Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Premiera Huawei Band 4 – inteligentnej opaski z dużym wyświetlaczem

Premiera Huawei Band 4 – inteligentnej opaski z dużym wyświetlaczem

Dobry sposób na jesienną chandrę? Więcej aktywności fizycznej i więcej kolorów, czyli Huawei Band 4. Ta inteligentna opaska nie tylko zmotywuje Cię do regularnych i owocnych treningów, ale także pozwoli zawsze pozostawać w kontakcie z najbliższymi. A wszystkie informacje sprawdzisz na dużym, pełnym barw wyświetlaczu. Dowiedz się więcej.

Trenuj to, co lubisz, z Huawei Band 4

Dzięki zaawansowanym czujnikom i wielu funkcjom śledzenia aktywności, jak np. krokomierz, monitorowanie tętna czy pomiar tempa, Huawei Band 4 świetnie sprawdza się we wszystkich najchętniej wybieranych formach aktywności. Co więcej, zabierzesz ją ze sobą na siłownię, do parku czy nawet na basen, ponieważ jest wodoszczelna, i to na głębokości wynoszącej aż do 50 metrów.

Gotowe profile treningowe – przykładowo do jazdy rowerem górskim lub biegów przełajowych – znacznie ułatwią Ci kontrolę obciążeń. Po skończonym treningu otrzymasz jeszcze szczegółowy raport dotyczący Twoich postępów. Dzięki temu zaplanujesz kolejne cele, których osiąganie doda Ci więcej energii i zapału.

A co, jeśli najbardziej lubisz spać? Też Band 4. Opaska posiada dwie technologie monitorujące wypoczynek. Skorzystaj z nich, a częściej będziesz budzić się z uśmiechem na twarzy.

premiera huawei band 4

Odbieraj powiadomienia i lokalizuj swój telefon

Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 0,96” czytelnie i wyraźnie powiadomi Cię o tym, że ktoś chce się z Tobą skontaktować. Jeżeli akurat nie możesz rozmawiać, bo jesteś w trakcie treningu, wystarczy jeden ruch palcem, aby odrzucić połączenie. A kiedy postanowisz oddzwonić, z łatwością znajdziesz swojego smartfona, korzystając z opcji jego lokalizacji, która aktywuje sygnał dźwiękowy.

Co ważne, Huawei Band 4 posiada baterię pozwalającą nawet na 9 dni użytkowania. Gdyby nawet zdarzyło Ci się zapomnieć o jej naładowaniu, opaska posiada zintegrowane złącze USB. Dzięki niemu w każdej chwili podłączysz ją do powerbanku, ładowarki sieciowej lub laptopa i uzupełnisz poziom energii.

Sprawdź Huawei Band 4 różowy, Huawei Band 4 czerwony i Huawei Band 4 czarny w x-kom