Gaming Room: Reaktywacja – pora na metamorfozę

To już naprawdę ostatni etap na drodze do stworzenia wyjątkowego Gaming Roomu. Do 1 lutego internauci mogli zadecydować, który z projektów przygotowanych przez naszych influencerów – Kingę Kujawską, Piotra „Ziemniaka” Latałę i Piotra „Liptona” Szymańskiego – zostanie zrealizowany. Czyja propozycja zwyciężyła i jest właśnie wdrażana?

Internauci wybrali

Do 1 lutego trwało internetowe głosowanie na jedną z przedstawionych wizualizacji Gaming Roomu. Były to owoce pracy naszych influencerów, przez dwa tygodnie głowiących się, jak odnowić lokum Mateusza Pięty, który został zwycięzcą naszego organizowanego we współpracy z Dell konkursu. Cała trójka ekspertów starała się, by podkreślić gamingowy charakter pokoju i uczynić go miejscem, w którym chce się przebywać i wypoczywać. Głosującym internautom najbardziej przypadł do gustu projekt Kingi Kujawskiej i to właśnie on jest obecnie realizowany.

Wyposażenie Gaming Roomu

W pokoju gracza znajdzie się gamingowy sprzęt Alienware, którego wartość to prawie 17 500 zł. W jego skład wchodzą: desktop Alienware Aurora R7, monitor Alienware AW3418DW, klawiatura Alienware Pro Gaming Keyboard - AW768, myszka Alienware Elite Gaming Mouse - AW958 oraz słuchawki Alienware Wireless Gaming Headset - AW988. Te urządzenia i akcesoria to jednak nie wszystko.

Biurko Bekant, przy którym zwycięski gamer spędzać będzie najwięcej czasu, cechuje się możliwością elektrycznego dopasowania wysokości blatu. Wygodę podczas najdłuższych nawet sesji zapewni fotel noblechairs HERO Gaming. Gaming Room powinien być także odpowiednio dobrze oświetlony. Na suficie znajdzie się ledowa iluminacja, a na biurku – lampy Mi Bedside Lamp Gold, którymi można sterować wygodnie zarówno dotykiem, jak i za pomocą smartfonu. Rolety dobrano tak, by nie przepuszczały zbyt dużo światła i nie przeszkadzały w rozgrywce nawet w słoneczne dni.

W zaprezentowanej wizualizacji szczególną uwagę głosujących internautów przykuła mini lodówka do przechowywania zimnych napojów. Sama Kinga określiła ją jako coś, co doceni każdy gracz. Ponieważ Mateusz jest fanem sagi Andrzeja Sapkowskiego, na łóżku znajdą się poduszki z wiedźmińskimi znakami, a na jednej ze ścian – tryptyk przedstawiający samego Geralta. Inna zostanie natomiast wzbogacona o stylowe elementy 3D.

 

Dla gracza i (nie)zwykłego człowieka

Zadanie stworzenia Gaming Roomu dla Mateusza stanowiło pewne wzywanie. Trzeba było liczyć się z metrażem pokoju, a jednocześnie sprawić, by nasz zwycięzca otrzymał prawdziwe centrum zarządzania rozgrywkami. Rezultatem ma być przestrzeń, w której będzie można zarówno oddać się gamingowej rozgrywce, jak i spotkać się z bliskimi i przyjaciółmi czy wypocząć z książką lub przed telewizorem. Mamy nadzieję wkrótce przedstawić zdjęcia gotowego Gaming Roomu.

Sprawdź wyposażenie Alienware dla Twojego Gaming Roomu w ofercie x-kom