekają na was ciekawe bonusy. Oprócz klasycznego multiplayer-a, nowy Mario będzie dostępny wraz z kooperatywnym multiplayer-em dla dwójki graczy. Od nich będzie zależeć, czy zechcą pokonywać plansze razem czy osobno. Gra w pojedynkę umożliwi zdobycie większej ilości punktów.

New Super Mario Bros. 2
internet

Grafika i stereoskopowy efekt 3D
Funkcja StreetPass

Szata graficzna w New Super Mario Bros. 2 jest równie szczegółowa, co pozostałe gry od Nintendo. Stereoskopowy efekt 3D w tej grze nie spowoduje, że świat z gry, będzie widoczny po za konsolą. Tutaj ekran jest przepustką do Mushroom Kingdom, gdzie po nastawieniu efektu 3D, tło nie tylko się oddala, ale też, im dalej, tym bardziej będzie się rozmazywać. StreetPass: New Super Mario Bros. 2 wspiera funkcję StreetPass.

Zamiast przesyłać Power-Up-y, jak to miało miejsce w Super Mario 3D Land, będziecie wysyłać jedynie swoje rekordy. Na każdym poziomie gry, będziecie mogli zapoznać się z wynikami przeciwników, ale też dowiedzieć się o tym, ile monet potrzebujecie uzbierać.

New Super Mario Bros. 2

 

Specyfikacja

Platforma
Nintendo 3DS
Gatunek
Zręcznościowe
Platformowe
Przedział wiekowy (PEGI)
3+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Wieloosobowa (Multiplayer)
Data premiery
2012-07-28
Wersja językowa
Angielska
Nośnik
Karta pamięci
Kod producenta
045496522575
Kod x-kom
290134

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Nintendo 3DS New Super Mario Bros. 2
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł