Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Karty podarunkowe

Szukasz pomysłu na trafiony prezent? Wybierz kartę podarunkową x-kom. Z nią masz pewność, że obdarowany będzie zadowolony.

 

Kiedy wręczasz kartę podarunkową bliskiej osobie, zapewniasz jej radość wyboru oraz pewność profesjonalnej obsługi w sklepie, który znasz i lubisz.

zamów kartę

 


 

Jak działa karta?

W związku z decyzją o zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych, karty podarunkowe, których ważność wygasa w trakcie ograniczenia funkcjonowania galerii handlowych, zostaną bezpłatnie przedłużone o okres zamknięcia galerii.

Co zrobić, jeśli ważność karty upłynęła wcześniej, tj. podczas zamknięcia galerii? Aby przedłużyć jej ważność, skontaktuj się z dostawcą najpóźniej w ciągu 14 dni od chwili otwarcia galerii handlowych.
Masz pytania? Kieruj je na adres mailowy karta@emlpayments.com lub zadzwoń pod numer: (22) 490 69 23.


 

Jak zamówić kartę?

Kupisz ją w dowolnym salonie lub zamówisz poprzez formularz. Jak to zrobić? Wpisz kwotę doładowania, podaj dane wysyłkowe i wybierz sposób dostawy.


Jak sprawdzić stan środków?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić w salonie x-kom, na stronie internetowej, dzwoniąc pod numer 22 490 69 23 lub skanując smartfonem kod QR na odwrocie karty.


Jak wykorzystać kartę w firmie?

Jeśli chcesz nagrodzić i zmotywować swoich pracowników albo obdarować klientów, skorzystaj z karty podarunkowej x-kom. Twoja firma zyska także korzyści finansowe.


Jak poznać wszystkie szczegóły o karcie?

Wszelkie informacje na temat karty i sposobów jej używania znajdziesz w szczegółowym regulaminie. Kliknij poniżej i zapoznaj się z jego treścią.
 

Najczęściej zadawane pytania

Kartę możesz kupić w naszych salonach lub na stronie. Karty kupione online dostarczymy pocztą lub kurierem pod wskazany przez Ciebie adres. Adres dostawy może być inny niż adres kupującego.

Kartę możesz zasilić kwotą od 30 do 1000 zł.

Jeśli kupujesz kartę w salonie, możesz zapłacić za nią kartą płatniczą. Za kartę podarunkową nie można zapłacić gotówką. Jeśli kupujesz kartę online, zapłacisz za nią przelewem.

Nie. Możesz kupić kartę podarunkową na potrzeby Twojej firmy, jednak dokumentem potwierdzającym zakup jest nota księgowa. Noty księgowe wystawia firma Flex-e-card, która jest administratorem programu. Jeśli chcesz dostać notę księgową, wyślij prośbę na adres: nota@flex-e-card.pl. W treści wpisz liczbę oraz wartość kart oraz nazwę i adres firmy oraz numer NIP.

Karty dostarczamy w ciągu 3 – 10 dni roboczych przesyłką pocztową lub w ciągu 2 dni roboczych kurierem.

Okres dostawy może być dłuższy, np. w okresie przedświątecznym. Nie wysyłamy zamówień w weekend oraz dni wolne od pracy.

Jeśli chcesz podać adres za granicą – skontaktuj się z nami. Indywidualnie wycenimy Twoją przesyłkę.