Pancerny, pancerniejszy, Cat S52. Premiera nie do zdarcia i z zegarkiem w prezencie

Oto Cat S52 – najcieńszy pancerny smartfon na świecie. Niestraszna mu woda, niestraszne pyły, a po upadkach, kiedy inne telefony wołają „wymień mi ekran”, on oznajmia z butą: „tylko na tyle Cię stać?”. Jeżeli spodziewasz się ujrzeć za chwilę ciężką, toporną bryłę, jesteś w błędzie. Cat S52 jest smukły i lekki jak obietnica wakacyjnych efektów po noworocznej diecie. Nie zwlekaj więc, poznaj pancerną elegancję nowego Caterpillara.

Cat S52 – wytrzymały jak zawsze, smukły jak nigdy dotąd

Nigdy wcześniej pancerny telefon nie leżał tak dobrze w kieszeni. Cat S52 w przemyślany sposób łączy w sobie wytrzymałość, którą zasłynął poprzednimi modelami, z elegancją –  wyrażoną smukłą i lekką konstrukcją, której nie musisz chronić dedykowanym etui, bo ochroni się sama. To po prostu świetnie wyglądający smartfon, który nie obnosi się ze swym pancernym charakterem.

Cat S52 został odznaczony certyfikatami militarnymi, poświadczającymi jego gotowość do pracy w najcięższych warunkach. Nie bez przyczyny może pochwalić się normą IP68, która dowodzi jego pełnej pyło- i wodoodporności. Ekran smartfona pokrywa ultrawytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass 6. Co więcej, panel obsłużysz dotykowo mokrymi dłońmi lub w rękawiczkach.

O jakość zdjęć natomiast zadba matryca Sony wykorzystująca technologię Dual Pixel. Twoje fotografie będą ostre i wyraziste, niezależnie, czy uchwycony obiekt jest statyczny, czy znajduje się w ruchu. Słabe światło? Dla Cat S52 to nie problem, bo świetnie radzi sobie nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych. Warto dodać, że masz do czynienia z najlepszym aparatem dostępnym wśród pancernych smartfonów.

 

Kup smartfon Cat S52 i odbierz zegarek w prezencie

Posmakuj eleganckiej pancerności podwójnie. Kupując w x-kom smartfon Cat S52, odbierzesz wytrzymały i świetnie wyglądający zegarek marki Cat. Śpiesz się jednak i nie daj się wyprzedzić – liczba zegarków jest ograniczona. Szczegóły poznasz na stronie oferty.

Cat s52 premiera
 

Elegancki, wytrzymały, ze świetnym aparatem. Sprawdź Cat S52 w sklepie x-kom