Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Masz Huawei P30 Pro, P30 lub P30 lite? Ta wiadomość z pewnością Cię zainteresuje

Masz Huawei P30 Pro, P30 lub P30 lite? Ta wiadomość z pewnością Cię zainteresuje

Nie ma nic gorszego, niż wyświetlacz smartfona, który stłukł się krótko po zakupie. Rzecz przykra, ale może się przydarzyć każdemu. Dosłownie każdemu. Dlatego Huawei oferuje Ci bezpłatną wymianę stłuczonego ekranu w ciągu 12 miesięcy od rejestracji. Poznaj szczegóły promocji.

Skorzystaj z bezpłatnej wymiany ekranu

Przestronne, panoramiczne wyświetlacze smartfonów Huawei P30 series są prawdziwą ucztą dla oczu. Są barwne, jasne i emanują bogatą paletą intensywnych kolorów. Czysta poezja. Co ważne, wyświetlacze zapewniają najwyższą jakość obrazu przy każdej okazji. Począwszy od przeglądania newsów na portalach informacyjnych, przez własnoręcznie zrobione zdjęcia, aż po gry i wideo w wysokiej rozdzielczości.

W wyświetlacze Huawei P30 Pro, P 30 oraz P30 lite będziesz nieustannie spoglądać. A to, by odczytać wiadomości, a to po nową garść newsów, a to do opłat za rachunki i zakupy.

Gdyby doszło do przypadkowego stłuczenia, np. w wyniku upuszczenia, uderzenia, nacisku lub kontaktu z innym przedmiotem, przysługuje Ci prawo jednorazowej, bezpłatnej wymiany wyświetlacza w autoryzowanym serwisie Huawei. Promocja obejmuje także tylne obudowy wymienionych wyżej smartfonów i może być łączona.

Innymi słowy, jeśli dojdzie do jednoczesnego uszkodzenia frontu i plecków smartfona Huawei P30 series, pakiet promocyjny umożliwi naprawę obu powierzchni.

Huawei P30 Pro, Huawei P30, Huawei P30 lite bezpłatna wymiana wyświetlacza
 

Aby skorzystać z promocji, wystarczy:

  1. Kupić smartfon Huawei P30 series w okresie 8 – 31 lipca w 2019.
  2. Zarejestrować zakup w aplikacji HiCare pomiędzy 8 a 31 lipca 2019.
  3. Dokonać bezpłatnej wymiany wyświetlacza, o ile zajdzie taka potrzeba.

Promocja obowiązuje przez 12 miesięcy, licząc od dnia rejestracji w aplikacji HiCare. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Zobacz wszystkie smartfony Huawei P30 series