Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Skorzystaj z darmowej dostawy w combat.pl

Mówi się, że na tym świecie nie ma nic za darmo. Rodzina x-kom stara się przekonać, że jest inaczej. Dlatego do 24 listopada, robiąc zakupy w należącym do niej sklepie combat.pl, nic nie płacisz za dostawę. I to niezależnie od tego, jaka jest wartość zamówienia, sposób jego dostarczenia czy metoda płatności. A jakie produkty możesz zakupić w combat.pl, korzystając z darmowej dostawy? Pozwól, że przedstawimy Ci kilka propozycji.

Scyzoryk, lornetka i latarka – dla survivalowca jest to gratka

Jeśli nie zniechęcają Cię coraz krótsze dni i planujesz udać się na survivalową wyprawę, przyda Ci się odpowiedni sprzęt. Jednym z proponowanych przez nas akcesoriów – przydatnych nie tylko w terenie – jest scyzoryk Victorinox Outrider Slider Lock 111 mm. Prócz ostrza tnącego znajdziesz tu m.in. nożyczki, zestaw śrubokrętów, otwieracz do puszek, piłę do drewna, pęsetę czy szpikulec. To zestaw przydatny tak pod namiotem lub w drodze do schroniska, jak i przy domowej awarii.

Lubisz obserwować zwierzęta albo niebo gwiaździste nad sobą? Polecamy Ci kompaktową lornetkę Delta Optical Forest II 8x42. Nie zabiera przesadnie dużo miejsca w plecaku czy torbie podróżnej, za to pozwoli oglądać nawet odległe obiekty czy krajobrazy – a to dzięki szerokokątnemu powiększeniu 8x i braku aberracji chromatycznej czy innych zniekształceń obrazu.

Gdy zapadnie zmrok, przyda się dobre oświetlenie, które będzie przy tym wygodne w użyciu. Takim właśnie jest latarka czołowa Black Diamond Spot 325 Dark Olive, emitująca światło o sile o sile 325 lumenów. Wyposażona w wiele funkcji (pełna moc w trybie bliskim i dalekodystansowym, stroboskop, płynne ściemnianie…), solidna i wytrzymała, pomoże podczas nocnego marszu, biegu, jazdy na rowerze. Jest także cennym akcesorium, gdy Twoje serce ciągnie ku łażeniu po grotach.

Co jeszcze możesz zdobyć w combat.pl i z darmową dostawą?

Powyżej wymienione produkty to rzecz jasna nie wszystko, co możesz zakupić w combat.pl. Czeka na Ciebie także przeznaczona do ciężkich robót siekiera rozłupująca Fiskars X25 Duża (XL). Czeka nóż składany Elite Force EF141 o ergonomicznej rękojeści. Czeka solidny i wszechstronny multitool Gerber Gear Dime Green. A to dalej tylko mały fragment tego, co może zaoferować Ci combat.pl. Sprawdź asortyment sklepu i wybierz sprzęt, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, planów i hobby.

Co musisz zrobić, by skorzystać z darmowej dostawy? Nic. Nie trzeba wprowadzać żadnych kodów czy zaznaczać specjalnych opcji. Wystarczy złożyć zamówienie. Darmowa dostawa jest zapewniona niezależnie od wartości zakupów, sposobu ich dostarczenia czy formy płatności. Pamiętaj jedynie, że promocja trwa wyłącznie od 18 do 24 listopada 2019 roku.

Wybierz interesujący Cię sprzęt w combat.pl i skorzystaj z darmowej dostawy swojego zamówienia