Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Produkty Yeelight w obniżonych cenach – niech się stanie światłość

Produkty Yeelight w obniżonych cenach – niech się stanie światłość

Pozwól, by inteligentne oświetlenie rozjaśniło Twój pokój, mieszkanie, dom. Do 1 czerwca w obniżonych cenach oferujemy produkty Yeelight. Lampki nocne, biurkowe, lampy sufitowe, żarówki i nie tylko. Poznaj je wszystkie i skorzystaj z naszej oferty.

Yeelight Candela Atmosphere Lamp – zabierz niezwykły klimat ze sobą

Oświetlenie to nie tylko sposób na pracę i odpoczynek, gdy na zewnątrz robi się ciemno. To sposób na stworzenie odpowiedniej atmosfery – czy do relaksu z książką, lampką wina albo odcinkiem serialu, wieczoru z drugą połówką, czy spotkaniem ze znajomymi. A co powiesz na to, by nastrojowy klimat towarzyszył Ci, gdzie zechcesz?

To możliwe z Yeelight Candela Atmoshpere Light. Ta nocna lampa korzysta z baterii 2100mAh, która pozwala jej świecić do 8 godzin. Jej temperatura barwowa odpowiada światłu świecy. Oznacza to, że wytwarza ograniczoną ilość błękitnego światła, co przekłada się na większy komfort i zdrowie Twoich oczu. Możesz ją wygodnie kontrolować przy pomocy aplikacji Yeelight Phone i połączeniu Bluetooth, a ręczne ustawianie również nie sprawia kłopotu.

Wystarczy powiedzieć, czyli Yeelight Staria Pro – lampa sterowana głosem

Dzięki inteligentnym urządzeniom to, co oglądaliśmy dotąd tylko w produkcjach sci-fi, staje się rzeczywistością. Z różnych filmów i seriali pamiętasz zapewne oświetlenie sterowane głosem, które zapalało się, gdy bohaterowie tylko przekroczyli próg i wydali stosowną komendę. Tak działa Yeelight Staria Pro.

Kompatybilna z Asystentem Google, Apple HomeKit, SmartThings oraz Alexą, włączy się lub zgasi na Twoje polecenie. Możesz także eksperymentować z jasnością światła czy temperaturą barwową. Ale to nie wszystko. Lampa posłuży też jako ładowarka dla smartfonów czy słuchawek. Wystarczy, by można je było ładować indukcyjnie.

yeelight produkty

Wybierz produkty Yeelight w obniżonych cenach

To oczywiście tylko niektóre z produktów oświetleniowych Yeelight, które oferujemy z obniżkami cenowymi. Zaletą jest to, że możesz zsynchronizować poszczególne urządzenia. Stworzysz tym samym wyjątkowy system świetlny. A żeby skorzystać z aktualnej oferty nie musisz aktywować żadnych kodów czy wykonywać innych skomplikowanych czynności. Ceny już są obniżone. Pamiętaj tylko, że będzie tak do 1 czerwca 2020 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów.

Sprawdź wszystkie produkt Yeelight w obniżonych cenach w x-kom